Dodaj do ulubionych

STO LAT - forumowym Stanislawom

08.05.08, 12:49
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=100&w=12509490&a=12509490
Watek zyczeniowy po 4 latach zarchiwizowano, nowy czas zaczac...
Wszystkiego najlepszego!
Obserwuj wątek
    • koziorozka Re: STO LAT - forumowym Stanislawom 08.05.08, 18:11
      Staszkom moc imieninowych całusów
      a tobie ślimaczku nie imieninowy, ale najgorętszy :) Dawno cię tu nie było,
      stęskniłam się...
      • czuk1 Re: STO LAT - forumowym Stanislawom 08.05.08, 21:22

        Dołączam sie do serdecznych życzeń dla wszystkich Stanisławów.
        Miłym rekoszetem życzenia od tak Miłych, Sympatycznych, Uroczych i
        Zacnych Forumowiczek dotarły tez do mnie - mam bowiem drugie takie
        (dzisiejsze) imię.

        Niech Szczęście i Pomyślność Pań nie omija.
        • czuk1 Re: STO LAT - forumowym Stanislawom 08.05.08, 21:26

          Ślę tez serdeczne Podziękowania za życzenia od siebie i kilku znanych mi
          forumowiczów-Stanisławów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka