Dodaj do ulubionych

Pozytywne myśli

09.10.04, 14:15
Moi drodzy czy jesteście nastawieni do życia pozytywnie ? , czy podchodzicie
do problemów , do trosk z wiarą i nadzieja na skuteczne , korzystne
rozwiązanie?
Cy łatewiej jest radzić sobie w życiu gdy "rozpiera nas" energia do
działania ..
Czy raczej w obliczu życiowych przeciwności ogarnia nasz czarny pesymizm?
J
Obserwuj wątek
    • ubott.1 Re: Pozytywne myśli 09.10.04, 14:20
      Ja jestem optymistą i to niepoprawnym.
      • miet.b Re: Pozytywne myśli 09.10.04, 14:40
        Lecę na rynek więc
    • szekla Re: Pozytywne myśli 09.10.04, 20:27
      a ja jestem pesymistka smialo patrzaca w przyszlosc;-)
      merdam wiem
      • januszx Re: Pozytywne myśli i realizacja zamierzeń 10.10.04, 10:37
        Szekla wykręciła się umięjetnie od odpowiedzi:-)) ,
        Czy nie jesteśćie zdania ,żę spełnia sie to co sobie zamarzymy i potem gorąco
        wto wierzymy?
        Zatem jeżeli bardzo wierzę ,że osiągne oznaczony cel , wszytkie moce świata
        pomagają mi w realizacji tego zamierzenia i w rezultacie spełnia się ..
        Jeżeli natomiast mam czarne myłsi i jestem zdania ,że np nie okrąże ziami w 80
        dni z całą pewnośćia tak własnie sie stanie...
        Pozdrawiam
        J
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka