Forum Zdrowie Medycyna Naturalna
ZMIEŃ
      potas

potas

(3 wyniki)
    • potas(24)

bardzo prosze o pomysły na diete bogata w potas.Mam niski poziom tego pierwiastka a nie chce sie fazerowac chemia. Wiem ze dobty jest sok pomidorowy,ale strasznie go nie lubie.Co innego swierze pomidorki,ale teraz to nie sa one najlepsze. Co wiec jeszcze?
    • czy wapn jest najbardziej anabolicznym elektrolitem? nie slawny magnez, nie potas czy sod ale wlasnie wapn dziala na mnie jak anabolik, gdy prezd treningiem przyjdne 3 capsy chela calcium tj ok 1000mg, to czuje moc, napiecie,twardosc i gotowosc miesni, nie mecze sie na treningu itp,power jest, nawet na czczo, natomiast po magnezie czuje sie jak zdechlak bez ikry i tylko spac moge, wiec czemu tak magnez chwalicie ja po nim nie do zycia jestem, potas tez zle dziala i mam obrzeki p...
    • Witajcie Od dwóch tygodni mam pracę w której stoję 8h dziennie. Zaczęły mocno puchnąć mi nogi wokół kostek i zrobiły się worki pod oczyma. W czasie pracy pomimo że piję dużo wody prawie wcale nie oddaję moczu. Z tego co się zorientowałam problem dotyczy nerek. Czy możecie coś poradzić na wzmocnienie i oczyszczenie nerek. Pozdrawiam Forumowiczów

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się