-
Oj, nie lubi Gdańsk sąsiadów, nie lubi. Widać po wskażniku bezrobocia....kosztem sasiadów utrzymał swoje zakłady pracy?
Większa kwota na wieczną "walkę" ze wszystkim, tym razem z bezrobociem. Aby było elegancko na posiedzeniach grup dyskusyjnych już nie tylko kawka, ale i ciasteczka, i kwiaty w wazonie można p...postawić.
-
Szacunkowa stopa bezrobocia na koniec stycznia 2012 r. wyniosła 13,3 proc. i w porównaniu do grudnia 2011 r. wzrosła o 0,8 pkt proc. - poinformowało Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.
A jak to jest w Szczecinie? Ciezko !!!
Im wyzsze Bezrobocie tym wyzsze POparcie dla PZPO,ciekawe jak długo mozna życ bez Pieniędzy,Pracy i 20stopniowym mrozie..no cóz Rząd się wyzywi..mając 20 tys/mc nie przejmuje się jakims tam bezrobotnym.bezrobotny potrzebny jest raz na 4y lata do oddania Chau..C...
-
Za Radiem Szczecin
Ponad 54 miliony euro dodatkowo zasili kasę Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie.
Zachodniopomorskie jest drugim w kolejności województwem w kraju, które wyróżnione zostało w ten sposób przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego za szybką i efektywną realizację Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 - 2013.
W ciągu 4 lat ze szkoleń i dofinansowań, za pośrednictwem Wojewódzkiego Urzędu Pracy, skorzystało ponad sto tysięcy mieszkańców i przedsiębiorców województwa z...
-
Polecam lekture:
like-a-geek.jogger.pl/2012/03/26/czy-urzedy-pracy-sa-nagradzane-za-brak-pracy/
Wynika jasno, ze urzedy maja interes w tym by tu bylo zle.
Z tego idzie wieksza kasa i wiecej urzedow, urzednikow, premii, a i koniecznie mniej rezultatow. Bo jak rezultatow bedzie za duzo to kasy bedzie za malo a przeciez urzedom to nie jest na reke.
I to nie dotyczy tylko PUP, chodzi takze o fundusze unijne i wszystkie inne pieniadze naplywajace z panstwa.
Dlatego marszalek chce wiece...
-
Szczecinie.Brak dzialan wladz Platformy Obywatelskiej ktora tylko
przyczyniala sie do likwidacji zakladow pracy w Szczecinie jest ona
niewatpliwie odpowiedzialna za obecne duze bezrobocie w
Szczecinie.Dbanie o interes partyjny,obsada kluczowych stanowisk w
zakladach pracy Szczecina bez kwalifikacji przez czlonkow
PO jest przyczyna tego stanu rzeczy.Mieszkancy Szczecina w
dzisiejszej manifestacji wyciagna chyba wnioski kogo wybrali w
naszym miescie i kto ponosi za to odp...
-
Urzędy pracy mają oferty dla JEDNEGO PROCENTA bezrobotnych...
Good job.
-
Biorac pod uwage, ze chyba nigdy nie mielismy nizszego niz 7 procent
bezrobocia w historii naszego miasta, to jest sukces. Poznan zawsze
oscylowal wokolo 3-6 procent wiec to nie dziwi, a 2 lata w Sznie
bylo 16 procent wiec jest byc z czego zadowolonym.
Nawet w najlepszych czasach w historii nowoczesnej Polski, czyli
polowa lat 90, nie bylo lepiej z praca, tak wiec jest dobrze a moze
byc lepiej.
-
biznes.onet.pl/0,1665170,wiadomosci.html
a w Szczecinie bezrobocie ok 12%! Katastrofa zafundowana nam przez
PO i przez Krzystka
-
włodarzom tej naszej wiochy z (rozlatującymi się) tramwajami polecam
lekturę "Kuriera Szczecińskiego", a Wam i sobie - mieszkańcom Szczecina -
zalecam wyprowadzkę - SZCZECIN ZAMIERA!
W Stargardzie - będzie fabryka opon Goodyear'a
W Goleniowie - będzie fabryka płytek CD i DVD
w Szczecinie...
no własnie...
CO będzie w Szczecinie?
kolejny porąbany pomniczek?
a może inna altaneczka?
albo inne badziewie
-
mowa o miescie szczecinie. pozdrawiam black
-
Zatrudnilem 26 osobę w firmie=domiar=1425zl.
I,co wy na to.To nazywa się walka z bezrobociem.
Poirytowany-delikatnie powiedziane.
Wynik:zwolnilem 2 osoby.
Podpisano:KRWIOPIJCA.
-
W listopadzie tego roku przybyło kolejnych kilkadziesiąt tysięcy
bezrobotnych. W 2009 roku około 300 tysięcy ludzi straciło pracę w
Polsce.
-
wzrost zanotowalismy.Bodajże 16 % teraz mamy a jeszcze nie
zarejestrowali się stoczniowcy .Rada fedak dla regionu czekać na
wiosne.Binkowska że najmniej pozyskujemy srodków europejskich.Kaczor
mówił w kielcach że PO stosuje polityke regionalno- dyfuzyjną
Pompowanie w Gdańsk, Poznań , Wrocław, Warszawa, Katowice.Czyli
pompowanie pieniedzy w kilka miast i ten dobrobyt ma się rozpłynać
na całą Polskę.Z tego widać ze rządy PO dla Szczecina nie są za
dobre.
-
to jest jakas metoda!
Robimy totalny dół, no katastrpfa...
a ppotem ludzie wyjeżdżaja, to wskaźniki ida w górę...
a my ucieszeni nasza polityka mówimy o sukcesesie!
-
Zgodnie z prawdą Rzepa nie wymienia Szczecina wśród miast, w których
bezrobocie spadło do prawie zera.
www.rp.pl/artykul/79941.html
nawet takie Krosno jest lepsze od Szczecina!
gus:
www.stat.gov.pl/szczec/index_PLK_HTML.htm
województwo: stopa bezrobocia rejestrowanego (listopad 2007 r.) -
16,3% (15 miejsce w kraju)
Najniższą stopę bezrobocia nadal notowano w Szczecinie (7,1%).
www.stat.gov.pl/szczec/925_PLK_HTML.htm
Podziękujmy Krzystkowi
WIZJAMI pracy nie stworzy
śni ...
-
dzis w dodatku do GW raport o szczecinie, a w nim na drugiej stronie wielki sukces - spadek stopy bezrobocia o 0,7%.
do tej pory osoba zarejstrowana jako bezrobotny miala dostep do ubezpieczenia. na dzien dzisiejszy bezrobotny ktory jest ubezpieczona ze strony swojego malzonka czy rodzica traci status bezrobotnego...
tak wlasnie zostala "osbluzona" przez urzad pracy moja mama i moze sie dzis szcycic tym ze przyczynila sie do spadku bezrobocia... a pracy jak nie bylo tak nie ma :(
-
www.trybuna.com.pl/n_show.php?code=2006042602
Marcinkiewicz twierdzi, że rząd – zanim będzie gotowy rozmawiać o bezrobociu –
musi przyjąć dokument „Krajowy Plan Działań na rzecz Zatrudnienia na 2006 rok”.
Ów plan zostanie przyjęty w roku 2008.
-
bzdury, kolejne sranie w banie i bicie piany przez tzw. fachowcow, socjologow
i innych darmozjadow. dopoki nie bedzie tu inwestycji nie mozemy liczyc na
spadek bezrobocia
-
a radości :-)))
Stopa bezrobocia w maju spadła do 16,5 proc. z 17,2 proc. w kwietniu tego roku - poinformowało we wtorek Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.
Liczba bezrobotnych w końcu maja 2006 wyniosła 2.584,5 tys. osób i w porównaniu do końca kwietnia 2006 spadła o 119,1 tys. osób (4,4 proc.).
„Jak wynika z analizowanych danych, większość bezrobotnych podejmuje zatrudnienie z własnej inicjatywy bez pośrednictwa urzędów pracy. Przyczyną wzmożonych wyrejestrowań z ewiden...
-
Błyskawiczny spadek bezrobocia !!!
Nie 16,2, ale nawet poniżej 15 proc. - Ministerstwo Pracy rewiduje prognozy
bezrobocia. Resort spodziewa się, że obserwowana tendencja spadkowa utrzyma
się do końca bieżącego, a nawet na początku przyszłego roku!
Zwiazane jest to ściśle z wyjazdami Poaków w poszukiwaniu pracy za granicą.
W takim tempie do końca 2008 roku zostaną tylko w Polsce urzędnicy,sejm,senat
i Pan Prezydent oczywiscie:)))))))))))))