januszx
09.10.04, 14:15
Moi drodzy czy jesteście nastawieni do życia pozytywnie ? , czy podchodzicie
do problemów , do trosk z wiarą i nadzieja na skuteczne , korzystne
rozwiązanie?
Cy łatewiej jest radzić sobie w życiu gdy "rozpiera nas" energia do
działania ..
Czy raczej w obliczu życiowych przeciwności ogarnia nasz czarny pesymizm?
J