karina991
31.03.06, 00:13
Jestem mamą ośmiomiesiecznej dziewczynki.Niepokoją mnie pewne zachowania u
niej.Mam ogromną prożbę czy mogłybyscie mi napisać czy w tym wieku u wszych
dzieci coś was niepokoiło.Jak wyglądał rozwój psychoruchowy?Czy objawiały sie
w okreśie niemowlęcym pierwsze symptomy?