ailama 07.09.11, 23:16 Czy ktoś wie, czemu ma slużyć usypana duża kopa piachu pomiędzy ul. Conrada a cmentarzem? Czy rozpoczęła się może już budowa tej trasy na Chomiczówce? Bardzo często jedżą ulicą Kwitnąca duże wywrotki:( Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sibeliuss Re: do osób z Chomiczówki - pytanie 08.09.11, 07:51 Trasa ma biec na przedłużeniu Nocznickiego. Odpowiedz Link
grodek75 Re: do osób z Chomiczówki - pytanie 14.09.11, 21:18 Wywrotki wywożą ziemię z wykopów pod fundamenty nowego bloku na Osikowej. -------------------------------------------------------------- www.panoramio.com/user/2266955 my.flightmemory.com/image/grodek75.gif Odpowiedz Link