Forum eDziecko Ciąża i poród W oczekiwaniu
ZMIEŃ
      jak na szpilkach

jak na szpilkach

(3 wyniki)
    • Dziewczyny czy któraś też siedzi i czeka jak na szpilkach?? Na dziś mam termin i kompletnie nic brak skurczy a lekarz po badaniu powiedział, że szyjka bardzo wysoko jeszcze.
    • witam jak się czujecie? jakie nastawienie? ja właśnie zaczęłam puchnąć, nigdy tak nie miałam- wogóle ciąża bezobjawowa mimo brzuchola:)a teraz jak fiona, palce jak wałeczki... boję się jak jasny gwint, i chyba wariuję powoli. może też tak macie? czy choróbsko psychiczne mnie ogarnia? ja non stop myślę... o wszystkim... czy nie za mało ubranek, czy kosmetyki ok, czy wózek ok, a jak urodzę w sklepie, o spaniu w nocy nie ma mowy, totalnie przestawił mi się wewnętrzny zegarek... ...
    • wlasnie mija 39 tydz i powiem Wam szczerze, ze ciagle kolataja mi sie mysli w glowie, kiedy moje dziecko zechce ujrzec swiat :) co raczej jest normalnym zjawiskiem....siedze w domu od dluzszego czasu, wszystko przygotowane dla dziecka, i wlasnie probuje skonczyc projekty rozpoczete kiedys w pracy..a tu nic tylko mysli o porodzie ! :) Ale na razie zadnych objawow, zero czopa, boli przepowiadajacych..nic! termin mija 21 kwietnia.. A co u Was? jak samopoczucie? pozdrawiam cieplutko ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się