Forum Zdrowie Uzależnienia
ZMIEŃ
      manipulacja

manipulacja

(4 wyniki)
    • Temat bardzo bliski uzależnieniom. Symbiotyczny rzekłabym bym. Warto, dla własnego bezpieczeństwa poświęcić mu trzy minuty życia :-) Dostępnie i zrozumiale napisane. I. W każdej chwili, gdy komunikujemy się z ludźmi wywieramy na nich wpływ i sami podlegamy wpływom innych. Może być to oddziaływanie mające na celu nakłonienie drugiego człowieka do zmiany sposobu postępowania, do podjęcia lub zmiany decyzji. Czasem dochodzimy do niemiłych wniosków, że ktoś manipulując nami, naszym...
    • Chcialbym przestrzec wszystkicvh przed technikami manipulacji stosowanymi przez niektorych forumowiczow, szczegolnie Augusta(ale taz np. Rauchen). Nie wiem, czy august byl szkolony profesjonalnie czy jest naturszczykiem- jednakze stosuje on caly arsenal technik manipulacyjnych w dyskusji i warto je znac aby byc przygotowanym do dyskusji. Oto niektore z nich: 1. Powolywanie sie na "nieomylne" autorytety, czynienie autorytetu z osoby, ktora takich wlasciwosci obiektywnie nie ma. ...
    • Jestem pełnoletnia, nie jestem materialnie zależna od mojej mamy. Od blisko 13 lat nadużywa alkoholu i nie chce się leczyć. Mam z nią dość poprawne relacje (widzimy się raz w tygodniu-mieszka blisko). Bardzo was proszę o polecenie książki,sposobu, żebym mogła przestać się przejmować tym co ona robi ze swoim życiem. Moja mama z pozoru normalnie wygląda, pracuje w biurze, dba o swoje mieszkanie etc.Ale wierzcie mi,że nie raz zasypiała w wannie pełnej wody, jak jeszcze z nią mieszkałam zd...
    • No cóż addi ... stosujesz na forum typową manipulację alkoholika .. jak tu udowodnić wszystkim , że nie piję - pijąc regularnie ... a nawet jeśli to tylko w ramach naukowego eksperymentu ... czego ode mnie chcą .. terapii , leczenia , nie picia ... akysz i ku faktycznie mojemu zaskoczeniu kilku alkoholików dało sie i nadal daje sie nabierac na te manipulację ... nie dziwie sie esce , która jak kazda matka projektuje swe matczyn...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się