modlitwa

(6 wyników)
  • Modlitwa?(13)

Dobry wieczór. Mówię Mamie "wiesz? od poczatku listopada w końcu oddycham", ona "bo ja się ciągle modliłam". Dyskusje światopoglądowe są zwykle gorące, ale tak mnie zaciekawiło, czy wiara Wam pomaga, nawet cudza wiara nawet nie w wyzdrowienie (w jakieś spektakularne uzdrowienia w przypadku ChAD jednak brak mi wiary), bardziej chodzi mi o cudze modlitwy hm, www.faustyna.pl tam zanoszę swoje intencje, chyba się nawet tego nie wstydzę... w depresji zejściowej całkiem krzyczę w duc...
  • Bliska mi osoba jest w ciężkim stanie, z powodu poważnego zapalenia płuc leży już kilka dni pod respiratorem. To chłopak w moim wieku, świetny doktor. Pomódlcie się, czy na co Wam przekonania religijne pozwalają. Proszę.
  • Panie,co ludziom pomagasz Chudym Aniołom w Depresji Pozwól nam cieszyć się teraz chwilą... zwyczajnej amnezji Odurz nas pastylką nieba aż popękają trzewia J gwiazda supernowa wygaśnie... (jak wątroba) Serca nasze niepokojem targane uspokój(EKG proste) J... w głowie zamęt święty,czasem wiosenny. Daj nam się na...
  • To nie żarty. Jakoś to bedzie, jakoś to będzie, jakoś to będzie. Może nawet dobrze,może nawet dobrze. To juz żarty dzisiaj się juz zamknę,dzisiaj sie juz zamkne, dzisiaj się juz zamknę (w znaczeniu: odzywac się nie będę, bo wewnętrzny przeginacz mówi,ze przeginam)
  • Chciałam coś z sobą zrobić.Wyciszyć sie.Pomyślałam,że może medytacja.Ale oto co znalazłam na ten temat: cyt "Medytacja może być niekiedy niebezpieczna dla osób ciężko chorych psychicznie. Według prof. Richarda P. Hayesa[1] stan schizofreników podczas medytacji na ogół pogarsza się, gdyż wpadają w kompletną dezorientację co wzmaga ich wewnętrzny chaos. Również u cyklofreników medytacja jest odradzana, gdyż może gwałtownie przerzucić ich z manii do depresji, albo zwiększyć amplitu...
  • Długo szukałem Prawdy. Szukałem jej aż do szaleństwa, wsadzali mnie 6 razy do psychiatryka, faszerowali otumaniającymi psychotropami, i wmawiali że czynią to dla mojego dobra. Wszyscy mówili ze jestem chory. Nie wierzylem. Wierzyłem natomiast w inteligientną, kosmiczną energię (coś na ksztalt Boga), telepatię, udalo mi się nawet teleportować. Wewnętrzny głos ktory zawsze mówi prawdę, Anthony de Mello, "Alchemik", Krishnamurti - to byl mój chleb powszedni. Pewnego razu spotkalem Zł...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się