26.10.20, 00:02
Taki calkowity....
"chcesz byc blisko natury bo to ona daje Ci sile" (slowa uslyszane przed chwila z reklamy youtuba).
Oderwanie sie od codziennosci, od problemow, bycie ponad chmurami, zostawienie problemow na dole. Brakuje mi slow... Natura jest piekna. Ciagle jej doswiadczam, ciagle zaskakuje. Dzisiaj gdy "wylatywalam" (jak nie przystalo na zurawia wylatwalam sama) widzialam conajmniej 7 grupek zurawi. Ciagle slyszalam trabienie. Piekny donosny klangor. Twoj dom jest tam gdzie Twoje serce. Ciagle nie mam swojego domu. Moje serce w jakims sensie jest tutaj. W tym miejscu. W tym miescie odroslo moje serce. Mimo ze w samotnosci. Mimo ze czlowiek chcialby sie przytulic. To miejsce przytula. Wracamy do rzeczywistosci. Wrocilam i nie moglam sie chwilowo ogarnac. Zapalilam swieczke, wlaczylam muzyke. Wracalam myslami. Moj dom jest gdzie moje serce..... Rozdarta bo wydaje sie ze serce zwiazane jest z miejscem. Bylo. Serce zwiazane jest jednak z osoba.... Wiwm gdzie moje miejsce. Dajmy czasowi czas. Niewazne jest miejsce. Wazne gdzie, przy kim serce bije mocniej. Gdzie odczuwa sie szczescie, cieplo, gdzie jest promienne swiatlo. Gdy wiesz ze bedzie dobrze (zawsze) i tak sie dzieje. Gdy wszystko Ci sprzyja przy tej osobie. Tutaj jest Twoje miejsce. Calkowity reset. Magiczna natura ktorej zadne slowa nie opisza. To jest cala mozika. Mozika slow, odczuc, obrazow. Kiedys znajde swoje miejsce. Na razie jestem jak ptak, jak zuraw. Zmieniam miejsce. Szukam ciepla. W jakims sensie znalazlam. Czas w tym przypasku jest pogodą. On wyznacza kiedy nastapi ostateczne osiedlenie. Aaaa pierwszy raz w zyciu widzialam zurawia stojacego smile
Reset i powrot.
Obraz? Hmmmm moze takie obrazy. Zdj nr 3. Trzeba wierzyc... Miec nadzieje. Najwazniejsze jest gdy ma sie siebie. Gdy jest uczucie ktore buduje milosc. Tutaj jest Twoj dom.
Obserwuj wątek
      • mavika_88 Re: Reset 26.10.20, 08:53
        Idealna smile ciezko uwierzyc w te slowa ale byla najlepsza. Kazdy odradzal. Mialo caly tydz padac a pogoda? Jakby wytrzymywala dla nas. Troche to bylo dziwne big_grin ale wiele rzeczy bylo niezwyklych. Bylo wszystko. Slonce, deszcz i byl tez snieg smile
    • prawda_we_mgle Re: Reset 26.10.20, 09:45
      mavika_88 napisała:

Najw
      > azniejsze jest gdy ma sie siebie. Gdy jest uczucie ktore buduje milosc. Tutaj j
      > est Twoj dom.
      Bardzo się cieszę Mavi, że tak fajnie spędziłaś smile... góry resetują, pozwalają odnaleźć spokój i dystans, też uwielbiam, choć już w naszych nie byłam ze trzy lata...
      youtu.be/_JVQCbAScXw
      Ja natomiast miałam trudną decyzję do podjęcia... kwestia sprzedania lub zostawienia wiejskiego domku... Pojechałam tam i cały dzień łaziłam po polach i lasach, sprawdzałam co czuję, jak bardzo jestem związana z tym miejscem... Dwie drogi przede mną i jedna z trudniejszych decyzji w życiu... Pierwszy raz (jak nie ja) nie mam planów, patrzę w przyszłość i "ciemność widzę, widzę ciemność" wink...

A co do "Najwazniejsze jest gdy ma sie siebie. Gdy jest uczucie ktore buduje milosc." - to nie chcę Ci podcinać skrzydeł, ale swoją siłę i wiarę lepiej budować na samej sobie... czuć się pełną całością i z tej perspektywy wchodzić w relacje... Jeśli będziesz uważała się za połówkę, którą ktoś musi dopełnić, będziesz czegoś "potrzebować" od kogoś - to będziesz wchodzić w związek z pozycji braku - a to same nieszczęścia potem, zawiedzione nadzieje i niespełnione oczekiwania smile
      Ja hołduję zasadzie, że "najważniejsze jest, gdy ma się silną siebie" - wtedy można przez życie iść z podniesioną głową i z wdzięcznością przyjmować dobro ( w tym też ewentualną miłość), a gorsze momenty wtedy przyjmujesz ze spokojem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka