Dodaj do ulubionych

Czy lokalny PiS podziekowal juz Piotru Krzystku ?

16.04.08, 20:06
500.000 za wkompnowanie znaczka PiSu w nasze logo to prawdziwie
zacny gest!

tiny.pl/43w5
a teraz uwaga, uwaga:

blogfm.blox.pl/resource/logopis.jpg
fajnie!
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Czy lokalny PiS podziekowal juz Piotru Krzyst IP: 79.175.199.* 16.04.08, 20:18
      byli też tacy głupi jak ty, którzy w nowej filharmonii widzieli
      plagiat.

      • solid.solvent Re: Czy lokalny PiS podziekowal juz Piotru Krzyst 16.04.08, 20:20
        i tu sie cieciu mylisz, ja widzialem w nim miske Nachos!

        www.recipedia.us/images/e/e1/Nachos.jpg
        • Gość: mazzy Re: Czy lokalny PiS podziekowal juz Piotru Krzyst IP: *.chello.pl 17.04.08, 00:14
          Ale z ciebie bystrzak!
          To chyba przypadek , ale teraz juz wszyscy będą widzieli w tym PIS
          • solid.solvent Re: Czy lokalny PiS podziekowal juz Piotru Krzyst 17.04.08, 09:01
            przypadkiem to Pietrek zostal prezydentem, ale w inne przypadki to
            ja nie wierze :)
            • Gość: Michal Re: Czy lokalny PiS podziekowal juz Piotru Krzyst IP: *.europe.hp.net 17.04.08, 12:31
              no mi tez sie podoba ten znaczek PiSu w naszym szczecinskim logo!
              • Gość: popisowy Re: Czy lokalny PiS podziekowal juz Piotru Krzyst IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.08, 12:57
                tak mi się wydawało,że naszym został sentyment do POPiSu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka