Forum Nauka i edukacja DOKTORANCI
ZMIEŃ
    magisterka

  magisterka

  (6 wyników)
  • Witam wszystkich, pasuje mi do rozprawy doktorskiej rodzącej się w bólach ;) przekopiowanie rozdziału z pracy magisterskiej. Obiekcji moralnych specjalnych nie mam, w końcu sam to pisałem ;) tylko pozostaje kwestia - jak to zaznaczyć, żeby nie było, że autoplagiat? Zwykły odsyłacz do bibliografii na końcu rozdziału? A skąd będzie wiadomo, że dotyczy całego rozdziału, a nie ostatniego zdania? Może jakiś przypis na dole strony na początku rozdziału? Może ktoś już robił taki numer i s...
  • dr hab. prof. uczelniany? jak "wyglada" taka praca doktorska? czy jest to rozbudowana praca magisterka?
  • a może zupełnie odmienny nie tylko tematycznie, ale i kierunkowo. Jeśli np. jakaś dziedzina znajduje się na styku dwóch nauk to czy ukończywszy jeden kierunek można napisać dobrą pracę doktorską z drugiego kierunku?
  • czy można cytować lub pisać odniesienia do własnej pracy mgr?? Jeżeli w pracy mgr przedstawiłam całą str teoretyczną i jest mi ona teraz potrzebna w jakiejś cześci rozdziału dr,to mogę ją zacytować??
  • Pozwolę sobie zalożyć wątek ilościowy, jeżeli już taki byl, wybaczcie :-) Chodzi mi o ilość stron wiadomo czego. Tak mnie to jakoś ostatnio nurtuje, pewnie w związku z niewielką ilością wlasnej produkcji :-( Ile stron planujecie/musicie napisać lub też już napisaliście? Nie wliczając oczywiście spisu treści i bibliografii, jedynie samo sedno. Widzialam w którymś wątku, że Rilian to wielostronicowe dzielo tworzy i troszkę mnie to dobilo...
  • Witam wszystkich serdecznie! Zastanawiam się Drodzy Doktoranci, jakie były wasze prace magisterskie - pionierskie, odkrywcze, wyróżniające się spośród innych, czy może dobre ale bez żadnych nadmiernych rewelacji. Pozdrawiam:)

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się