Dodaj do ulubionych

Splagiatowałem Cię, zielko :-)

14.01.09, 19:36
To znaczy nie dosłownie, ale skorzystałem z Twojego pomysłu.

Studiuję języki na Uniwerku w Glasgow i jedna panna studiująca polski
poprosiła mnie bardzo uprzejmie (to takie dyplomatyczne określenie stanowczego
zażądania na podstawie, że co to dla mnie) przez Internet żebym jej napisał
wypracowanie o polskim jazzie na jej polski.

Napisałem bardzo ładnie o płycie Krzysztofa Komedy "Majteczki w kropeczki"
która zawiera soundtrack do filmu "Głębokie Gardło" smile

Bardzo podoba mi się ta metoda zachęcania do nauki smile
Obserwuj wątek
    • tomek854 Re: Splagiatowałem Cię, zielko :-) 14.01.09, 19:39
      Właśnie zobaczyłem, że ty znowu wink

      Piękne to jest, jestem Twoim fanem i rozpleniam tą metodę wśród znajomych
      nauczycieli języków wink
      • zielka Re: Splagiatowałem Cię, zielko :-) 15.01.09, 13:26
        Hospody, no coz, z jednej strony b. mi milo, z drugiej z radoscia wyobrazam
        sobie mine wykladowcy, a z trzeciej jednak zal mi troche bliznich, taki Bourdieu
        ze mnie wychodzi, bo to jednak w duzej mierze brak dobrego startu spolecznego
        winny jest w duzej czesci braku szybko nabytej uczciwosci intelektualnej.

        Twoja kolezanka natomiast powinna sie wykazac mimimum starannosci i sprawdzic te
        plyte Komedy, chocby nie wiem, z ciekawosci. Chociaz ci ludzie nie sa ciekawi
        chyba niczego, mam wrazenie. W kazdym razie, ciesze sie, ze sprawia Ci moja
        metoda troche radosci, choc to radosc jak wiemy perwersyjna, podobnie jak moja smile

        No dobra. Ja skonczylam cos pisac, a teraz siadam do sprawdzania egzaminow.
        Bedzie sie dzialo, jak mawia Owsiak smile
        • reine_marguerite Re: Splagiatowałem Cię, zielko :-) 15.01.09, 15:35
          Zielko, znalazlam jeszcze dwa inne przyklady Twojej tworczosci przeznaczonej dla
          braci szkolnej bedacej w potrzebie. smile Bylo moze cos jeszcze? Pozdrawiam bardzo
          cieplo z usmiechem na twarzy (to po lekturze wspomnianych postow).

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10129&w=75655734&v=2&s=0
          Wywiad z kolega - conversation avec un copain

          - Salut, ca va?
          - Ouais, et toi?
          - Bah... j'ai la flemme et pourtant je dois rendre un devoir naze pour mon cours
          de français.
          - Tu écris alors quelques lignes, ou encore tu demandes quelqu'un sur l'internet ...
          - Tu penses que je trouverai un con qui le ferait a ma place?
          - T'inquiete, il y en a plein. En en plus ta prof va jamais se rendre compte,
          elle n'a pas l'air brillante.
          - Super ! Merci pour le conseil, j'y vais tout de suite.

          Mysle, ze cos takiego jest ok, czy nie?


          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=428&w=75928606&v=2&s=0
          No ja akurat mam wolna chwile, to pomoge. Prosze:

          Le championnat du monde de volley-ball
          J’aimerais écrire quelque chose au sujet de mes souvenirs du championnat du
          monde de volley-ball. Cependant, non seulement je ne suis pas allé au Japon en
          2006 pour pouvoir en dire quelque chose, mais de plus je ne suis pas foutu
          d’écrire trois mots en français. En conséquence, je suis allé sur le net pour
          trouver une petite âme naïve qui le ferait à ma place. Manifestement j’ai trouvé
          quelqu’un puisque le texte est là. J’espère que la personne qui le lira ne se
          rendra pas compte de ma supercherie. Quoi qu’il en soit, le Japon, et le
          volley-ball, j’adore ça !
          • zielka Re: Splagiatowałem Cię, zielko :-) 15.01.09, 23:24
            Krolowo, wiecej grzechow nie pamietam smile
            dzieki!
            i pozdrawiam rowniez wesolo
        • grzespelc Re: Splagiatowałem Cię, zielko :-) 18.01.09, 09:05
          bo to jednak w duzej mierze brak dobrego startu spolecznego
          > winny jest w duzej czesci braku szybko nabytej uczciwosci intelektualnej.

          Uprzejmie przepraszam, co takiego??
          • zielka pytanie 18.01.09, 15:55
            grzespelc napisał:
            >
            > Uprzejmie przepraszam, co takiego??

            Moglbys troche sprecyzowac to pytanie?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka