solid.solvent 16.04.08, 20:06 500.000 za wkompnowanie znaczka PiSu w nasze logo to prawdziwie zacny gest! tiny.pl/43w5 a teraz uwaga, uwaga: blogfm.blox.pl/resource/logopis.jpg fajnie! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość Re: Czy lokalny PiS podziekowal juz Piotru Krzyst IP: 79.175.199.* 16.04.08, 20:18 byli też tacy głupi jak ty, którzy w nowej filharmonii widzieli plagiat. Odpowiedz Link Zgłoś
solid.solvent Re: Czy lokalny PiS podziekowal juz Piotru Krzyst 16.04.08, 20:20 i tu sie cieciu mylisz, ja widzialem w nim miske Nachos! www.recipedia.us/images/e/e1/Nachos.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mazzy Re: Czy lokalny PiS podziekowal juz Piotru Krzyst IP: *.chello.pl 17.04.08, 00:14 Ale z ciebie bystrzak! To chyba przypadek , ale teraz juz wszyscy będą widzieli w tym PIS Odpowiedz Link Zgłoś
solid.solvent Re: Czy lokalny PiS podziekowal juz Piotru Krzyst 17.04.08, 09:01 przypadkiem to Pietrek zostal prezydentem, ale w inne przypadki to ja nie wierze :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal Re: Czy lokalny PiS podziekowal juz Piotru Krzyst IP: *.europe.hp.net 17.04.08, 12:31 no mi tez sie podoba ten znaczek PiSu w naszym szczecinskim logo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: popisowy Re: Czy lokalny PiS podziekowal juz Piotru Krzyst IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.08, 12:57 tak mi się wydawało,że naszym został sentyment do POPiSu Odpowiedz Link Zgłoś