Dodaj do ulubionych

Kamerzysta

23.11.06, 20:52
Poszukuję kamerzysty na wesele. Moglibyście mi kogoś polecić?
Obserwuj wątek
    • goga1007 Re: Kamerzysta 28.11.06, 22:33
      Robert Radzik, jest kamerzystą w telewizji miejskiej ale ma tez od 6 lat
      prywatną działalność gospodarczą videofilmowanie, polecam w Stalowej i
      okolicach nie ma lepszego !!! zrobi dobry film za dobrą cenę !!!
      nr do niego 501 049 318
      • zoom2k Re: Kamerzysta 03.12.06, 12:41
        A to dlatego tv miejska tak fajnie kameruje. Napewno skorzystam tez z tej oferty
        jak bede wychodził za mąż.Tak wogóle to duzo trzeba mieć doswiadczenia w
        telewizji zeby rozpoczac wideofilmowanie?
        Pozdrawiam.
    • 1telewidz Re: Kamerzysta 03.12.06, 13:20
      Umiejętności weselnego kamerzysty widać w programie TV Miejskiej.
      Proponuję "Kryształową Kamerę 2006". Panie Prezesie proszę pamiętać !!!
    • mkr_stw Re: Kamerzysta 04.12.06, 21:54
      telefonem komórkowym sobie filmuj
    • kaya23 Re: Kamerzysta 01.01.07, 23:38
      Polecam gościa ze Stalowej ktory krecił na wakacjach wesele u mojej
      siostry.Film ktory nakrecił - rewelacja!!.Nie pamietam ile siostra płaciła - w
      każdym razie nie dużo.Telefon do niego 662 131 030

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka