Forum Turystyka Świat USA i Kanada
ZMIEŃ
      montreal

montreal

(14 wyniki)
    • która dzielnica montrealu to downtown?
    • Pytanie do zamieszkalych albo znajacych powyzsze okolice: W przyszlym tygodniu bede na campingu z dwojka dzieci (10 i 14) w Oka, QC. Bede wdzieczna za wszelkie sugestie interesujacego spedzenia czasu w samym parku ale tez i w okolicy. Chce tez spedzic ze dwa dni w Montrealu. Jakie sa najlepsze hotele w rozsadnych cenach (tzn. do $80 za dobe). Jezeli znacie dobre i tansze, dajcie mi znac. Co ciekawego mozna pokazac dzieciom w Montrealu? Czy jest tam jakis amusement park w rodzaju C...
    • czy ktos wie ile moze zarabiac sprzedawca w sklepie z ubraniami itd. chodzi mi o zarobki tygodniowe..
    • Quebec(5)

Wybieram się do Kanady. Zaplanowałem sobie 4 dni w Montrealu, 2 w Ottawie i 4 w Toronto. Zamierzam podróżowac pociągiem. Czy wg Was dobrze to sobie rozłożyłem? Może warto więcj dni w Montrealu a mniej w Toronto? Pozdrawiam
    • czy moze ktos sie podzielic info na temat mozliwosci jak najtanszej podrozy na tej trasie, sprawdzilam samoloty i pociagi i greyhound. Oczywiscie rozwazalam stopa albo pieszo ale bede podrozowac sama wiec troche mi sie to nie usmiecha:) wiec prosze o pomoc, moze jest cos takiego rowniez jak w stanach ze ludzie gdzies jada i maja wolne miejsce to mozna sie dorzucic na benzyne i z nimi zabrac???(jakby ktos wiedzial to prosze o klinka moze?!) a moze ktos sie wybiera i ma wolne miejs...
    • Wiem ze to juz niebawem, a ja nie mam pojecia gdzie sie bawic na Sylwestra. Chcialoby sie byc w jakims niewielkim klubie z muzyka na zywo, dobra atmosfera, ciekawymi ludzmi... Nie znam tego miasta za dobrze pod wzgledem zycia nocnego i rozrywkowego;). Macie jakies typy dla mnie? Dziekuje za jakikolwiek odzew.
    • Do Was pisze Kanadyjczycy, sytuacje mam taka: mam piec dni/nocy wolnych do spedzenia w Kanadzie. Troche luznej kasy. Moge wybrac sobie dowolne miasto kanadyjskie. Chcialbym wyladowac w miescie wzglednie rozrywkowym (restauracje, kluby, muzyka na zywo), troche edukacyjnym (troche galerii, ewentualnie jakies male muzeum czegos interesujacego), architektonicznie niebrzydkim i z ozywionym centrum handlowym. Dobrze byloby gdyby mialo klimat :). Kolorowe "city by night" tez sie liczy :). Zad...
    • Witam, w sierpniu wybieramy się na 3 tygodnie do Kanady z córeczką, która ma niecałe 2 lata. Będziemy mieszkać w Ottawie, będziemy mieć również samochód do dyspozycji. Chciałabym poprosić o radę, co warto zobaczyć w tym czasie, dokąd pojechać, żeby nie było za daleko (ze względu na dziecko). Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki. Pozdrawiam
    • Kanada(4)

szukam info na temat giełdy kanadyjskiej , linki pomocne sprawy notowania indexs czy ktos moze pomóc? dzięki pik
    • Lecę 19 czerwca trasą Kraków-Wiedeń-Montreal pierwszy raz w życiu w odwiedziny do Matki nie znając angielskiego i nie mając żadnego doświadczenia w tego typu podruży.Czy dam sobie rade może mi ktoś pomóc.Dziękuje jeśli ktokolwiek odpowie.
    • Witam, w niedzielę lecę na 10 dni do Kanady, do Montrealu. - Kanada też ma 110V (prawda?) ale jaki kształt wtyczki? jak USA jak UK czy może jeszcze inne? Może np. izraelski? - Co z jedzeniem wwożonym? Konserwy, Napoje, Słodycze itp... Można? Montreal - Więcej mówią po angielsku czy po francusku?
    • Wybieram sie w sierpniu na wakacje do Kanady. CHciał bym zobaczyć jak najwięcej w czsie 3 tyg. Prosze o podpowiedzi. Bede poruszał sie po Kanadzie samochodem.
    • Witam. Jestem w Kanadzie w interesach, ale zostaje mi 8 dni na zwiedzanie, co w tym czasie moge zobaczyc w Toronto? Moze warto rowniez wyskoczyc do Ottawy? Juz bylem na Niagara Falls ;) Dziekuje za podpowiedzi i pozdrawiam.
    • Szukam pracy w Montrealu, jesli ktos moze mi udzielic jakichkolwiek informacji na temat ewentualnych posrednikow, miejsc ogloszen odwdziecze sie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się