Dodaj do ulubionych

Sierpień 2016

04.12.15, 13:05
Hej. Wracam na to forum po 9 latach. 3 dni temu zobaczyłam dwie kreski, po 5 latach oczekiwania na 2 dziecko. Trochę z zaskoczenia, bo już dawno przestaliśmy się starać, ileż można smile
Termin na 5 sierpnia.
Czy są tu jakieś inne sierpniówki?
Obserwuj wątek
    • szyszunia11 Re: Sierpień 2016 12.12.15, 19:57
      Witajcie! Bardzo bym chciała dołączyc do sierpniówekwink
      Jeśli się udało, to już sobie wyliczyłam, że miałabym termin na samą końcóweczkę sierpnia - 28.08wink
      Uwaga - zrobiłam już 5 (!) testów, wszystkie za wcześnie, bom niecierpliwawink póki co wszystkie negatywne, ale ostatni, o czułości od 25 jednostek, robiłam w 20 dc więc nic jeszcze nie jest przesądzonewink
      Dzisiaj u mnie 22 dzień cyklu. I cały czas sie niecierpliwię!

pozdrawiam
      Szyszka
      • blaszany_dzwoneczek Re: Sierpień 2016 13.12.15, 09:11
        Życzę powodzenia. Daj sobie spokój z tymi testami, szkoda kasy i nerwów. Sama widzisz, że to nie ma sensu. Zrób jak nie przyjdzie okres w spodziewanym terminie albo przynajmniej do terminu doczekaj.
        A ja jestem na etapie: w co ja się znów wrobiłam... Mdli mnie bardzo non stop całymi dniami, rzygam i bardzo źle się czuję. Miałam naiwną nadzieję, że w tej ciąży będzie inaczej, bo podobna ciąża ciąży nierówna. A guzik. Znów przynajmniej 2,5 miesiąca wyjęte z życiorysu sad
    • anka2602 Re: Sierpień 2016 13.12.15, 11:13
      Cześć dziewczyny, może do was doł?czę na stałe.
      Wczoraj robiłam test (2 dni po terminie spodziewanej m) i wyszły 2 ale ta jedna bardzo słabiutka.
      Miałam już tak na początku tego roku ale niestety skończyło się to samoistnym poronieniem, zarodek się nie zagnieździł w macicy sad
      Teraz wolę się od razu nie cieszyć, poczekam jeszcze miesiąc jak nic się nie wydarzy to wtedy cieszyć się będę i partnera powiadomię, ostatnio bardzo to przeżywał, chyba nawet bardziej niż ja.
      Na domiar złego mieszkamy w Angli a tu nie robią USG wtedy kiedy sobie zachcesz, czekają dopiero do 11tc albo i dalej. Mogę iść prywatnie do polskiego gina ale taka wizyta kosztuje 100 ?, a nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto jakby miało się skończyć jak poprzednio. Kalkulator mi mówi, że to 5 tc a termin porodu 21.08 z jakimś badaniem USG poczekam do przynajmniej 8 tc wtedy powinno być już słychać bicie małego serduszka.
      Mam jeszcze jedno zmartwienie, bo córcia (5lat) zachorowała na ospę i boję się, że może mieć to ujemne skutki dla ciąży.
      Ale się rozpisałam. Życzę wam powodzenia i sobie z resztą też.
    • anonimowa84 Re: Sierpień 2016 17.12.15, 19:58
      Jestem też ja. Czekam jednak, aż ktoś odważny i kompetentny założy forum rówieśnicze - sierpniówki 2016. Myślę, że zgromadzi ono sporo zainteresowanych. Blaszany_dzwoneczku może masz ochotę podjąć wyzwanie? Ja niestety nie znam się na tym. Termin mam na sam początek sierpnia. Należę też do majówek 2014
    • szarotka83 Re: Sierpień 2016 21.12.15, 10:21
      Ja też dołączam. Termin wychodzi tak na połowę sierpnia. Jutro mam wizytę i czekam aż znowu zobaczę fasolkę. Synek ma już sześć lat i od dawna dopomina się o rodzeństwo.
    • paniwaz Re: Sierpień 2016 29.03.16, 00:16
      Witajcie, jestem w identycznych butach jak blaszany dzwoneczek, gdyż rodzę w sierpniu, po 9-ciu latach od poprzedniego porodu. Proszę o informację, jaki jest cel ukrywania forum Sierpniówki 2016.
      Pani Wąż
      • grosz.ek35 Re: Sierpień 2016 29.03.16, 15:33
        Ukrywanie jak ukrywanie, ale ja ostatnio zostalam wyrzucona z tej grupy surprised Nie wiem za kogo sie uwaza zalozycielka tego forum, ale to chyba jest lekka przesada ???????
        • blaszany_dzwoneczek Re: Sierpień 2016 29.03.16, 18:30
          Groszku, pewnie dlatego, że nic nie pisałaś. Może powinno być o tym w nagłówku forum, zwrócę na to uwagę admince, ale z tego co pamiętam, jak dyskutowałyśmy o ukryciu forum, była mowa o tym, że zupełnie nieaktywne forumki, będą po jakimś czasie traciły dostęp do forum. Możesz się zgłosić jeszcze raz, jeśli tym razem zamierzasz w miarę aktywnie udzielać się na forum.
          • grosz.ek35 Re: Sierpień 2016 29.03.16, 23:50
            Na forum zagladalam, co sie dzieje nowego, ale nic nie pisalam odkad zaczelam miec problemy z wlasna ciaza. Szkoda tylko, ze sie po prostu tak wyrzuca osoby nawet nie wiedzac z jakiego powodu moge byc "nieaktywna". Dziekuje w kazdym razie za twoja mila odpowiedz, ale raczej podziekuje za dalszy udzial a przede wszystkim nie bede sie tez plaszczyla i prosila o przyjecie na to forum. Tylko czasami przydaloby sie jej troche wiecej wyobrazni, ze ktos moze miec ku temu powody, iz nie jest aktywny i miec inne problemy anizeli codzienne wpisy na forum. Zreszta nie wiem co komu przeszkadza taka osoba jak ja skoro przygladam sie z boku o czym piszecie; tematy mile i wesole (przynajmniej tak zaobserwowalam), nie wiem po co mialam to psuc czy wzbudzac litosc u innych uczestniczek forum. Nawiazalam z jedna osoba z forum meila, wygadalam sie i tyle, ale nie uwazalam, iz mogloby to interesowac kogokolwiek innego, bo moglabym uslyszec tylko slowa wspolczucia, a tego to nie chcialam.
            • blaszany_dzwoneczek Re: Sierpień 2016 30.03.16, 03:07
              Szkoda tylko, ze sie po prostu tak wyrzuca osoby n
              > awet nie wiedzac z jakiego powodu moge byc "nieaktywna".

co komu przeszkadza taka osoba jak ja skoro przygladam sie z bo
              > ku o czym piszecie;

Myślę, że chodzi po pierwsze o to, żeby forum "żyło", jak by było dużo tylko przyglądających się, to wtedy forum zamiera. A po drugie udzielając się na forum przestaje się być tak kompletnie anonimowym i chyba chodzi o to żeby to było miejsce gdzie piszą i czytają osoby, które jakoś tam się kojarzy, żeby nie było "czytaczy-podglądaczy", które same o sobie nic kompletnie nie piszą. Stąd taka zasada, słuszna moim zdaniem przy tego typu forum. Zresztą myślę, że w uzasadnionych przypadkach nikt nikogo nie będzie skreślał z listy, tylko adminka musi o tym wiedzieć.

>nie bede sie tez plaszczyla i prosila o przyjecie na to forum

Chyba bierzesz to zbyt do siebie. Ot, nie pisałaś wcale, więc zasada zadziałała. Nie chodzi o żadne płaszczenie się, każda z terminem w okolicy sierpnia ma prawo się zgłosić i zostaje przyjęta. Jednak jakieś zasady działania forum są wypracowywane i obowiązują. Będzie regulamin, żeby było wszystko jasne.

co komu przeszkadza taka osoba jak ja skoro przygladam sie z bo
              > ku o czym piszecie; tematy mile i wesole (przynajmniej tak zaobserwowalam), nie
              > wiem po co mialam to psuc czy wzbudzac litosc u innych uczestniczek forum

Super jeśli nikt nie ma większych problemów, wszystkim tylko tego życzyć, ale forum ma być nie tylko dla żarcików, ale i jako wsparcie gdy coś dzieje się nie tak jak powinno. Nie rozumiem twojego nastawienia i słów o "litości" czy "psuciu" czegokolwiek. Na forum jest dużo doświadczonych dziewczyn, są mamy, które czekają na trzecie, czwarte dziecko, różne są ich historie i doświadczenia, nawet bardzo trudne niestety. I w tym jest moim zdaniem wartość, bo wsparcie takich osób to nie żadna litość. A może któraś miała podobne problemy?

Życzę Ci wszystkiego dobrego, mam nadzieję, że będzie dobrze, mimo problemów, o których wspomniałaś. A na forum będziesz na pewno mile widziana, jeśli zmienisz zdanie.

-
              Anielka 11.10.2007
              Sierpniowy ktoś
      • blaszany_dzwoneczek Re: Sierpień 2016 29.03.16, 18:19
        Cel jest taki, że piszemy o sobie, o sprawach intymnych nieraz, o swoim życiu i nie chcemy, żeby było to widoczne dla wszystkich. Poprzednie forum rówieśnicze też było ukryte i większość chyba takich właśnie jest. Zapraszamy, zapraszamy, zawsze można dołączyć, trzeba tylko wysłać zgłoszenie.
      • ciri_77 Re: Sierpień 2016 30.03.16, 06:45
        paniwaz napisała:

> Proszę o informację, jaki jest
        > cel ukrywania forum Sierpniówki 2016.
        > Pani Wąż
        >
        Ukrycie forum ma na celu komfort jego dyskutantek i częściowo zapobiega wymoszeniu informacji intymnych oraz wrazliwych. Zawsze mozna do tegoż zacnego grona dołączyć, pogadać i w konsekwencji poznać lepiej. Zapraszamy smile
        • mamitymi Re: Sierpień 2016 25.08.16, 09:58
          Blaszany Dzwoneczku! Przepraszam że dopiero odpisuję. Miałam dwa nicki bo zapomniała hasła do tego drugiego. Drugi to małazdzicha. Twojego nicka nie da się zapomnieć wink pamiętam cię z forum nieplodnosc .Jak sytuacja? Nadal w dwupaku?
          Pozdrawiam
    • messire1980 Re: Sierpień 2016 02.09.16, 12:23
      dziewczyny witajcie, znalazlam to forum dopiero teraz i moge powiedziec ze ciesze sie z tego bo tez mi sie urodzilo szczescie-dziewczynka Alicja na poczatku sierpnia, chcialam z wami sobie pogawedzic i jak czytalam wczesniejsze wpisy to tematy ciekawe i mile, jako ze to juz wrzesien, pewnie w wiekszosci z was juz bobaski sie urodzily
      Moja Alutka jest kochana, spi i je, spi i je , wiec mam czas na to by troche posiedziec na kompie, rodzina juz pojechala i teraz czas odnalesc siebie w nowym zyciu
      pozdrawiam i prosze piszcie o swoich doswiadczeniach chetnie wezme czynny udzial w tej malej spolecznosci,
      ps. czy znacie moze jeszcze jakies inne fora o podobnej tematyce?, rozumiem ze majac malego bombolka w domu juz moze nie byc tak duzo czasu na czatowanie wiec chcialabym miec jeszcze wiecej mozliwosci na kontakt z kobietkami podobnymi do mnie, obecnie siedze w domu z dziecmi , maz pracuje wiec nie mam zbyt duzo mozliwosci na kontakt ze swiatem

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka