Dodaj do ulubionych

Tylicka: Gruszka dowiedział się o zatrzymaniu m...

11.03.05, 07:52
Dziwne jest to kręcenia pana posła - przecież z góry było wiadomo że prędzej
czy później wszyscy będą wiedzieli o jego poziomie wiedzy. I jeżeli ktoś taki
jest szefem komisji śledczej, to już zaczynam mieć wątpliwości co do jej
wyników!!!
Obserwuj wątek
    • co.ty.powiesz Oj, Tylicka... 11.03.05, 07:55
      Ale pieprzy głupia baba.

      "Jak podkreśliła Tylicka, jej syn mniej więcej raz w miesiącu spotykał się z
      Susłanowem i o tych spotkaniach informował ją; opowiadał o czym rozmawiał z
      Rosjaninem"
      - Czyżby Tylicka pracowała w ABW, że jej opowiadał o spotkaniach? A może
      lepiej byłoby opowiedzieć o tym odpowiednim służbom, i to znacznie wcześniej
      niż te nim się zainteresowały.


      "Tylicka powiedziała, że nic nie wie o tym, by jej syn dostał lub pożyczył
      pieniądze od Rosjanina. "Nie jest to kwota, która mogłaby rzucać na kolana" -
      zauważyła."

      Tym bardziej świadczy to o głupocie i pazerności synalka.

      Itd., itd. Rozumiem, że mamuśka musi bronić małego chłopczyka, ale tak
      głupio???
      • zebba Re: Oj, Tylicka... 11.03.05, 08:45
        Popatrz na skład komisji. I z lewej i z prawej same gwiazdy nonsensu. I tak R.G
        bije wszystkich na głowę.Patrząc na niego zastanawiam się niekiedy ( całkiem
        szczerze)czy ja jestem normalny czy to przekaz z domu wariatów. I pomyślec
        jeszcze, że Wasser men jest prawnikiem? To już mam wyrobiony pogląd o stanie
        umysłowym reszty.Nie lubię polityki, gdyż uważam, że w polskim wykonaniu jet to
        taplanie sie w gó..e, a moralnośc polityka jest ostatnią z jaką chciałbym mieć
        do czynienia.To zwykły złodziej ma ją bardziej poprawną.
        • davidmorst Re: Wiedział a nie powiedział - może był zobowiąza 11.03.05, 10:18
          - może był zobowiązany do milczenia.
          • maciekkkk GRUSZKA SPADAJ szpiegu!!!!!!!!!! 11.03.05, 10:44
            GRUSZKA SPADAJ szpiegu!!!!!!!!!! I bez tej afery z Tylickim powinieneś spadać z
            ław poselskich. Tak żenujących palantów jak ty to nawet w tym śmiesznym sejmiku
            III rp jest niewiele.
      • nabukko Re: Oj, Tylicka... 11.03.05, 08:48
        przecież nie chodzi o to co Tylicka mówi i jak mówi.To może byc prosta
        kobiecina. Problem w tym że Owoc to kolejna święta krowa prawicy -"mądry,
        uczciwy, prawdomówny", w ogóle bez skazy. Sama uczciwość i prawdomówność. Jak
        by, dajmy na to, okazało się, że aresztowano asystenta Celińskiego czy innego
        lewicowego posła, członka komisji sejmowej, to bylo by takie darcie ryja wszem
        i wobec że zagłuszyli by dzwon Zygmunta. Ot takie sobie tam kolejne qrestewko
        prawicowej bandy.
      • zbud Re: Oj, Tylicka... 11.03.05, 10:21
        co.ty.powiesz napisała:

