Dodaj do ulubionych

Podwójne zabezpieczenie okna dachowe

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.07, 14:57
roto.pl/index.php?lang=_pl&m=news&id=140
Czy okna innych producentów tez mają takie uszczelnienia??
Obserwuj wątek
    • Gość: cromwell Re: Podwójne zabezpieczenie okna dachowe IP: *.57.jawnet.pl 10.10.07, 19:11
      przeciez to standard:)
      nie daj sie nabrac

      kolnierze podobne

      rynienki nad oknem 5 lat wstecz gielo sie ze zrzynkow blachy okuciowej

      a gabki trojkatne
      inaczej koszowe
      to zadne mecyje
      kupisz je w sklepie po 1.6 zl/mb:)

      pzdr.
      • Gość: cromwell Re: Podwójne zabezpieczenie okna dachowe IP: *.57.jawnet.pl 10.10.07, 19:19
        przepraszam za echo
        cos mi umknelo
        fakro i velux tez maja je w standardzie

        mysle ze koszt materialow w hurcie nie przekroczy dychy na oknie
        a ile jest do myslenia i gadania;)

        pzdr.
      • Gość: Pyt Re: Podwójne zabezpieczenie okna dachowe IP: *.chello.pl 18.10.07, 21:39
        A nie lepiej kupić w zestawie i nie kombinować?:)
    • Gość: Kamil Re: Podwójne zabezpieczenie okna dachowe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.07, 15:52
      "Alternatywą dla stosowanej do tej pory rynienki odprowadzającej wodę wykonanej
      z membrany dachowej jest wprowadzana rynienka aluminiowa.. Wykonawca dostaje
      możliwość zdecydowania, którą metodę wybierze – lub może połączyć obie uzyskując
      idealne zabezpieczenie okna przed kondensatem występującym pod pokryciem dachu."

      Nie rozumiem chyba.. Jak to połączyć?
      • Gość: cromwell Re: Podwójne zabezpieczenie okna dachowe IP: *.57.jawnet.pl 19.10.07, 18:53
        ja tez nie rozumiem
        rynienke wstawiamy w rozciecie membrany
        tak zeby zachodzila polowa szerokosci na rozciecie

        membrany nie naciagniesz
        chyba ze pykniesz dodatkowy pasek

        z uwagi na pobite laty i kontrlaty
        graniczy to z ekwilibrystyka

        dorabiaja teorie do sk..stwa

        rynienki wystepuja u kazdego producenta
        zwyczajnie
        nie kupisz okna bez rynienki

        to chlyt marketingowy;)

        po co wywijac szmate na blache:)

        do zalozyciela:

        odpusc sobie te brednie
        rozumiem
        nie znasz sie na oknach dachowych
        wybacz ze porownam
        to tak jakby producent samochodow
        reklamowal autko bo posiada katalizator;)

        pzdr.
        • Gość: cromwell Re: Podwójne zabezpieczenie okna dachowe IP: *.57.jawnet.pl 26.10.07, 19:33
          przepraszam za echo
          przypomnialo mi sie;)

          gabki koszowe to czesto bubel
          bez wzgledu na producenta okien
          zdarzaja sie gabki ciete tak
          ze papier oslaniajacy klej jest tylko od szerszej strony
          a powinien byc z 2 stron
          zeby gabka nie podwijala sie
          tylko przyklejala
          tak do kolnierza okna
          jak poszycia dachu

          warto zwrocic uwage
          doboru gabek do wysokosci poszycia

          standardowa wysokosc gabki to 60 mm
          a producenci sprzedaja okna do 90 mm wysokosci polaci

          pzdr.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka