Gość: Gburr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.07, 14:57 roto.pl/index.php?lang=_pl&m=news&id=140 Czy okna innych producentów tez mają takie uszczelnienia?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: cromwell Re: Podwójne zabezpieczenie okna dachowe IP: *.57.jawnet.pl 10.10.07, 19:11 przeciez to standard:) nie daj sie nabrac kolnierze podobne rynienki nad oknem 5 lat wstecz gielo sie ze zrzynkow blachy okuciowej a gabki trojkatne inaczej koszowe to zadne mecyje kupisz je w sklepie po 1.6 zl/mb:) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cromwell Re: Podwójne zabezpieczenie okna dachowe IP: *.57.jawnet.pl 10.10.07, 19:19 przepraszam za echo cos mi umknelo fakro i velux tez maja je w standardzie mysle ze koszt materialow w hurcie nie przekroczy dychy na oknie a ile jest do myslenia i gadania;) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pyt Re: Podwójne zabezpieczenie okna dachowe IP: *.chello.pl 18.10.07, 21:39 A nie lepiej kupić w zestawie i nie kombinować?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamil Re: Podwójne zabezpieczenie okna dachowe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.07, 15:52 "Alternatywą dla stosowanej do tej pory rynienki odprowadzającej wodę wykonanej z membrany dachowej jest wprowadzana rynienka aluminiowa.. Wykonawca dostaje możliwość zdecydowania, którą metodę wybierze – lub może połączyć obie uzyskując idealne zabezpieczenie okna przed kondensatem występującym pod pokryciem dachu." Nie rozumiem chyba.. Jak to połączyć? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cromwell Re: Podwójne zabezpieczenie okna dachowe IP: *.57.jawnet.pl 19.10.07, 18:53 ja tez nie rozumiem rynienke wstawiamy w rozciecie membrany tak zeby zachodzila polowa szerokosci na rozciecie membrany nie naciagniesz chyba ze pykniesz dodatkowy pasek z uwagi na pobite laty i kontrlaty graniczy to z ekwilibrystyka dorabiaja teorie do sk..stwa rynienki wystepuja u kazdego producenta zwyczajnie nie kupisz okna bez rynienki to chlyt marketingowy;) po co wywijac szmate na blache:) do zalozyciela: odpusc sobie te brednie rozumiem nie znasz sie na oknach dachowych wybacz ze porownam to tak jakby producent samochodow reklamowal autko bo posiada katalizator;) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cromwell Re: Podwójne zabezpieczenie okna dachowe IP: *.57.jawnet.pl 26.10.07, 19:33 przepraszam za echo przypomnialo mi sie;) gabki koszowe to czesto bubel bez wzgledu na producenta okien zdarzaja sie gabki ciete tak ze papier oslaniajacy klej jest tylko od szerszej strony a powinien byc z 2 stron zeby gabka nie podwijala sie tylko przyklejala tak do kolnierza okna jak poszycia dachu warto zwrocic uwage doboru gabek do wysokosci poszycia standardowa wysokosc gabki to 60 mm a producenci sprzedaja okna do 90 mm wysokosci polaci pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś