-
Największy dramat w Gdyni tam bezrobocie wzrosło o 139%....
-
bezrobotnych będzie przebywać bo miasto nie ma serca dla pracowników
wolą sami brać pieniądze za nic
-
I co rydzykowe psychole???Polska rosnie w Si?e ,a ludziom zyje sie dostatnio!
A wy sekciarze chcieliscie inaczej,aby Polska by?a zawsze biedna i zacofana,
a Polacy ciemni i g?upi jak wy.Niedoczekanie wasze!!!
-
Poczekajcie jak się sypną Stocznie w okolicach maja-czerwca, wtedy pogadamy,
jak 15.000 ludzi pójdzie po zasiłki i na ulicę. By żyło się lepiej, bo wiadomo
Trójmiasto to ostoja PO, to taki prezent od Tuska dla Pomorza i dla kolegów
dziadka z Wermachtu, zamknięcie stoczni w Polsce, dzięki temu Niemcom znikneła
konkurencja.
Zamówienia rządowe wspomogą niemieckie stocznie
Opublikowano: 17 kwietnia, 2009
Rząd Niemiec, by wspomóc swoje stocznie, zamierza przyspieszyć proces wymiany
statk...
-
Marcin Nowicki ekspert. Buahahahahahhaaaaaa !!!!!
Portal www.forumpomorze.pl - IBnGR. Mnóstwo kasy od instytucji
publicznych !!! (wyborcza o tym pisała jakies półtora roku temu)
i ...uwaga !!!! kilkunastu uczestników dyskusji. Buahahahahhahahaaa.
O kwestionują słowa prostych ludzi , którzy domagają się odpraw za
zwolnienie i są roszczeniowi, bo to nie rynkowe...
Czy to Ci sami ludzie, ktorzy mówili, że wzrost gospodarczy i wzrost
PKB do 2020 roku w Polsce jest czymś oczywistym?
-
Statystyki podbija padająca Gdynia,ale nic dziwnego,Stocznia
Gdynia,Stocznia Marynarki Wojennej-upadek,Maersk do
Gdańska,Multimedia do Warszawy,Prokom/Asseco do Rzeszowa,niedługo
Reuters do Gdańska,Nordea do Warszawy,nowych inwestycji
gospodarczych brak...
-
I znowu spotkałam znajomego, który szuka pracy...Coraz straszniej wokół.
Praca jest podstawą egzystencji człowieka. Co bedzie dalej?
Wszak w najbliższych latach ma być jeszcze gorzej...
Za Rzeczpospolitą z 21.10.2002r.:
Ponad 181 tysięcy osób pozostaje bez pracy w Pomorskiem. Poszukujących
zatrudnienia przybywa.
Krajowa stopa wynosi ok. 17,5 proc. Na Pomorzu kształtuje się na poziomie
ponad 20 proc.
Sytuacja wygląda źle w dużych miastach. I tak w Gdańsku stopa bezrobocia
w...
-
gdyby PG jeszcze czegoś w ogóle uczyła, 5 lat studiów a potem dopiero naprawdę
zdobywasz wiedzę, rektorzy i wykładowcy żyją w samouwielbieniu
-
"To przez tanie linie, które kilka razy w tygodniu wożą Polaków do Anglii i
Irlandii."
A co wożą te tanie linie w czasie pozostałych dni, w których także wykonują
średnio z 10 lotów dziennie do różnych miast na Wyspach Brytyjskich?
Soki?
www.skyscanner.net/pl/pln/loty/gdn/uk/071030/najtansze-loty-do-wielka-brytania-z-gda%c5%84sk-w-pazdziernik-2007.html
-
Zarzad Miasta Gliwice wyrazil zgodê na zlecenie z wolnej rêki,
dla tych którzy zlozyli wnioski na zlecenie w trybie pilnym
wyceny
lokali i ewentualnej inwentaryzacji nieruchomosci
oraz
na przyjecie operatow szacunkowych i ewentualnie inwentaryzacji
nieruchomosci zleconych przez osoby zainteresowane wykupem i na
ich
koszt
Poniewaz jak to zwykle w GLIWICACH bywa pan prezydent zapomnial
poinformowac o tej mozliwosci wszystkich zainteresowanych
Niniejszym naprawiamy to...
-
"Najgorsza sytuacja była w Gdyni - tu bezrobocie wzrosło o rekordowe 13,1
proc. Duży wzrost odnotowano w Nowym Dworze Gdańskim (10,3 proc.), Wejherowie
(7,9 proc.) i Kartuzach (7,4). W Gdańsku wzrost wyniósł 4,6 proc."
*****************************
Autor zapomniał podać stan po zmianach. A jest on taki:
Gdańsk - 4,2
Sopot - 2,9
Gdynia - 3,9
www.wup.gdansk.pl/rynek_pracy/
-
Mam wyższe wykształcenie, obecnie uczęszczam na zajęcia Studium Podyplomowego
na Politechnice. Kiedy chciałam zarejestrować się w Urzędzie Pracy w Gdańsku,
urzędująca tam Pani chciała mi wpisać wykształcenie podstawowe ponieważ
przedstawiłam jej odpis dyplomu, a nie oryginał. Czy to nie jest chore?
Jak w takim razie oczekiwać od młodych ludzi, że będą za pośrednictwem UP
szukać pracy skoro są tak traktowani!!!!!!! TO SKANDAL!!!!!!!
-
Teraz wynosi 16,8 proc. 60 proc. absolwentów nie może znaleźć pracy
Najbardziej bezrobocie wzrosło w pomorskim i zachodniopomorskim
Niezły pasztet:(((
-
Czy widzicie co sie dzieje u pośredników pracy dla marynarzy, w tych
wszystkich "wielkich spółkach"??? Na świecie brakuje ok 30 000 (słownie;
trzydzieści tysięcy) oficerów różnych specjalności, kupa miejsc do obsadzenia
a w Gdyni, Gdańsku i Szczecinie bryndza!!! Nikt w tych spółkach o to nie dba
aby się zakręcić koło tego i zarobić! Po co? Lepiej im mieć po 3, 4 czasami
nawet i 10 statków "na składzie" i sobie egzystować - wolne soboty, niedziele
i tak dalej a kasa i tak leci! Po...
-
Cytat:
Kandydat PiS na prezydenta Sopotu ma wyrok za jazdę po kielichu oraz sprawę w toku: o lżenie i
pobicie sąsiadki. PiS o tym wiedział, ale dopiero gdy wczoraj sprawą zainteresowała się "Gazeta",
kandydata wycofał.
wjecej : wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3687858.html
... jak tak dalej pojdzie to dla PiS beda musialy kandydowac kopytniaki na prezydetow ... czemuz by
nie, Kaligula zrobil konia senatorem, w usa Ed prowadzil rozmowy telefoniczne a w warszawce kon
roz...
-
"...i zmniejsza bezrobocie" - jestem ciekawy, czy uwzgledniono ilosc osob
ktore wyjachaly za praca do innego kraju ?
-
...a bardzo bym chciała. Ale po próbie zalogowania się pojawia się komunikat,
że formularz nie został do końca wypełniony - a wypełniałam go chyba 20 razy -
wszystkie rubryki... Co się dzieje?
-
Odpala? Co to za słowo? Może byście nauczyli sie ponownie używać języka,
jakiego oczekuje się od gazety mieniącej się być opiniotwórczą, zamiast tego
slangu! Dość już wszechogarniającego śmietniska!!!
-
Dwie dziewczyny wzięły kredyt i chcą kupić solarium. To ich pomysł na bezrobocie. Mają jednak problem - nie
wiedzą jakie solarium wybrać, bo są łóżka tradycyjne leżące i tzw. �tuby�, w których opala się na stojąco
(podobno opla szybciej). Cena obu solariów jest zbliżona, ale nie wiadomo, które z nich przyciągnie więcej
kilentek i klientów. Pomóżcie - wystarczy, że napiszecie, które solarium bardziej Wam odpowiada?
-
Wysunięte przez Was żądanie w, których domagacie się godnego wynagrodzenia na
średnim poziomie 7000 zł/m-cznie uważam, w chwili, gdy średnie bezrobocie
sięga ok. 18 %, a zadłużenie państwa dochodzi do $ 180 mld, za wygórowane, ale
z cała pewnością Wam bardziej się te pieniądze należą, niż np. strajkującym
górnikom.
Górnicy w tej chwili miesięcznie zarabiają 2-3 razy więcej niż Wy.