ignorant11
05.10.05, 17:43
Sława!
04.10.2005
Z przykrością informujemy, że na jachcie Panorama wypadkowi uległ nasz
klubowy kolega Jacek Orzechowski. Jacek doznał obrażeń głowy w następstwie
uderzenia bomem. Pomocy udzieliła szwedzka służba ratownictwa morskiego SAR z
Gotlandii. Jacek został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w
Linköping, gdzie służby medyczne udzielają mu niezbędnej pomocy. Więcej o
akcji w artykule Jurka Kulińskiego na Sail-ho. Serdecznie dziękujemy
szwedzkim ratownikom a za Jacka trzymamy wszyscy kciuki.
RCh
+++Będę jutro na czwartku klubowym to dowiem sie więcej...
Pozdrawiam i zapraszam na:
Forum Słowiańskie