        > Ale pieprzy głupia baba.
        >
        > "Jak podkreśliła Tylicka, jej syn mniej więcej raz w miesiącu spotykał się z
        > Susłanowem i o tych spotkaniach informował ją; opowiadał o czym rozmawiał z
        > Rosjaninem"
        > - Czyżby Tylicka pracowała w ABW, że jej opowiadał o spotkaniach? A może
        > lepiej byłoby opowiedzieć o tym odpowiednim służbom, i to znacznie wcześniej
        > niż te nim się zainteresowały.
        >
        >
        > "Tylicka powiedziała, że nic nie wie o tym, by jej syn dostał lub pożyczył
        > pieniądze od Rosjanina. "Nie jest to kwota, która mogłaby rzucać na kolana" -
        > zauważyła."
        >
        > Tym bardziej świadczy to o głupocie i pazerności synalka.
        >
        > Itd., itd. Rozumiem, że mamuśka musi bronić małego chłopczyka, ale tak
        > głupio???
        Tak samo głupio bronią się Getrych i Gruszka .Obadwaj tym
        samym gównem obryzgani!!!Udają,a wlaściwie nie muszą, głupich -nic nie
        wiedzących.Nie ważne jest czy to "mała" czy "duża " sprawa
        od "rzemyczka" się zaczyna.Gruszka i Getrych
        powinni ,conajmniej,odejść z Sejmu!!!I nie dziwię się teraz
        Prezydentowi,że z takim towarzystwem nie chce przebywać.
    • kaceo AFERA szytą gruba nicią a pan Grusz. jest kłamca 11.03.05, 08:51
      po pzeczytaniu tego artykulu widac, że z Pana Tylickiegi jest taki szpieg jak
      ze mnie kosmonauta, jeżeli przekazał informacje jawne to powinno sie go zaraz
      wypuscić, natomiast pana Gruszkę osądzić za kłamstwo. od zawsze wiedzialem że
      PSL to jest zaraz po Samoobronie najbradziej szkodliwą partia w Polsce, oddał
      bym wszystko żeby w najbliższych wyborach nie weszła do sejmu. Swoja droga to
      zaskakująca jest data aresztowania pana T. jeżeli wiadomo o jego wspołpracy od
      półroku, może wyszly na jaw jakieś nowe szczegoly a może to znowu tylko brudna
      polityka. Jedno wiem PSL to partia szkodliwa.
    • szatan33 Re: Tylicka: Gruszka dowiedział się o zatrzymaniu 11.03.05, 09:07
      A NOwek wielki ekspert. Kapitanek mianowany od razu na pułkownika. Zaiscie
      ewenement na skalę światową. Chociaż nie. Flaszka Sławoj z kaprala na generała.
      Przed chwilą czytałem jak w Warszawie rozprawiono się z targowiczanami. W dniu
      8 maja 1794 r. zostali powieszeni tak "zacni" obywatele jak Ożarowski,
      Zabiełło, Anklewicz, biskup Kossakowski. Ale wtedy porządku w Polsce pilnował
      Tadeusz Kościuszko. Czy znajdzie się drugi taki i zrobi porządek w III RP. Bo
      targowiczan widzimy w tym sejmie, zwłaszcza w komisjach śledczych i komisjach
      łamania prawa ( nie do spraw, a łamania prawa). Myślę jednak, że się w
      przyszłości znajdzie drugi gen. Kościuszko i zrobi porządek w tym bałaganie.
    • sluczyn To tylko kierunek wschodni,taka Targowica,co na to 11.03.05, 09:08
      Rosną kadry, oto przykład:
      Kontrpikieta w Łodzi
      Dnia 12.02.2004 Łódzkie Koło Młodego Centrum (przybudówka Unii Wolności)
      chciało zorganizować heppening przeciwko Lidze Polskich Rodzin i Młodzieży
      Wszechpolskiej. Chciało, gdyż plany te pokrzyżowali łódzcy Wszechpolacy. Nasza
      akcja miała charakter bardzo spontaniczny. Zupełnie przypadkowo dowiedzieliśmy
      się o niecnych planach Mlodego Centrum. Prezes Koła Łódzkiego MW Kol.
      Aleksander Flis zarządził natychmiastową mobilizację. Zaowocowała ona
      zgromadzeniem kilkunastu aktywistów, którzy przewyższyli swoją liczebnością
      skład osobowy Młodego centrum ponad dwukrotnie! Kiedy tylko członkowie MC
      rozpoczęli udzielanie wywiadów poszczególnym dziennikarzom, wkroczyliśmy do
      akcji wraz z przygotowanymi wcześniej rekwizytami - wiązanką kwiatów ze wstęgą
      OSTATNIE POŻEGNANIE, tabliczką ś.p. Unia Wolności i dwoma zniczami.
      Sformowaliśmy mini kondukt pogrzebowy, odpaliliśmy znicze i złożyliśmy kwiaty
      pod transparentem MC. Całą uwagę mediów w tym momencie skupił na sobie Kol.
      Aleksander Flis, który stwierdził, że jest to bardzo uroczysta chwila, ponieważ
      jest to zapewne jedna z ostatnich manifestacji tego ugrupowania, które
      postanowiło połączyć się z uciekinierami z SLD (dawniej PZPR),
      sprzeniewierzając się tym samym swoim dawnym, opozycyjnym ideałom. Uroczystość
      pogrzebowa nie spodobała się członkom Młodego Centrum, którzy już tradycyjnie
      oskarżyli nas o faszystowskie metody działania. Kol. Flis odparł te zarzuty
      stwierdzając m.in., że to postulat MC o delegalizacji Młodzieży Wszechpolskiej
      jest faszystowski, ponieważ ta forma rządów charakteryzowała się likwidowaniem
      niewygodnych ugrupowań politycznych. Doszło do spokojnej wymiany poglądów
      między działaczami obu ugrupowań. Zarzuciliśmy Młodemu Centrum niecheć ich oraz
      Unii Wolności do lustracji, skrajny libertynizm i bezkrytyczne przyjmowanie
      założeń projektu konstytucji europejskiej. Wszystko to zaowocowało obszernymi
      relacjami w lokalnych mediach, przede wszystkim w TVP 3, gdzie poświęcono nam
      tzy minuty w dwóch wydaniach Łódzkich Wiadomości Dnia.
      Aleksander Flis
      Teraz doszło założenie Partii Demokratycznej przez członków Wsiepolaczki!
      Doktryna działa:
      PORZĄDEK OBRAD RADY WOJEWÓDZKIEJ SLD
      15.11.2004 r.


      1. Debata nt. bezrobocia i rynku pracy w województwie opolskim
      2. Podsumowanie pracy Rady Wojewódzkiej SLD II kadencji i omówienie stanu
      przygotowań do III Zjazdu Wojewódzkiego SLD
      3. Informacja z działalności Klubu Radnych Sejmiku Województwa Opolskiego
      4. Sprawozdanie z działalności Rad Powiatowych za okres III kadencji (referują
      Przewodniczący Rad Powiatowych SLD)
      5. Informacja nt. opłacania składek specjalnych przez osoby rekomendowane z
      ramienia SLD
      6. Informacja nt. funkcjonowania młodzieżówki SLD
      Skład Rady Wojewódzkiej SLD
      OTO KANDYDACI NA STANOWISKA!!!!!!!!!!!!!!!!! I jest, jest OLA- ole, ole , ole
      nie damy sie ....
      Członkowie Rady Wojewódzkiej wybrani przez poszczególne organizacje powiatowe
      SLD

      Opole miasto: Churas Sebastian, Drozd Jerzy, Mielec Piotr, Namysło Andrzej

      Powiat opolski ziemski: Lewecki Henryk, Pietruszka Zygmunt

      Powiat kluczborski: Garbowski Tomasz, Mularczyk Maciej

      Powiat kędzierzyńsko-kozielski: Mankiewicz Grzegorz, Mazur Andrzej, Pietrzyk
      Kazimierz, Małkiewicz Jędrzej

      Powiat krapkowicki: Sokołowski Tomasz

      Powiat prudnicki: Wrzeszcz Jarosław, Cybulka Edward, Węglarz Antoni

      Powiat oleski: Krześniak Henryk, Kaczor Maciej

      Powiat nyski: Gil Janusz, Pietrzak Krzysztof, Ciszewski Paweł, Śliwa Józef,
      Wysocki Franciszek

      Powiat namysłowski: Jakubowska Aleksandra, Klepacz Apolonia, Kubat Grzegorz,
      Spór Andrzej, Szeliński Piotr, Szteliga Jerzy

      Powiat brzeski: Gil Janusz, Pietrzak Krzysztof, Ciszewski Paweł, Śliwa Józef,
      Wysocki Franciszek

      Powiat strzelecki: Rurynkiewicz Ewa, Maj Roman

      Układ Gruszka - Giertych, polityczny pakt rządu dusz oddala społeczne intencje
      powołania komisji.
      Oczyszczenie działań biznesowych z kapitalizmu politycznego wymaga zachowań
      niepolitycznych lub jakiejś utopii jak Radio Maryja, młodzieżówka
      socjaldemokratyczna, Samoobrona pseudoproletariacka i PiSowskie państwo prawa.
      Wygląda to na wyścig z lewicą o poparcie Rosji! Taki targ kto jest tą Targowicą
      i kłamstwo.
      Choćbym padał z głodu, nie przyjmę chleba od oszołoma, któremu chleb żytni
      kojarzy się z żydnim.

