zippie 23.11.06, 20:52 Poszukuję kamerzysty na wesele. Moglibyście mi kogoś polecić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
goga1007 Re: Kamerzysta 28.11.06, 22:33 Robert Radzik, jest kamerzystą w telewizji miejskiej ale ma tez od 6 lat prywatną działalność gospodarczą videofilmowanie, polecam w Stalowej i okolicach nie ma lepszego !!! zrobi dobry film za dobrą cenę !!! nr do niego 501 049 318 Odpowiedz Link Zgłoś
zoom2k Re: Kamerzysta 03.12.06, 12:41 A to dlatego tv miejska tak fajnie kameruje. Napewno skorzystam tez z tej oferty jak bede wychodził za mąż.Tak wogóle to duzo trzeba mieć doswiadczenia w telewizji zeby rozpoczac wideofilmowanie? Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
1telewidz Re: Kamerzysta 03.12.06, 13:20 Umiejętności weselnego kamerzysty widać w programie TV Miejskiej. Proponuję "Kryształową Kamerę 2006". Panie Prezesie proszę pamiętać !!! Odpowiedz Link Zgłoś
kaya23 Re: Kamerzysta 01.01.07, 23:38 Polecam gościa ze Stalowej ktory krecił na wakacjach wesele u mojej siostry.Film ktory nakrecił - rewelacja!!.Nie pamietam ile siostra płaciła - w każdym razie nie dużo.Telefon do niego 662 131 030 Odpowiedz Link Zgłoś