-
w kilku wątkach powstały spory na ten temat - PUP podaje statystykę i widać, że wzrosło od 2009 o 2% www.puptarnobrzeg.pl/kat/id/30
-
Wiosna odsłonęła zasrane i brudne miasto, w którym coraz trudniej o pracę. Dane statystyczne wskazują, że bezrobocie drastycznie rośnie w Tarnobrzegu. Nowa władza obiecywała miejsca pracy a jest coraz gorzej :(
-
Ciekawe jakie jest faktyczny poziom bezrobocia w Tarnobrzegu?
Czy ma ktoś oficjalne dane na ten temat?
-
Czy ktos pamieta jak w kampanii wyborczej obiecywał tworzenie nowych miejsc pracy, jak to mieszkańcy mieli wracac z emigracji a bezrobotni dostawać zatrudnienie w firmach, które on miał tu ściągać??? Tymczasem cały czas zwalnia ludzi. Pamietajmy, że likwidowanie szkół i przedszkoli to nie tylko zwalnianie nauczycieli, to także pracownicy administracji, księgowości, sekretariatu, no i panie sprzataczki. Sa to także ludzie ze srednim wykształceniem, często po pięćdziesiatce, ktorym brakuje po 5...
-
niedawno przeprowadziłem się do tbg.jak na razie lipa i doły z pracą!! szukam
cos jako kierowca w hurtowni.czy wie ktoś gdzie najlepiej uderzyć z
podaniem??będę dżwięczny
-
Mastalerz obiecywał ludziom podczas kampanii wyborczej miejsca pracy a teraz ?! zwolnienia w urzędach i jednostkach podległych !? S K A N D A L co to za prezydent ?
ludzie natychmiast trzeba referendum zwoływać i go odwoływać ! przecież on miasto i ludzi wykończy !
-
witam czy wie ktoś jak jest z rejestracją na zasiłek i ile wynosi teraz i na
jaki okres jest przyznawany dzięki bo do urzędu się nie mogę dodzwonić
-
-
Koledzy internauci.Bawicie się w wielką i małą politykę a życie wygląda nieco
inaczej.Na mnie spoczął obowiązek utrzymania rodziny.Obecna wladza nie daje
zbyt wiele gwarantuje jednak spokój i stabilizację.I to nie jest slogan.Ludzi
których nie stac na to by ktoś uczył się lub eksperymentował ich kosztem jest
naprawdę dużo.