Dodaj do ulubionych

do osób z Chomiczówki - pytanie

07.09.11, 23:16
Czy ktoś wie, czemu ma slużyć usypana duża kopa piachu pomiędzy ul. Conrada a cmentarzem? Czy rozpoczęła się może już budowa tej trasy na Chomiczówce? Bardzo często jedżą ulicą Kwitnąca duże wywrotki:(
Obserwuj wątek
    • sibeliuss Re: do osób z Chomiczówki - pytanie 08.09.11, 07:51
      Trasa ma biec na przedłużeniu Nocznickiego.
    • gbas Re: do osób z Chomiczówki - pytanie 10.09.11, 21:59
      Też jestem ciekaw.
    • grodek75 Re: do osób z Chomiczówki - pytanie 14.09.11, 21:18
      Wywrotki wywożą ziemię z wykopów pod fundamenty nowego bloku na Osikowej.

      --------------------------------------------------------------
      www.panoramio.com/user/2266955
      my.flightmemory.com/image/grodek75.gif
      • gbas Re: do osób z Chomiczówki - pytanie 14.09.11, 21:52
        dzięki :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka