Dodaj do ulubionych

Prof.Marian Filar Prezydentem RP,dziś padły

16.03.05, 01:09
propozycje ze strony pewnych środowisk w W-wie ,a zwiazanych z nauką,również
pewne kręgi UW,oraz lewicowe widzą profesora jako kontrkandydata ortodoksji
SLD oraz skrajnej prawicy.Propozycje co do Filara padły w W-wie.
A Toruń?,milczy????????
Obserwuj wątek
    • gorliwy.litwin Re: Prof.Marian Filar Prezydentem RP,dziś padły 16.03.05, 01:21
      Jeszcze raz powtarzam,to nie kaczka,padły konkretne propozuycje w W-wie
      związane z osobą Profesora.
      Osobiście uwazam,że to jeden z najbardziej pragmatycznych polityków związanych
      z UW i nowopowstającą formacją,nie wspominając o o Jego profesjonalizmie
      zawodowym.
      SLD z tonu komentarzy również zaakceptowałaby kandydaturę Profesora.
    • Gość: Pomocnik Litwina z Re: Sorok Tatarów. IP: *.conn.pl / 80.51.206.* 16.03.05, 01:35
      Kandydature Filara zgłosił ponoć między innymi były Prokurator Generalny
      Grzegorz Kurczuk?
      A co na to nasz wielce zasłużony Torunianin?
      Sprawie kandydowania trzeba jednak,aby nie przygasła pomóc.
      Profesor powinien być kandydatem ponadpartyjnym i w tym względzie środowiska
      toruńskie powinny walczyć o propagowanie Jego kandydatury.
    • sorok.tatarow Re: Prof.Marian Filar kandydatem na Rzecznika Praw 16.03.05, 08:27
      Obywatelskich,tak podaje ONET-forum KRAJ.Informacje tą ta nieoficjalnie
      wyłuskała "Rzepa".
      "Gorliwy Litwin" cos tam gdzieś słyszał,a swoją drogą to powyższa wymieniona
      kandydatura w załozonym watku też jest na miejscu.
    • rappaport Re: Prof.Marian Filar Prezydentem RP. 16.03.05, 09:06
      Propozycja co do kandydowania Filara padła 12.03.2005r. na Radzie Krajowej
      SLD,a podał ja G.Kurczuk,były Ge.Prokurator RP.
      Wyglada to raczej na dywersję SLD w stosunku do potencjalnego groznego
      przeciwnikaw wyborach prezydenckich.To za przeproszeniem podłozona świnia,aby
      wyeliminować Filara,który cieszy się dość szerokim poparciem kręgów naukowych.
      Wyrazisty Prezydent i Sejm to koniec SLD,to rozliczenie RP",a słaby o
      zachwianej osobowości i nie zdecydowanym charakterze to szansa na krecią robotę
      i odbudowanie SLDowskiego Imperium Zła,to samo z Sejmem.
      • rappaport Re: Prof.Marian Filar Prezydentem RP. 16.03.05, 09:18
        rappaport napisał:

        > Propozycja co do kandydowania Filara padła 12.03.2005r. na Radzie Krajowej
        > SLD,a podał ja G.Kurczuk,były Ge.Prokurator RP.
        > Wyglada to raczej na dywersję SLD w stosunku do potencjalnego groznego
        > przeciwnikaw wyborach prezydenckich.To za przeproszeniem podłozona świnia,aby
        > wyeliminować Filara,który cieszy się dość szerokim poparciem kręgów naukowych.
        > Wyrazisty Prezydent i Sejm to koniec SLD,to rozliczenie RP",a słaby o
        > zachwianej osobowości i nie zdecydowanym charakterze to szansa na krecią
        robotę
        >
        > i odbudowanie SLDowskiego Imperium Zła,to samo z Sejmem.