      • davidmorst Re: Właściwie to jakiej rasy i płci jest "suczyn"? 11.03.05, 10:23
    • jm19 Świniowatość Haliny Tylickiej! 11.03.05, 09:08
      Jest to wyjątkowy przykład wtrednego charakteru pani Tylickiej.
      Oczywiście,że pan Gruszka nie kłamał!. Ponieważ aktualnie miał 7. społecznych
      asystentów, to jest oczywiste, że nie mógł wiedzieć o kogo chodzi (zwłaszcza,
      że informacji nie otrzymał od kompetentnych organów, a w postaci plotki, tzw.
      pocztą pantoflową!) i słusznie wykazywał powściągliwość w forowaniu ocen oraz w
      udzielaniu informacji.
      Jak sie okazuje p. Tylicki nie był już asystentem społecznym pana Gruszki i
      zupełnie nie wiem po co pani Tylicka zwracała się z taką informacją (a może z
      prośbą o pomoc?) do Pana Gruszki (co to go mogło obchodzić?).
      Zarówno pani Tylicka, jak też pan Gruszka nie mogli wiedzieć za co został
      zatrzymany młody Tylicki. Przecież ani ABW ani AW nie informują o tym przy
      zatrzymaniu (zwłaszcza, jeżeli chodzi o szpiegostwo!).
      Zatem pan Gruszka jest czysty jak łza. A ta koszmarna Tylicka próbuje go
      wrabiać, opowiadając różne bednie jak to jej syn informował ją o tym co
      przekazywał i o czym mówił z tym rosyjskim szpiegiem. A dodawanie do tego jakiś
      głupot o "zbieraniu materiałów do pracy magisterskiej" oraz o "organizowaniu
      spotkań z korpusem dyplomatycznym", to obrzydliwe krętactwo.
      Pani Tylicka w bardzo wredny sposób stara się zaszkodzić panu Gruszce.
      Jescze raz powtarzam pan Gruszka nie skłamał. Wykazał się daleko idącą
      powściągliwością, nie komentując ani nie dociekając tego co robią polskie
      służby bezpieczeństwa. Tak zachowuje się rasowy polityk!!!
      Jak można w ogóle posądzać o cokolwiek pana Gruszkę oraz mieć do niego
      pretensje, jeżeli ostatni raz rozmawiał z tym Tylickim przed 1. maja 2004
      roku!!!.

      Zupełnie wrednie zachowała się również w tym kontekście ta podróbka Oriany
      Falaci - niejaka Monika Olejnik. Otóż w dniu 10 marca 2005 w swoim koszmarnym
      programie "prosto w oczy" starała się wręcz wymusić na panu Giertychu
      stwierdzenie, że pan Gruszka skłamał. Cały program był podporządkowany tej
      obłędnej tezie. Chodziło o to, że jeżeli skłamał Kwaśniewski i skłamał Gruszka,
      to właściwie nie ma o czym gadać, gdyż żyjemy w tym samym bagnie.
      Jest to odrażająca filozofia pani Olejnik.
      Koszmarnie zachował się również Jasiu z Marysią Rokita, który już wydał wyrok
      na pana Gruszkę (!) i przytaczał jakiś głupkowaty przykład o sekretarzu Willy
      Brandta, który był szpiegiem NRD i przekazywał ważne dokumenty z kancelarii
      kanclerza.
      Przemądrzały i głupkowato się uśmiechający Jasiu z Marysią zapomniał się
      zająknąć, że niejaki Tylicki nie pracował w kancelarii pana Gruszki ani nawet
      nie był jego asystentem a tylko przekazywał jakieś materiały o funduszach
      inijnych z urzędu marszałkowskiego, nie mające nic wspólnego z działalnoscią
      sejmową pana Gruszki!!!
      Jak taki manipulator jak Jasiu z Marysią chce być premierem rządu RP.
      Szanowny panie Donaldzie Tusk, niech pan coś zrobi z tym koszmarnym Jasiem z
      Marysią, bo jeszcze kilka jego takich wrednych wystąpień a notowania PO spadną
      poniżej 5%!
      • davidmorst Re: Czy "świniowatość" jest dziedziczna? 11.03.05, 10:25
        • desspo49 Re: milosc do swiniowatego gruszki pewnie tak 11.03.05, 10:34
    • fnoll rozwiążcie ten sejm, bo żal patrzeć .... 11.03.05, 09:20
      ale - jaki będzie kolejny?

      no strach się bać...
      • desspo49 Re: jak wybierzesz z PO PiS i tych co byli i rzadz 11.03.05, 10:20
        czas zmadrzec po 15 latach wybierania tych samych
        agentow okraglego stolu i gospodarczego judenratu
        • davidmorst Re: Agenci razem ze swoimi rodzinami atakują ! 11.03.05, 10:30
          Razem z rodzinami, aby wywrzeć wrażenie mnogości. Pracowicie podkopują
          zaufanie społeczne do prac Komisji Sejmowych.
          Mimo to poparcie dla Komisji sięga 90%. Czyzby agentów z rodzinami i przybudówką
          młodzieżową UW było aż 10%?
          • maciekkkk Poparcie dla komisji Gruszki i Giertycha 11.03.05, 10:49
            Poparcie dla komisji Gruszki i Giertycha wynosi 147 %!!!! Nie kłam więc
            parobasie, że tylko 90%!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka