Pewnie i tak niczego ciekawego nie znajdę,ale ,co mi szkodzi się
przejechać...Zaliczę dwie białostockie "oxford street" i centrum park.Mam
nadzieję ,że znajdę jakiś sztruskowy,czarny żakiet...(ubzdurałam sobie,że
powpinam w niego takie przypinki punkowe

).
Życze wszystkim udanych zakupów