modlitwa

(3 wyniki)
  • Wiecie co jakos tak nigdy nie starałam sie zbliżyc do Boga. Nigdy nie miałam czasu iśc do Koscioła, robiłam wszytsko co chciałam a zapomniałam o najważniejszym. Pewnego dnia dostałam rózaniec Matki Boskiej z Medjugorie i karteczke z jej wizerunkiem :Gdybyś wiedział jak bardzo Cie kocham, płakałbyś z raodśći" Pomyslałam: "Ktoś mnie na prawde kocha" i nosiłam ja ze soba cały czas. Ja bardzo długo nie mogłam zdac egzaminu na prwo jazdy, probowałam kilka razy ale zawsze przez głupi bład cos mi...
  • Zeby bylo wszystko jasne.Nie jestem katoliczka i nie jestem w zadnej sekcie.Wierze w Boga i w Jego cudowna moc,Jego milosc do nas ;ludzi.Poltora roku temu uzdrowil mnie ze straszliwej migreny,ktora meczyla mnie przez czterdziesci lat.W ubieglym roku Bog uzdrowil moja mame z raka pluc,chorowala tylko piec miesiecy.O Jego dobroci bede glosic zawsze i wszystkim, kto tylko zechce sluchac.Wiec wy wszyscy, ktorzy chorujecie zawsze mozecie w modlitwie prosic o cudowne uzdrowienie.Proscie...
  • musze w koncu skonczyc z bulimia i z masturbacja bo one podobnie jak napewno i innym niszcza zycie wezmy sie w garsc teraz mam jeszcze sesje a z nimi nie dam rady obiecuje ze od teraz nie bede robilaa wiecej glupstw moze napisanie publicznej obitnicy cos mi da wspierajcie mnie modlitwa prosze

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się