Dodaj do ulubionych

Zaraz jadę do miasta(!)

19.07.05, 15:12
Pewnie i tak niczego ciekawego nie znajdę,ale ,co mi szkodzi się
przejechać...Zaliczę dwie białostockie "oxford street" i centrum park.Mam
nadzieję ,że znajdę jakiś sztruskowy,czarny żakiet...(ubzdurałam sobie,że
powpinam w niego takie przypinki punkowe tongue_out).
Życze wszystkim udanych zakupówbig_grin
Obserwuj wątek
    • lunalovelight Re: Zaraz jadę do miasta(!) 19.07.05, 15:48
      se.la.vie, pomylilas, kumo, forum muzyka z forum moda wink.
    • good_morning Re: Zaraz jadę do miasta(!) 19.07.05, 15:54
      black velvet na upartego mozna podciagnac wink
    • max39 Re: Zaraz jadę do miasta(!) 19.07.05, 18:54
      pomylki sie zdarzaja smile
      • se.la.vie sorry! 19.07.05, 21:58
        A niech to ,rzeczywiście pomyliłam.Sorry.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka