Dodaj do ulubionych

dziś termin i nic:(

23.07.09, 18:36
Dziewczyny czy któraś też siedzi i czeka jak na szpilkach?? Na dziś mam termin
i kompletnie nic brak skurczy a lekarz po badaniu powiedział, że szyjka bardzo
wysoko jeszcze.
Obserwuj wątek
    • jaktosik Re: dziś termin i nic:( 23.07.09, 20:21
      Ja nie czekam, ale Was podczytuję, bo planuję wkrótce urodzenie
      drugiego Brzdąca. Cóż, termin terminem, a dziecko dzieckiem,
      przyjdzie, kiedy zechce wink. To, że nic się nie dzieje nie oznacza,
      że nie zadzieje się za 5 min., a może za dzień, z może za tydzień,
      tego nie wie nikt smile.
        • magdalena.maria.1980 Re: dziś termin i nic:( 23.07.09, 23:06
          Hej,jesli to cie pocieszy,to ja mam termiin na 25 lipca,szyjka juz od miesiaca
          skrocona,dziecko lezy u dolu jak trzeba a tez nic sie nie dzieje,chociaz lekarz
          r4okowal juz miesiac temu porod,fajnie co???
          Bylo oszczedzanie sie, lezenie i takie cyrkiateraz kompletnie nic sie nie
          dzieje!!! Dobija mnie juz to, a przez to ze to jest moje pierwsze dziecko,to mam
          mieszane nastroje i dni,juz coraz bardziej sie boje,placze po katach,spac nie
          moge z nerwow,zle znosze upaly,strasznie spuchlam...itd.
          Jutro mam znow wizyte u lekarza, zobaczymy co powie i czy w ogole mnie zbada, bo
          badana bylam ostatnio iesiac temu!Bo niby na mozliwosc infelcji nie bada sie
          juz w ostatnich tygodniach...
          A wiec nie martw sie, nie jestes sama, musimy sie uzbroic w cierpliwosc i zyczyc
          sobie wytrwalosci!
          Pozdrawiam!
            • agusia-g Re: dziś termin i nic:( 24.07.09, 06:23
              Ja też się kręcę w nocy mało śpię i ogólnie nastrój podrażniony. U mnie ciąża
              druga ale poród pierwszy wiec tez dodatkowo ma rożne durne myśli. U mnie wczoraj
              lekarz określił,ze jeśli do 30.07 nic to mam się zgłosić na wywoływaniecrying. Może
              jednak maluszek będzie chciał wcześniej samsmile. Powodzenia czekającym Mamuśkom!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka