2012

(109 wyników)
  • Wszystkie bezpańskie psy i koty, winno się odstrzelić lub uśpić. A jak je tak kochacie, zabierzcie je do domu i będzie wilk syty i owca cała.
  • Jedenastu denatów i jedna denatka. To chyba wyraźnie pokazuje, jakie "osiągnięcia" mają kobiety :/
  • Opozycja wykazała się wyjątkową demagogią i populizmem, czyli jak co roku przy absolutorium.
  • polecam zobaczyć jakie ładne kwiatki na pkp wawa stadion rosną
  • na rondzie Charles'a de Gaulle'a w Warszawie stoi polityczna Palma. polityczna ona, gdyż powstała była w ramach projektu [i]Pozdrowienia z Alej Jerozolimskich[/i] po pobycie artystki Joanny Rajkowskiej i Artura Żmijewskiego w Izraelu w 2001. Artystka o inspiracji rzekła była : [i]Po powrocie próbowaliśmy napisać tekst o sytuacji politycznej w Izraelu. Nie wiedzieliśmy, jak go zakończyć. Pamiętam, byliśmy w dusznym mieszkaniu Artura, słońce waliło przez szyby, chodziłam po pokoju i nagle mó...
  • Autostrada A2 jest ważna na Euro 2012, ponieważ łączy Warszawę z Europą – powiedział w TVP Info rzecznik rządu Paweł Graś. Po mistrzostwach zostanie jednak zamknięta, żeby dokończyć prace budowlane. biznes.onet.pl/autostrada-zamknieta-po-euro-2012,18496,5153066,1,news-detal
  • Zatrucia pokarmowe i zakażenia meningokokami są wymieniane przez ekspertów wśród najważniejszych schorzeń zakaźnych, które mogą stanowić zagrożenie dla uczestników Euro 2012. Przeciwko wielu z tych schorzeń można się wcześniej zaszczepić - podkreślają eksperci. wiadomosci.onet.pl/nauka/ryzyko-szerzenia-sie-chorob-w-czasie-euro-2012,1,5136295,wiadomosc.html
  • wzbudził wesołość, bo przyszedł na piechotę... To właśnie jest problem urzędników, że oni na piechotę nigdy nie chodzą, przez co nie wiedzą jak miasto wygląda i jakie są jego problemy.
  • Jak donosi TVN Warszawa, UEFA zarezerwowała około 8 tysięcy biletów w warszawskich hotelach, w terminie kiedy ma się odbyć finał Mistrzostw Europy 2012. Może to oznaczać, że UEFA szykuje się do przeniesienia finału turnieju do stolicy Polski, gdyż Kijów nie radzi sobie z przygotowaniami. www.sport.pl/pilka/1,80056,7072897,Euro_2012__UEFA_szykuje_sie_na_final_w_Warszawie_.html
  • Czy w przyszłym roku odbędzie się parada równości? Pytam w kontekście EURO 2012 i związanego z tym ryzyka ewentualnych burd, jakie mogliby wywołać kibole.
  • Uff... na szczęście nie z Palikotami
  • Kurde, a można było zacząć od razu od planu B, to mielibyśmy już dzisiaj plan D, a nie ledwo wychylamy się poza A.
  • a z jakiego budżetu Bielany planują przedłużyć drugą nitkę Kasprowicza do stacji metra Młociny? wszak już widziałem że prace ruszyły.. ??
  • forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=66293952&v=2&s=0 RMF FM dotarł do projektu ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy - w nim znajduje się rozdział 16a i tytuł "Podejmowanie przez obywateli polskich pracy przy organizacji EURO 2012". "Każdy obywatel polski w wieku od 18 do 60 lat w przypadku kobiet i 65. roku życia w przypadku mężczyzn, zobowiązany jest do przepracowania w ramach przygotowań do organizacji EURO 2012 dwóch dni w każdym roku kalendarzowym począws...
  • Fantastycznie, na głównej stronie PiSu jest informacja jakie będą korzyści z Euro 2012. Dlaczego jednak główne centrum komunikacji w Warszawie - Dworzec Centralny zostanie wyremontowany dopiero w 2012 - czyli nie uda się na czas?!!! Przecież to tragiczna wizytówka Warszawy!!!!
  • mało kto o tym wie, sama dowiedziałam się wczoraj w piątek; to będzie ciekawy rok, zwłaszcza dla Warszawy, nie dość że zawody bez stadionu to jeszcze wszystkie brukselskie gryzipiórki przyjadą do Wawy - chyba już czas szukać lokum poza Wawą na ten rok
  • Wysiadają tłumy kibiców na brudnym i paskudnym Centralnym, idą Emilii Plater wśród rozwalonych chodników i byle jak zaparkowanych samochodów, skręcają w Aleje i widzą bezdomnych i drobnych pijaczków,kamienice przysłonięte szmatami reklamowymi, potem Plac Defilad - największy parking współczesnej Europy, może też zechcą zwiedzić zaszczaną i odrapaną Starówkę. Miasto na pewno pozostawi w ich wspomnieniach niezapomniane wrażenia. Brawo pani prezydent!!!
  • Powtórzę to co napisałem wczoraj, jak ktoś chcę psioczyć na którąkolwiek ze stron (PO, Lid i PiS) to niech spada. Mamy tylko 5lat i w napięciu jakie mieliśmy ostatnimi czasy nie da się nic zrobić. Mandat ma swoją ścieżkę i czeka na sąd więc teraz trzeba się skupić na rozwoju. I oby żadne kłótnie do niczego nam nie są potrzebne.
  • toż to PRL-owskie brzydactwo!
  • Taksówkarze, związkowcy, obrońcy Telewizji Trwam - wszyscy oni mają wyjść na ulice Warszawy 8 czerwca, pierwszego dnia Euro 2012. Nim na Stadionie Narodowym rozlegnie się pierwszy gwizdek mistrzostw, stolica może stanąć. wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/388294,euro-2012-na-pierwszy-dzien-mistrzostw-manifestacje-zapowiadaja-obroncy-telewizji-trwam-i-zwiazkowcy.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się