-
Dzień dobry jestem osobą która nigdy nie pracowała czyli w związku z tym
jestem bez prawa do zasiłku. Mój problem polega na tym że rejestruje sie 1 raz
na bezrobociu i jak wiadomo co miesiąc bedą mi proponowane różne możliwości
pracy ale...no właśnie-mam 2 małych dzieci jedno ma 2 lata i 9 miesięcy drugie
tylko 4 miesiące i nie jestem w stanie podjąć żadnej pracy bo nie mam komu
zostawić dzieci. ślubu nie mam więc jestem jak samotna matka.Co zrobić żeby
dostać ubezpieczenie a w przypadk...
-
bezrobocie w Bielsku-Białej w porównaniu z innymi miastami w kraju SAMI TO
ZOBACZCIE:
Bielsko-Biała____10,6%
dla porównania:
Katowice__________8,2%
Kraków____________8,4%
Powia Chrzanowski____21,2%
Powiat Oświęcimski___17,7%
Powiat Żywiecki____12,5%
Radom_____28,4%
Warszawa___6,1%
Gdańsk____12,8%
Poznań_____7,1%
Wrocław___12,9%
Bydgoszcz_12,8%
Opole_____11,0%
Toruń_____15,1%
Tychy_____14,8%
Kielce____15,6%
Elbląg____25,3%
Olsztyn___11,9%
Lublin____13,6%
Łódź______19,1...
-
Mój syn (5,5) jest co dwa tygodnie chory i ciągle kaszle. Migdały ma wielkości
jajka. Ciągłe zapalenia, blady i mam wrażenie, że trochę ospały.
W nocy chrapie i ma bezdechy. Lekarze twierdzą, że trzeba wyciąć migdały, to
będzie od razu inny. Czy to prawda?
-
mysle o przeprowadzce do Bielska, czy ktos moze skomentowac sytuacje na rynku
pracy w tym miescie
-
Arykul mowi o rejstracji, natomiast co Urzad robi poza rejstracja dla tych ludzi? Wg mnie proces powinien wygladac nastepujaco: zaczac od pomocy psychologa, pozniej zmiana kwalifikacji badz podnoszenie kwalifikacji a w trakcie tego wszystkiego urzednicy powinni szukac pracy dla takich ludzi. Jedna grupa powinna obdzwaniac wszystkich pracodawcow w wojewodztwie slaskim a druga chodzic na spotkania i przedstawiac ludzi, ktorych ma do zaoferowania jako pracownikow. Ludzie nie dajmy sie zwariowa...
-
Czyli bezrobocie niewielkie i nie liczące się?
-
W stosunku do stycznia 2004 r. wzrost liczby bezrobotnych odnotowano w
pięciu województwach, najbardziej znaczący w mazowieckim, śląskim i
świętokrzyskim (po 0,4%)
Najwyższą stopę bezrobocia odnotowano w województwach: warmińsko-mazurskim
(31,2%), zachodniopomorskim (28,9%) i lubuskim (28,1%). Najniższą stopą
bezrobocia charakteryzowały się województwa: mazowieckie (15,6%), małopolskie
(16,7%) oraz podlaskie (17,6%) i wielkopolskie (17,7%)
-
30.06.2002 - 4 741 538
30,06,2004 - 4707 825
-
włąsnie ktoś poruszył wątek i podał link do tego raportu, ja go powiele:
www.gddkia.gov.pl/html/raport.sosn.2003.pdf
od strony 12.
małopie kolejny argument ze woj małopolskie prowadzi nad woj ślaskim. tym
razem (min po kilkakrotnie wiekszym deficycie i jednoczensie ponad dwukrotnym
mniejszym budzecie)w rankingu najgorszych dróg ;)) a mianowice woj
małopolskie ma najgorsze drogi w kraju.. Brawo malopie ta kraina którą
przedstawiasz jako kraine mlekiem i miodem płynaca czyli woj m...
-
Ręce opadają: znowu ta bezkrytyczna dziennikarska czarno-biała nowomowa...
Lokalny gryzipiórek Marcin Czyżewski z werwą, optymistycznie i rzeczowo
relacjonuje sytuację na pierwszej linii frontu walki o "lepsze,
nowocześniejsze" góry. Rzeczywistość opisywana przez ignoranta lub pajaca.
-
Zlodzieje w czarnych sukienkach i tyle! To nie pierwsza afera z
udzialem tych oszustow. Kosciol nigdy nic nie nikomu nie dal,
zawsze bral - straszac ludzi pieklem i innymi tego typu
bzdurami. Swiat sie konczy! Jak tak dalej pojdzie, to za
niedlugo dziesiecina zostanie przywrocona i Polska stanie sie
jednym wielkim klasztorem w srodku Europy. Sredniowiecze!!!
-
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3806235.html
Nasze miasto znów na pierwszych stronach gazet, tym razem nie dzięki PiSowi i
p. Pięcie ale "szanownemu" kooalicjantowi. Czytajcie i pomyślcie Pisaki na
kogo głosujecie. Na pajaców trzymających sztamę z przestępcami i
gwałcicielami?
-
Rafineria w Czechowicach ma być podobno likwidowana...może to i lepiej, bo
dzięki temu w Cz-Dz będzie dało się wreszcie żyć. Z drugiej strony zwiększy
się bezrobocie....
Na miejscu rafinerii pozostanie dobrze zachowana infrastruktura kolejowa i
drogowa. Cz-Dz mają do tego dobre położenie. Czy władze samorządowe nie
powinny starać się o powstanie na miejscu zakładu parku przemysłowo-
technologicznego. Wiele miast GOP otrzymuje tego typu przywileje...Nawet w
uchodzącym za koniec ś...
-
W końcówce mob, 2006-07-20 14:54:53
Bielsko-Biała w opublikowanym przez "Rzeczypospolitą" rankingu samorządów
znalazła się na 21 miejscu w grupie miast na prawach powiatu. Nie ma raczej
powodów do zadowolenia. Do rankingu przystąpiło 25 gmin.
Gównym elementem mającym wpływ na pozycję w rankingu było przeanalizowanie
samorządowych finansów i tempa rozwoju miast. Ważnym elementem była również
umiejętność pozyskiwania pieniędzy ze środków europejskich oraz relację
nakładów inw...