• szprota1 Kompromis pomiędzy czerwonym a winem 20.09.03, 12:38

      • szprota1 Surrealny czerwony pik! 20.09.03, 12:40
        Albo czerwone wino - jak kto woliwink
      • summa Re: Kompromis pomiędzy czerwonym a winem 10.09.04, 19:15

    • maginiak próba wklejania rasdwaras.... 22.09.03, 13:00
      slowniki.onet.pl/index.html?tekst=zwrot&tr=nie-auto&x=43&y=12
      a może jednak, chociaż mi to kurwa cieńko wygląda
      • maginiak O AWRUK ęis oładU!!!! 22.09.03, 13:05
        Myślałam, że nie umiem wklejać linków....
        • Gość: Jaja Re: O AWRUK ęis oładU!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.03, 20:15
          <A href="www1.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?
          f=76&w=786708&strona=1"> Technikum Kasprzaka </A>
          • Gość: Jaja Re: O AWRUK ęis oładU!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.03, 20:20
            <A href="https://www.gazeta.pl> Technikum Kasprzaka </A>
            • Gość: JAjaja Re: O AWRUK ęis oładU!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.03, 20:23
              <A href="https://www.gazeta.pl"> Jaja </A>
              • wadera917 <a href="http://tu">sprawdzam</a> not axed 20.09.04, 07:22
                sprawdzam no taxed
                • wadera917 dalej 20.09.04, 07:24
                  a cos dłuzszego się nie rwie?<a href="forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
                  f=10322&w=15729051&a=15748740">a cos dłuzszego się nie rwie?</a>
                  • wadera917 Re: dalej 20.09.04, 07:24
                    a cos dłuzszego się nie rwie<a href="forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
                    f=10322&w=15729051&a=15748740">a cos dłuzszego się nie rwie</a>
                    • wadera917 Re: dalej 20.09.04, 07:26
                      wadera917 napisał:

                      > a cos dłuzszego się nie rwie<a href="forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
                      > f=10322&w=15729051&a=15748740">a cos dłuzszego się nie rwie</a>

                      <a href=" www.google.pl/search?hl=pl&ie=ISO-8859-
                      2&q=tuning+wadera&lr=">sie rwie</a>
                • wadera917 Re: <a href="http://tu">sprawdzam</a& 20.09.04, 07:29
                  tuning.pl<a href="forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
                  f=10322&w=15729051&a=15748740">tuning.pl</a>
    • szprota1 Pik pabiedy swoją drogą, a test musi być 01.10.03, 13:31

    • szprota1 won mi ten cudzysłów! 01.10.03, 13:35

    • szprota1 Omta, omta, testu, testu, Szprotestu 13.10.03, 12:23

      • szprota1 I jeszcze raz! 13.10.03, 12:25

    • aard <a href="http://www.elbrusieta.xu.pl/">pucha</a> 15.10.03, 12:29

      • aard <a href="http://www.xu.pl/">Pod_pucha...</a> 15.10.03, 12:34

        No0łdegzd
    • szprota1 Rozdwojenie sygnaturek 22.10.03, 15:33

      • szprota1 I druga padruga, maestu, k'sazaleniu pażałsta 22.10.03, 15:35

        • szprota1 Niewykorzystane sygnaturki lubią się mścić! 24.10.03, 16:40

          • szprota1 And second padruga once again/niet tieksta 24.10.03, 16:42

        • szprota1 Niewykorzystane sygnaturki lubią się mścić! 24.10.03, 16:41
    • szprota1 i takie tam pytania 10.11.03, 14:49

      • szprota1 Re: i takie tam pytania 10.11.03, 14:51
        szprota1 napisała:

        >
    • szprota I bez jedynki jestem gość! 12.11.03, 14:41

      • szprota I wogle gitowo jezd! 12.11.03, 14:43

      • Gość: ja tak sobie tylko IP: *.47.30.61.isp.tfn.net.tw 10.08.04, 13:10
        pisze
    • szprota Niom... 20.11.03, 15:21

    • szprota Ekhem! 20.11.03, 15:22

      • yavorius Se podbiję 28.07.04, 13:19

    • yavorius no dobra, zmiana 28.07.04, 13:27
      Fill the night with light
    • yavorius i o. 28.07.04, 13:31

      • yavorius mała poprawka 28.07.04, 13:32

    • yavorius & & #35; 1060;& & #35; 1040;& & #35; 1050;& 30.07.04, 00:46
      ФАКЮ
    • yavorius czompnę sę 30.07.04, 00:54
      █ ███
      █ █ █
      █ █ █
      █ █ █
      █ ███ █
    • yavorius Re: hmmmm... 30.07.04, 01:03
      °`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°
      `°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°
      o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°
      o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°
      o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°
      o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°
      o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°
      o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°
      o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o°`°o¤o,¸¸,o¤o
      • yavorius Re: hmmmm... 30.07.04, 01:03

        ׁׂ
        • yavorius Re: hmmmm... 30.07.04, 01:04
          ֻֻ
          • yavorius Re: hmmmm... 30.07.04, 01:08
            ▪▫▪▫▪▫▪▫▪▫▪▫▪▫▪▫▪▫▪▫▪▫▪▫▪▫▪▫▪▫▪▫▪▫▪▫▪▫▪▫▪▫▪▫
    • yavorius Następna sygnatura 30.07.04, 13:47

      • yavorius I mała poprawka 30.07.04, 13:49

    • mi_sia Re: hmmmm... 02.08.04, 12:44
      tutaj jest kabelek<a href="pc-markt.strefa.pl/popup_image.php?
      pID=657&osCsid=dbc1ec1824d520e86500448366f93730">tutaj jest kabelek</a>
      • mi_sia Re: hmmmm... 02.08.04, 12:45
        tutaj jest kabelek<a href="www.pc-markt.strefa.pl/popup_image.php?
        pID=657&osCsid=dbc1ec1824d520e86500448366f93730">tutaj jest kabelek</a>
        • mi_sia Re: hmmmm... 02.08.04, 12:46
          www.pc-markt.strefa.pl/product_info.php?
          cPath=33_117&products_id=657&osCsid=dbc1ec1824d520e86500448366f93730
          • mi_sia Re: hmmmm... 02.08.04, 12:47
            Aktywny link do Gazeta.pl

            testuje sobie
            • mi_sia Re: hmmmm... 02.08.04, 12:48
              <a href=" www.pc-markt.strefa.pl/popup_image.php?
              pID=657&osCsid=dbc1ec1824d520e86500448366f93730">tu jest kabelek.pl</a>
    • yavorius Re: hmmmm... 02.08.04, 23:35
      Was ist ist, was nicht ist, ist möglich.
    • maginiak czy z tej mąki będzie chlep? 19.08.04, 13:22

      • maginiak nie będzie awruk? 19.08.04, 13:22

    • maginiak zróbmy to jeszcze raz! 19.08.04, 13:25

      • maginiak Ależ Yavoriusie, nie działa!! 19.08.04, 13:29
        bUUUU.
        • yavorius Kociak... 19.08.04, 15:39
          Przepływam przez powierzchnię na <a href="HTTP://www.utopia.abc.pl">drugą
          stronę głębokości</a>.

          Wpisz HTTP małymi literami smile
    • maginiak to dwustutrzech razy szuka 19.08.04, 13:32

      • maginiak o ja nieszczęsliwa.... 19.08.04, 13:33

        • maginiak płotdaję się :-/ 19.08.04, 13:35

          • yavorius Nie płotdawaj się :* 19.08.04, 15:36
            Przepływam przez powierzchnię na drugą stronę głębokości.
            • maginiak No dopsze <i niech tylko spróbuje nie wyjść!> 19.08.04, 15:44

              • yavorius <juuuupi> /noł 19.08.04, 15:46

              • maginiak HurrrrrAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.08.04, 15:48
                a jeśli bym jeno "drógą" chciała na czerwono? dasię? albo tylko "drógą stronę"?
                Odpowiedzi, wraz z formułą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, proszę
                przesyłać faxem lub drógą mailową.
                • yavorius pewnie że się da :D 19.08.04, 15:52
                  Przepływam przez powierzchnię na <a href="HTTP://www.utopia.abc.pl">drugą</a>
                  stronę głębokości - "drugą" na czerwono;

                  Przepływam przez powierzchnię na <a href="HTTP://www.utopia.abc.pl">drugą
                  stronę</a> głębokości - "drugą stronę" na czerwono.
            • yavorius albo 19.08.04, 15:45
              yavorius napisał:

              > Przepływam przez powierzchnię na drugą stronę głębokości.


              Albo też Przepływam przez powierzchnię na drugą stronę głębokości.
              • maginiak Re: albo 19.08.04, 15:48
                ooo, właśnie!, skąd wiedziałeś? smile
                • yavorius bo jestem mądry :-p 19.08.04, 15:50
                  Przepływam przez powierzchnię na <a href="HTTP://www.utopia.abc.pl">drugą</a>
                  stronę głębokości.

                  HTTP zamień na http i będzie OK smile
                  • maginiak a czy ja Ci tego nie powtarzam do znudzenia? :-p 19.08.04, 15:54


                    --
                    Przepływam przez powierzchnię na drugą
                    stronę głębokości.

                    • yavorius do znudzenia - nigdy :* <jest txt> 19.08.04, 16:00
                      Was ist ist, was nicht ist, ist möglich.
    • swarozyc Re: hmmmm... 19.08.04, 19:14
      njfj
      • yavorius opaaa:) 26.08.04, 21:37

    • yavorius uwaga, drzwi się zamykają 26.08.04, 21:38

    • szprota Re: hmmmm... 30.08.04, 18:46

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka