wody mineralne
(10 wyników)
-
w sensie najzdrowsza? jaką pijecie i polecacie?
-
Naturalna woda mineralna jest zawsze dobra. Pasuje do wszystkiego. To jest mój
ulubiony napój :)
Proszę nie mylić naturalnej wody mineralnej z wodą źródlana albo stołową!
Jakie wody naturalne mineralne preferujecie?
-
Witam wszystkich
To co zaproponuję pewnie nie spodoba się, wszak dominuje tu piwo.
Zaryzykuję jednak.
Które wody mineralne niegazowane uważacie na njalepsze?
Halszka
-
Interesuje mnie jaką wodę uważacie za najlepszą i dlaczego!!! Może ktoś zna
strony z rankingami wód mineralnych???
Piłam różne ale chyba najlepiej mi smakowała Artctic - no i dowiedziałam się
z jakichś opini że Bonaqua jest kranówą (????) że żywiec nie jest najlepszy
(??) - co wy na to - ostatnio kupiłam perłę beskidów czy coś podobnego a tu
ktoś mi mówi że robi ją Coca-Cola??!!!
-
Nie wiem jak sie to pisze ---gruzinska Borjomi ,Borzomi... siarkowa mocno --
nie do wypicia na cieplo ale schlodzona mocno przepiekna.W Polsce byla okolo
1993 roku w Peweksie i czasem w sklepach zwyklych.Dzis do kupienia w
Chicago :)) Cudna jest... A z Polskich to chyba Anna ,Zuber i neutralna
Naleczowianka ? ....
-
Nie jestem abstynentką ale teraz interesują mnie napoje bezalkoholowe.Nie
lubię herbaty, do posiłków pijam soki i napoje w kartonach, uwielbiam też
coca-colę. Te już mi się trochę znudziły tymbardziej, że ostatnio piłam na
imieninach u znajomych jakiś napój z butelki. Czy macie jakieś ulubione
napoje, w których jest w miarę mało konserwantów? Podajcie producenta, nazwę
napoju i smak. Dziękuję i smacznego.
-
Co sądzicie o wodach wysokozmineralizowanych? Mi smakuje woda gruzińska
Borjomi i Nabeghlavi.
-
Czy znacie ten punch owocowy? Chcecie? Jest mnostwo rozmaitych skladniowo
przepisow, moge cos przetlumaczyc. Dokonale na wieczorki, party, poczestunki,
itp.
-
Słuchajcie, nie piję wody z kranu, bo po zagotowaniu mam w kubku tłusty
nalot i ta woda cuchnie. Ale po przegotowaniu wody mineralnej, np. Zywiec
czy inne w butlach 5L jest tak samo.
Jaka woda musi być, żeby nie było tego osadu? Z małą ilością sodu?
-
Dzisiejsza pogoda mnie natchnela. Przydaloby sie wieczorkiem cos
orzezwiajacego, lekkiego i rozweselajacego wypic. Jakie macie ulubione
napitki na na taki czas? Sama lubie Amercano w sporych ilosciach, czyli
Campari z rozowym Martini, dopelnione woda gazowana i z lodem oczywiscie. A
za chwile, gdy pojawia sie owoce sezonowe, to kruszon. Robie go z bialego
wytrawnego wina, troche wodki, cukier (nie za duzo), starta skorka z cytryny
(jak ktos lubi) i wlasnie letnie owoce - truskawki...