Gość: tomek IP: *.adsl.inetia.pl 05.12.05, 12:29 Sprzedam cinqecento rok 1993,biale,stan dobry z powodu utraty prawa jazdy.Cena 2500 zł.kontakt- kabotom@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj