dupa

(5 wyników)
  • walnęłam się o tydzień w obliczeniach cyklu i zamist zrobic badanie 21 dc zrobiłam 14, ale to mało ważne, bo mogę powtórzyć; natomiast wyszło przy okazji co innego; otóż w tym cyklu zapomniałam brać duphaston i tak już zostanie, pierwszy raz poszliśmy na całość w "tych" dniach (spodziewanych "tych" dniach, bo nie sledzę ovu, ale za to dobrze policzonych) i wiecie co?- -mam testować w... Wigilię-ale emocje, chyba się skicham; może to znak jakis czy co?; musiałam to napisać, bo mn...
  • Wracam wlasnie z Novum, 12 dc, po stymulacji Tamoxifenem i dupa: pecherzyk 9mm. Wczesniej przez 2 cykle na CLO mialam w 12 dzien pecherzyki po 16-18mm. Kazali brac 2 zastrzyki Puergonu 50 i przyjsc w sobote na monitroring. Ale cos Wam powiem: nie mam zadnej wiary, ze sie uda, tylko wkurzam sie o wydane niepotrzebnie pieniadze (dwa monitoringi po 70 zl i zastrzyki za 180 zl). DLACZEGO??? Dlaczego musze inwestowac w Puergon, ktory zawiera FSH, jezeli z badan wynika, ze FSH mam w n...
  • Juz troszke sledze to forum, sama też jestem 8 cykl na clo i doszłam do pewnych wniosków. Na clo albo sie w ciąże nie zachodzi, a jak sie juz zajdzie to szybko się tą ciąże traci. Takie sa moje doświadczenia i spostrzeżenia odnośnie clo. Ciekawe, co wywnioskuje po gonadotropinach. Swoją drogą to mam ndzieje, że w ogóle nie zdąże już wnioskować:-) Alez niepoprawna optymistka ze mnie
  • Bardzo, bardzo wam wszystkim dziękuję. Zwłaszcza zaciążonym. Niestety mój pęcherzyk nie pękł. Dziś jest 3 dzień po IVI, a on ma się w najlepsze (28 na 22 mm). Pewnie jedynie IVF, na ktore i tak byłam przygotowana psychicznie. Choć trudno się było nie nakręcić, więc odkręcanie jest nieco bolesne. Dla mnie i dla M. Zobaczymy co powiedzą w Salvie. Buuuu
  • że się tak wyrażę. Dziś byłam na USG 14dc pęcherzyk pękł po pregnylu podanym we wtorek, wszystko ładnie, pięknie, tylko to cholerne endometrium, tylko 7mm. Mam dość, tych badań, tych leków, tych spotkań z moją ginką. Nie wiem nawet czy jest sens podchodzć do iui. Ogarnia mnie k........ bezradność. Chyba oraganizm boi się przed kolejną fasolką (aniołek 11tc), wszystko mnie dobija, najchętniej zamknęłabym się w domu i wogóle nie wychodziła.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się