Forum Zdrowie Uzależnienia
ZMIEŃ
      sylwester

sylwester

(5 wyników)
    • Już przed świętami ułożyłem sobie plan działania. Najpierw wigilia u rodzinki a potem szybka ewakuacja i wielkie kilkudniowe ćpanie ze znajomkami u kogoś na chacie. Wszystko dopiąłem na ostatni guzik, łącznie z urlopem i załatwieniem leków na zejście. Jednak im bliżej sylwestra tym bardziej zaczynam się łamać czy warto. Nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem tak rozdarty. Z jednej strony cholernie szkoda mi 3 miesięcy tak ciężko wypracowanej abstynencji, z drugiej chęć oderwania się od rzeczywi...
    • Witam ,tak jak wczesniej pisałam w tym roku Sylwestra spedzałam w kinie............ale nie o tym .Nie bardzo miałam ochote ,gdzies w srodku mnie pojawił sie zal za.........ale jak przyszlismy bardzo pozytywne zaskoczenie :)w kinie masa ludzi i nie widziałam tam nikogo pijanego:) było bardzo duzo młodych i bardzo to fajne uczucie,ze sa ludzie ,którzy nie pija bo poprostu wybieraja inny sposób zabawy:)
    • właściwie nie wiem jak to zrobić. jak to zrobiliście za pierwszym razem ?? nie umiem znaleźć chyba żadnych racjonalnych argumentów. (he, he, oczywiście wystarczy dokonać krótkiego przeglądu z przesłości i jakieś argumenty by się znalazły) może umiem. minął miesiąc i jeden tydzień mojego niepicia, to jest malutko, ale czasem się cieszę kiedy patrzę w lustro i widze tam moją normalną buźke (albo w miarę normalna, w zależności od ilości pracy ;). czy to jest jakis cięższy czas dla tych,...
    • Piszę, bo myślę że są wśród czytającyh ci, którzy się nie odzywają a czytają bo w głowieim swita, że mają problem. Ja też taka byłam. Najbardziej przerażał mnie trzeźwy sylwester. Antyteza sylwestra. Jedyny wieczór w roku, kiedy naprawdę obowiązkiem jest się nawalić. Pierwszy bez alkoholu, jeszcze bez terapii. Byłam wściekła. Wściekła, zła jak osa, zasklepiona w złości na cały świat. Pojechaliśmy z moim chłopakiem i kumplem na chwilkę na domówkę, ale moja wściekłość nie minęła. Jedn...
    • czy podpiecie artykulu "Rady na kaca" pod forum Uzaleznienia to juz dowcip z okazji Prima Aprilis 2007????

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się