Forum eDziecko Ciąża i poród Niepłodność
ZMIEŃ
      ubezpieczenie

ubezpieczenie

(14 wyniki)
    • Witam.Wybieram się na laparoskopie i histeroskopię.W GENERALI mam dodatkowe ubezpieczenie z klauzulą Poważna operacja.Czy moge starać sie o odszkodowanie po laparo??Dajcie znać.Pozdrawiam.koma38
    • Jak to wygląda dla osoby posiadającej zieloną kartę. Może znacie jakieś kliniki szczególnie gdzie można sie porozumieć po polsku.
    • czesc Dziewczyny, mam ubezpieczenie prywatne ktore rowniez pokrywa pobyt w szpitalu jezeli sie w nim znajde z jakiegos powodu, ale sa wylaczenia chorob i jest wlasnie bezplodnosc. jakis lekarz mi kiedys powiedzial ze bezplodnosc a nieplodnosc to 2 rozne sprawy, ciekawe czy nieplodnosc moze byc pokryta.czy ktoras z was sie nad tym zastanawiala?
    • Czy jest tu ktoś kto zwracał się do NFZ o refundację leczenia (w końcu wszyscy jesteśmy ubezpieczeni) lub składał pozew w tej sprawie? A może ktoś występował o odszkodowanie do PZU Życie i tym podobnych ubezpieczycieli? Brak możliwości płodzenia to poważny uszczerbek na zdrowiu więc dlaczego rujnować się na leczenie z własnej kieszeni ???
    • ile sie czeka srednio na laparoskopie? a jesli ktos zdecyduje sie prywatnie to ile moze kosztowac? czy ktos probowal prywatnie tej przyjemnosci? dzieki za wiesci pozdrawiam
    • senyszyn.blog.onet.pl/2,ID341493553,index.html
    • Witajcie dziewczyny znowu proszę Was o pomoc mianowicie poszukuję adresów klinik lub lekarzy którzy zajmują się niepłodnością w USA lub Niemczech ( najlepiej gdybym mogła porozumieć się w języku polskim błagam pomóżcie bardzo proszę. POZDRAWIAM RENATA
    • witam, bylam u polecanej przez Ciebie doktor,wywarla na mnie pozytywne wrazenie- w koncu ktos kto nie lekcewazy moich problemow, nie mowi mi "och u panie wszystko OK, tylko dzieci rodzic" i podobnych bzdur. Bradzo skupiona i konkretna osoba no i te zdjecia "jej" dzieci..... Mam skierowanie na HSG, badanie krwi - chyba 20 punktow - chormony etc, po czym mam wrocic do niej z wynikami i zobaczymy. Teraz lapie sie za kieszen, zaczynam oszczedzac bo wyglada na to, ze same badania be...
    • Czy może któraś z was leczyła sie na niepłodność za granica a dokładnie interesuje mnie Londyn. Byłabym wdzięczna o informacje ile kosztuje i gdzie mozna się udac, Może nawet jest taniej niż w Polsce czy drożej? Prosze o pomoc. Dziękuje
    • Czy spotkałayście się z takimi ubezpieczeniami zdrowotnymi,które pomoagają zaoszczędzić na badaniach? Ja ostatnio wyczytałam, ze jak wykupisz ubezpieczenie zdrowotne w PZU za 59 zł miesięcznie to masz w tym bardzo szeroki zakres usług i badań i na dodatek można w każdej chwili zrezygnować, tzn z 3 miesięcznym wyprzedzeniem. No ale jakby nie patrzył to wyjdzie taniej a i lekarze są w cenie. Mozna chodzić do wybranej kliniki w tym do Lux Med-u, czyli nie takiej najgorszej.Czy któras ...
    • Przyszło mi to do głowy, bo kiedyś czytałam ofertę TU "Hestia", ktore miało w swojej ofercie opcję ubezpieczeniua od kosztów leczenia raka piersi. Może słyszałyście o takim rodzaju ubezpieczenia, zeby zwracało koszty naszego leczenia niepłodnosci? Przecież to kupa kasy,same wiecie!!
    • Gdzie można ją zrobić? Gdzie polecacie? Dziękuję z góry za odpowiedź, Aneta
    • czy da sie zrobic to badanie w ramach ubezpieczenia ? Czy tylko prywatnie? Czy macie jakies doswiadczenia ? A jesli mozna, to gdzie w Warszawie ? Pozdr
    • Mam pytanie dlaczego kasy chorych i państwo nie refundują leczenia INV. Przecież to leczenie jest strasznie drogie. Skąd brać kilka a nawet kilkanaście tyś zł na badania i transfery. Czyz nie mamy niżu? Ludzie ja chyba będę musiała sprzedac dom bo jak sprzedam mojego maluszka to i tak mi zabraknie. Co za kraj cholerny.Jak jest w innych państwach?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się