14.03.06, 16:30
jak widac chyba kochane PZU jeszcze nie przystosowalo sie do dzisiejszej
rzeczywistosci - a moze przygotowalo sie az za dobrze,

o co chodzi...

mialem niemila przyjemnosc zgloszenia szkody - jak sie okazalo siedzi tam
tylko jedna Pani i z 10 osob czekajacych w kolejce po 2h. A obok w punkcie
zawierania umow (czyli zbierania haraczy) oczywiscie 4-5 osob i zero kolejki...
Obserwuj wątek
    • Gość: o.r.c.a. Re: PZU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 09:55
      W ZUS-ie na ul. Ratuszowej po 2, 3 lub 4 panie jednocześnie przed wejściem popalają sobie (nie)zdrowo papierochy zamiast zająć się petentem. Kierownictwo chyba też palące, bo dzieje się to bez żenady co pół godzinki na oczach zdumionych klientów ZUS i nie tylko. Może zastapić to towarzystwo ludżmi, którzy będą pracować a nie przychodzić do pracy na fajeczkę. Swoją drogą redukcja etatów w tym przybytku nie powinna być alternatywą tylko koniecznością. W końcu my wszyscy ponosimy koszty takiego aroganctwa. DOSYĆ !!!
      • Gość: pułk Miodowicz Re: PZU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.06, 22:31
        nie mówiąc o ilości Cidrów na metr kwadratowy w Starostwie przyjmowanych pod koniec kadencji
        redukcja etatów to radykalny jakis sposób na ten cały galimatias
        pytanie tylko czemu jak nikt nie głosuje na radykałów

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka