bezrobocie

(8 wyników)
  • Nurtuje mnie kwestia staży w naszym powiecie. mianowicie. Przyglądam się prawie już dłużej.. Piszę w związku z tym, iż ruszy nowa tura... Mam nieodparte wrażenie, że są uprzywilejowani w kwestii "otrzymywania" stażystów. To znaczy: jednym z warunków które warto by było aby w pierwszej kolejności spełniał pracodawca.[u]. jest gwarancja zatrudnienia po stażu.[/u] Zostanie przyznany mu program stażowy - niemalże na 100% w porównaniu z kimś to tego nie zrobi... czyli chce kogoś na 6mcy i ...
  • To celowe zniszczenie zakładu który przynosił złote jajka, praktycznie za darmo. Nie brak zamówień, a żenująco niski poziom zarządzania przez wykształconych szczurów różnej maści i brak szczęścia co do odpowiednich właścicieli.
  • Zrobimy tak-podsumujmy 2 lata PiSu(o ile % gospodarka,przemysł,bezrobocie,siła złotówki itd).A za 2 lata podsumujemy partię która teraz wygra.I będziemy wiedzieli czy Polacy zrobili dobrze,czy też żle głosując na daną partie.Pozdrawiam wszystkich głosujących.Jesli nowa partia chociaż wyrówna dany wzrost gospodarczy,przemysłowy to chwala wam za dobry wybór.
  • Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego w Świeciu mieszkania są takie drogie?? Chodzi mi o "używane" nie nowe. Porównując z Grudziądzem można się za głowę złapać.
  • wyzwanie(14)

    Rzucam wyzwanie wszystkim .Kto znajdzie ciekawy pomysl na uleczenie rynku pracy w naszym miescie i powiecie.Za najciekawszy pomysl chcialbym dac nagrode w wysokosci 1.000PLN.Wszystkie pomysly beda rozwazane(oprocz niekulturalnych).TERAZ MACIE SZANSE POPISAC SIE SWOJA MADROSCIA.Jako ludzie ze swiezym spojzeniem Macie wszyscy szanse!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Wasz sasiad
  • Jestem w trakcie pisania pracy naukowej na temat subjektywnego poczucia zagrozenia przestepczoscia w miastach do 50-tys mieszkancow. Czesc mojej pracy jest (bedzie, jak sie "napisze") oparta na przykladzie Swiecia (moje rodzinne miasto). Prosze Panstwa o Panstwa uwagi na ponizsze pytania: 1. Czy czuja sie Panstwo bezpieczni w Swieciu? 2. Czy uwazaja Panstwo ze przestepczosc w Swieciu spadla / wzrosla? 3. Co jest glownym powodem przestepczosci w Swieciu (narkomania, bezrobocie, ...
  • Jeszcze jeden z grupy Deutsche-Market. No w końcu się może Reala doczekamy :-}

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się