        Znając społeczne poparcie w sondażach SLD uwikłanej w RP", wysuniecie
        kandydatury Filara stanowi dla niego automatyczną wyborczą klęskę,dlatego prof.
        zaśmiał się z tej politycznej SLDowskiej nominacji.Napewno jej nie przyjmie,bo
        to dla niego wielki afront.
        Kandydatura Filara,aby była skuteczna musi wypływać z szerokich kregów
        społecznych.

    • beluszka mniej buty torunianie 16.03.05, 10:00
      gratuluję optymizmu osobom, które naprawdę wierzą, że Filar mógłby w wyborach prezydenckich zając jakieś znaczące miejsce!
      nie podnoszę w wątpliwość ani jego fachowości ani osobowości, ale dla przeciętnego mieszkańca olsztyna czy bydgoszczy, że nie wspomnę o odległym krakowie czy lublinie... to filar jest nikim, w tym sensie, że go po prostu nie znają!
      facet jest doskonałym karnistą, ale to nie znaczy, że sprawdziłby się jako prezydent! LUDZIE MIEJCIE UMIAR!
      pytam się Was gdzie profesor się pokazał, w czym wykazał, żebym ja zwykła polska obywatelka mogła mu na tyle zaufać?
      Już pomysł z zostaniem RPO jest bardziej realny!
      mniej buty torunianie!
      • Gość: @@@@@@@@@ Re: mniej buty torunianie IP: *.conn.pl / 80.51.206.* 16.03.05, 10:08
        Ale SLDowcy sie Go obawiają,skory dali Mu "pocałunek śmierci".Chyba nie masz
        racji, na forach politycznych TV jest dość często widziany.
        • Gość: toruniankawpodrozy Re: mniej buty torunianie IP: 213.26.231.* 16.03.05, 10:11
          czy nasze panstwo jest az tak zepsute, ze na czele powinien stanac karnista?
    • Gość: EX Re: Prof.Marian Filar Prezydentem RP,dziś padły IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.05, 12:04
      Jeśli stoi za tym G.Kurczuk to można podejrzewać conajmniej podstęp SLDowców.

      toruniankawpodrozy: czy nasze panstwo jest az tak zepsute, ze na czele powinien
      stanac karnista?
      oczywiście, że jest zepsute na maxa. Korzysta z tego partia prawników
      Kaczyńskich, pseudooczyszczających polską politykę.

      Młodzi: Ludzie co wy myslicie ze jak ktos wystawi zdecydowanie popularniejszych
      ludzi od Filara np.Bralczyka,Staniszkis lub Miodka to bedzie prezydentem.

      Ocy tylko nie Staniszkis, bo tej ostatnio odbiło. Jak się upewniła, że nie mają
      nic na nią w IPN, to zrobiła się dziwnie pewna siebie.
      Bralczyk nie sądze,żeby dostał więcej głosów niż Filar, natomiast Miodek z
      pewnością przeszedlby do drugiej tury,o ile głosowaliby tylko fascynaci zabaw
      języekiem polskim;)

      Seryjnie to nie sądze,żeby prof. Filar się na to zdecydował. W takich wyborach
      liczą się tylko przedstawiciele Warszawki. Filar mam nadzieje,że tym razem
      wygra wybory do Sejmu i wreszcie będziemy mieli choć jednego cywilizowanego
      posła albo senatora.

    • babbik Dobrze byłoby mieć prezydenta z naszego regionu 17.03.05, 13:15
      Dobrze byłoby mieć prezydenta z naszego regionu - droga ekspresowa do Katowic
      (gierkówka) juz jest...
    • Gość: Takijeden. Re: Prof.Marian Filar Prezydentem RP,dziś padły IP: *.smgr.pl / 195.136.126.* 20.03.05, 04:52
      Będę głosował na M. Filara, a do lokalu wyborczego zaciągnę jeszcze innych.
      Jest wystarczająco "stary" i doświadczony, żeby poradzic sobie z kryminalną
      Polską. Gó..arzy na stanowiskach już mieliśmy i mamy - i co?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka