blotniarka.stawowa 08.05.08, 12:49 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=100&w=12509490&a=12509490 Watek zyczeniowy po 4 latach zarchiwizowano, nowy czas zaczac... Wszystkiego najlepszego! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
koziorozka Re: STO LAT - forumowym Stanislawom 08.05.08, 18:11 Staszkom moc imieninowych całusów a tobie ślimaczku nie imieninowy, ale najgorętszy :) Dawno cię tu nie było, stęskniłam się... Odpowiedz Link Zgłoś
czuk1 Re: STO LAT - forumowym Stanislawom 08.05.08, 21:22 Dołączam sie do serdecznych życzeń dla wszystkich Stanisławów. Miłym rekoszetem życzenia od tak Miłych, Sympatycznych, Uroczych i Zacnych Forumowiczek dotarły tez do mnie - mam bowiem drugie takie (dzisiejsze) imię. Niech Szczęście i Pomyślność Pań nie omija. Odpowiedz Link Zgłoś
czuk1 Re: STO LAT - forumowym Stanislawom 08.05.08, 21:26 Ślę tez serdeczne Podziękowania za życzenia od siebie i kilku znanych mi forumowiczów-Stanisławów. Odpowiedz Link Zgłoś