Forum Auto-Moto Motocykle
ZMIEŃ
      kierunkowskazy

kierunkowskazy

(14 wyniki)
    • Mam takie pytanko. W związku z uszkodzeniem jednego z tylnych kierunkowskazów (nieseryjnych zamontowanych w zadupku - brak mozliwości dostania oryginalnego) zamontowałem inne kierunkowskazy ale.......i tu moje pytanie: w poprzednich kierunkach miałem zamontowane żarówki 12V 23W a obecnie mam zamontowane 12V W5W - czy ta różnica wpłynie jakoś na instalację elektryczną w moim motocyklu??? Dzięki za pomoc
    • Coraz więcej skrzyżowań ma taką formę, i dobrze, bo na pewno są bezpieczniejsze od tradycyjnych. Poza dużymi miastami i ruchliwymi ulicami są to ronda "jednopasmowe". Problem z kierunkowskazami: duża grupa kierowców nie używa ich na rondach w ogóle: z tego połowa dla zasady (tj. z chamstwa), druga - bo nie wie jak? Inna grupa kierowców używa lewego kierunkowskazu przy wjeżdzie na rondo i żadnego przy zjeździe, pozostali odwrotnie: żadnego przy wjeździe i prawego przy zjeździe. Moi...
    • Witam!Pytanie moje jest nastepujace: Jaki powinien byc przepisowy rozstaw kierunkowskazów i odkąd się go mierzy, gdyz sprowadzilem sobie ostatnio z USA BMW R1100R z 2000 r i na stacji diagnostycznej dowiedzialem sie ze moj rozstaw jest zbyt mały i "mily pan mi go nie pusci" gdyz powinien miec z przodu i z tyłu min 60cm!!!!!nie musze wspominac przy takim rozstawie nie ma nawet co myslec o zamontowaniu orginalnych kufrów bocznych(sprawdzalem gdzyz takie posiadam). Ciekawe jest to tym bard...
    • Jak to jest ? Czy mimo posiadania w motocyklu kierunkowskazów istnieje obowiązek sygnalizowania skrętu poprzez wyciągnięcie ręki ?
    • Mam taki problem z kierunkami, niby pracują ok ale jak dodam gazu to migają coraz szybciej (na zegarach pokazuje, tak jakby żarówka się przepaliła)a przy szybkiej jeździe przestają działać. Mechanik zasugerował mi, że to przerywacz kierunków ale drugi, że instalacja. I bądź tu mądry. Moto to cb500
    • WITAM WSZYSTKICH! WŁASNIE KUPILEM YAMAHE WR250 Z 2001ROKU ORYGINALNIE ONE NIE MAJA KIERUNKOWSKAZÓW I WOLAŁBYM ICH NIE ZAKLADAĆ ALE MIESZKAM W DUŻYM MIEŚCIE I DO NAJBLIZSZEGO LASKU MAM DO POKONANIA OK 15KM. PYTANIE MOJE TO CZY KIERUNKOWSKAZY SĄ OBOWIĄZKOWE W TEGO TYPU MOTOCYKLACH CZY TEŻ OBEDZIE SIE BEZ NICH, CHODZI O TO ABY UNIKNĄĆ EWENTUALNEJ KONFISKATY DOWODU REJESTRACYJNEGO LUB MANDATÓW PRZEZ POLICJE ZA BRAK KIERUNKÓW. JAK SADZICIE ZAKLADAĆ CZY DAĆ SOBIE SPOKUJ??? POZDR
    • czy ktoś wie jak zrobić tlące się kieunkowwskazy, coś na kształt amerykańskich? Pomijam wszelkie problemy z policją i zarejestrowaniem motocykla tym będę artwił się późiej. Chodzi mi teraz tylko i wyłącznie o techniczne rozwiązanie sprawy. Wszystkim pomocnym dziękuję :-))) MariuszW 3miasto
    • Witam.Mam pytanie:jakie są wymagania odnośnie posiadania w motocyklu kierunków i lusterek?.Chodzi o to czy np. w mojej SHL M11 '65 musze zamontować ww.Z góry wielkie dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam:D
    • Czesc Czy sa jakies automatyczne wylaczniki kierunkowskazow do motocykla ktore mozna kupic i zamontowac ? Pozdrawiam
    • witam czy nie zastanawialiscie sie kiedys w jaki sposob przekonac kierowcow aut (wsrod moto nie sp[otkalem sie z tym), ze kierunkowskazy nie sa po to aby uniknac mandatu, ale poinformowac o swoich zamiarach na drodze.. ile razy juz natknalem sie na takiego ignoranta: jedzie prosto, a tu nagle 2m przed zakretem- cyk i migacz...no przepraszam,czy to ma byc jakas zabawa w stylu kto najpozniej wrzuci kierunek,, a moze to ten z tylu ma miec 'frajde' ze sprawdzania swojego refleksu i ha...
    • Kurs robiłem na Suzuki GN 250. Mogę zgłosić się na egzamin, na którym jeździ się na takim samym motorku. Tyle, że dopiero za 4 tygodnie. W innym ośrodku mam szansę podejść do egzaminu już za 2 tygodnie tylko, że na Yamasze SR 250. Czy te motocykle są porównywalne jeśli chodzi o własciwości jezdne, masę i wszystko co jest istotne na egzamninie czy też całkowicie się różnią? Co radzicie? Poczekać czy spróbować zdawać wcześniej ale na innym motocyklu?
    • Witam mam zamiar zakupic wozek boczny do mojego motocykla w dowodzie mam wpisane 2 miejsca czy jak sprzegne motocykl z wozkiem bocznym to musze zmieniac liczbe miejsc w dowodzie na 3 czy nie musze nic zmieniac aby legalnie jezdzic np w 3 osoby moim motocyklem z wozkiem bocznym ??
    • cześć , macie może jakies dane na temat tego motocykla? Efektem moich poszukiwań w necie jest tylko krótki opis sprzęta na www.motocykle-domeczek, jednak dotyczy on raczej gn 125 a nie 250. Proszę podzielcie się ze mną wiedzą o tym moto, dzięki z góry
    • Wiem, że ostatnio coraz więcej samochodów jeździ na światłach mijania przez cały rok (nawet w upalnych korkach !!?) i pojedynczy reflektor motocykla nie odróżnia się od reszty jak poprzednio, ale włączanie drogowych świateł to już przegięcie, panowie. Rozumiem, że gdy ktoś leci mocną trzycyfrową prędkością i od zobaczenia błysku do nadjechania jego źródła mija niewiele czasu, ale włączanie długich przy marnej setce to już przesada. Mam sentyment do jednośladów, ale takie oczoj.by s...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się