Gość: jacek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.08, 20:18 Czyżby Kukułka ze Starych Tarnowic to rodzina? Dlaczego zniknął watek o śmieciach.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: otto Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.08, 22:55 Też jestem zdziwiony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zadra Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 13:14 I słusznie się dziwisz. Kukułka, to nie jest rodzina.Dwie kukułki to dopiero jest rodzina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: otto Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 13:28 Pod warunkiem,że mają przynajmniej jajeczka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zadra Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 14:01 Jajeczka to one miewają, ale innym podrzucają. Bezdzietna to parka,więc stadło. No cóż; tak im wypadło. Odpowiedz Link Zgłoś
kasicaaa Re: Do kasicyyy 14.01.08, 01:51 też jestem. polecam wyszukiwarkę forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=102&w=67148699 pozdrawiam kasicaaa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mpo Re: Do kasicyyy IP: *.icm.edu.pl 14.01.08, 08:25 kasicaaa napisała: > też jestem. polecam wyszukiwarkę > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=102&w=67148699 > pozdrawiam > kasicaaa Kasicaaa czy Ty uwazasz nas za idiotów? Przecież to nie jest watek o kukułce tylko o remondisie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: otto Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 10:20 Zgadza się! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zadra Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 13:46 O ile widzę; nikt nie pytał o wątek o kukułce. Myślę ze taki jest gdzieś u ornitologów. Pytano natomiast o wątek ze śmieciami w tle. I tu jestem w kropce. To Remondis już nie od śmieci? A może był jakiś inny wątek o śmieciach? Śmieci na prawdę jest dużo. A w rodzinie Dzięciołów, to podobno ojciec zawsze uczy: Synu! We wszystko się wali, byleby nie było ze stali.Jaka dla nas nauka? Pomyśl wpierw, nim popukasz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pepek Re: Do kasicyyy IP: *.icm.edu.pl 14.01.08, 13:53 Gość portalu: zadra napisał(a): > O ile widzę; nikt nie pytał o wątek o kukułce. Myślę ze taki jest > gdzieś u ornitologów. Pytano natomiast o wątek ze śmieciami w tle. I > tu jestem w kropce. To Remondis już nie od śmieci? A może był jakiś > inny wątek o śmieciach? Śmieci na prawdę jest dużo. A w rodzinie > Dzięciołów, to podobno ojciec zawsze uczy: Synu! We wszystko się > wali, byleby nie było ze stali.Jaka dla nas nauka? Pomyśl wpierw, > nim popukasz. Bredzisz. Faktem jest że wątek został skasowany przez Kasice a dlaczego to chyba tylko ona wie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zadra Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 14:18 Być może. Więc kierując się rozsądkiem pytam publicznie: MODZIE! Jak jest właściwie z tym wątkiem? Mnie interesują fakty i daty. Po co mi z pepkiem dramaty. A jeśli on jednak ma rację, to Ty zwracasz mi... za kolację. Odpowiedz Link Zgłoś
kasicaaa Re: Do kasicyyy 14.01.08, 17:14 mnie też bardzo interesują fakty i daty; niczego o żadnych kukułkach nie kasowałam. z ciekawości przekopałam forum oraz wątki wiszące w niebycie i nie mam pojęcia o co chodzi. zero innych śmieciowych - poza tym linkiem który podałam, a tym bardziej kukułkowych. niewykluczone że mi na wzrok padło. może sobie po prostu załóżcie ten wątek na nowo i po sprawie, co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tarnogórzanka Re: Do kasicyyy IP: 83.1.67.* 14.01.08, 17:21 jak to??? czyzby jeszcze ktos inny miał uprawnienia do kasowania wątków? chodzi o wątek z podrzucaniem śmieci do kontenera na osiedlu przyjazn przez mieszkanca z osiedla kolejarzy-zwanego w watku kukułką.jesli nie Ty kasowałas to kto???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 23 Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 19:00 Był taki wątek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ad Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 19:05 Również czytałem ten wątek i faktem jest, że go nie ma. Zastanawia mnie również to, że na innych forach nie ma tylu skarg na modratora. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 23 Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 19:18 Moderatorze odezwij się! Odpowiedz Link Zgłoś
kasicaaa Re: Do kasicyyy 14.01.08, 20:32 forum moderują też moderatorzy gazety. kasują posty jeśli na przykład są kliknięcia w kosz. naprawdę nie wiem o który watek chodzi :( jaki on miał tytuł? Odpowiedz Link Zgłoś
chemiczny_brat Re: Do kasicyyy 14.01.08, 21:37 wątek miał tytuł bodajże "kukułka na os Przyjaźń" i traktował o osobniku który pewnego dnia podjechał na osiedle i z bagażnika swojej fury wyciągnął parę worków ze śmieciami po czym podrzucił je do kontenera przy bloku. Z tego co pamiętam umieszczający wątek podał nr rejestracyjny samochodu i informację, że gość (tytułowa "kukułka") był z osiedla domków (tzw. kolejarzy) więc może to była przyczyna usunięcia watku. Odpowiedz Link Zgłoś
z_zk Re: Do kasicyyy 14.01.08, 22:57 Sprawdziłam - kliknęłam na kosz przy jednym z wątków, nie został usunięty przez moderatorów gazety. Odpowiedz Link Zgłoś
dzik0 Re: Do kasicyyy 14.01.08, 23:25 Dałem do kosza powyższy,zobaczymy czy będzie skasowany. Odpowiedz Link Zgłoś
kasicaaa Re: Do kasicyyy 15.01.08, 08:27 spokojnie :) administracja kasuje "klikane" posty o ile łamią regulamin i netykietę :) a nie tylko dlatego że ktoś kliknął w kosz. post u góry niczego nie łamie pozdrawiam :) kasicaaa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fred Re: Do kasicyyy IP: *.icm.edu.pl 15.01.08, 08:53 kasicaaa napisała: > spokojnie :) administracja kasuje "klikane" posty o ile łamią regulamin i > netykietę :) i tu masz rację,tylko nigdy nie kasują całego wątku! nawet jeżeli w jednym poscie są jakieś "dane techniczne"kogoś kto zaśmieca nasze osiedla to nie jest powód żeby wykasować wszystko! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 23 Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 10:18 Sprawa jest nadal nie wyjaśniona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szpak Re: Do kasicyyy IP: *.icm.edu.pl 15.01.08, 11:51 Gość portalu: 23 napisał(a): > Sprawa jest nadal nie wyjaśniona. W imieniu całego kolektywu naszego forum rządamy wyjaśnienia tej niezwykle ważnej sprawy jakim jest zniknięcie wątku o kukułce! Odpowiedz Link Zgłoś
chemiczny_brat Re: Do kasicyyy 15.01.08, 17:24 hmm jak w wojsku amba fatima było i nima :) Macie rację fakt zniknięcia wątku jest co najmniej niepokojący. Odpowiedz Link Zgłoś
kasicaaa Re: Do kasicyyy 15.01.08, 17:41 ajmsory wielkie, po prostu nie siedzę cały czas w necie, zgłosiłam zapytanie gdzie trzeba pozdrawiam kasicaaa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 23 Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.08, 11:09 Czy coś już wiadomo w temacie kukułek? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.08, 19:55 ZWRACAM SIE DO AUTORA POSTU O KUKUłCE BY NAPISAł GO RAZ JESZCZE I ZOBACZYMY CZY ZOSTANIE SKSOWANY... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 23 Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.08, 21:31 Więc czekamy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goot Re: Do zadry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.08, 13:34 Słuchaj Zadra, marny człeku.. swoje rym wrzuć do ścieku,chcesz dowodów mózgu ptasi?...napisz maila więc do Kasi,niech tłumaczy się niewiasta jak traktuje posty z miasta,nic mądrego nie bazgrałeś,więc rymami błysnąć chciałeś?.. To nie miejsce ma bazgroły!nie rozumiesz?..idź do szkoły! Jak bohater tego wątku, z zachowania nie w porządku,chamstwem swym przykłady daje,że mu płacić nie przystaje,bo wywózkę smrodu swego można zrzucić na cudzego. Więc nie mądrzyj się człowieku tylko pilnuj swego grzbietu,chyba że tradycja taka,zamiast mózgu masz tam ptaka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zadra Re: Do zadry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.08, 18:30 Jaka miła dla mnie chwila, czytać koment tu...do rymu? A może to ślepy jakiś? Ja pisałem już do Kasi! Nie widziały wcale gały, czy zabłysnąć tutaj chciały? Czternastego śmieszny człeku. 14.01.08, 14:18 Aż trzy dni Ci „ trza” dla ścieku, Coś nim trysnął - prawda taka - niby z głowy, a jak z ptaka. Spójrz dokładnie na początek. To o Modzie cały wątek. Już trzy razy stuka w głowy: Zróbcie o kukułce nowy. Ale tu wyraźna zgoda; CO TAM ŚMIECI. Skopać Moda! Bo rodzina ptaszka... może. Ludzie! Czyście wszyscy chorzy? Takiś mądry? Zaczep Moda na tg.net. Już Cię szkoda. Wpisz, że Moda kochasz czule na Onecie i...skasuje. Wskaż mi gdzie poparłem chama, Od którego cała dramat. I tą frazą żegnam czule. By nie skończyć jakimś ptakiem. Bo to zadrze nie uchodzi. Teraz możesz Ty wymodzić. I choć rymy składasz ślicznie, pomyśl czasem też logicznie. Zastanów się, chociaż chwilkę, nim naskrobiesz. Lub do.. rymu. Z poważaniem dla rymów tylko... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 23 Re: Do zadry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.08, 22:52 Ladne rymy,lecz kukułki jak nie było tak nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zadra Re: Do zadry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.08, 11:36 Oj! Kolego! Wy nie wiecie, Że kukułek moc w powiecie? Wejdź do lasu na początek, Kukułka, to nie wyjątek. I jak widzisz, chętnych ni ma Potarmosić, bo...rodzina? Odpowiedz Link Zgłoś
anul-ka28 Re: Do zadry 18.01.08, 14:31 zadra piękny z ciebie wierszokleta. Naprawdę.;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zadra Re: Do zadry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.08, 15:21 Z radości się nie posiadam I Gałczyńskim odpowiadam: " Nie jestem może geniusz, ale i nie dupa Też bym napisał Dziady, gdybym się uparł." Pocałunki z dubeltówki, czyli fuzji, Dla Ciebie. Innej Ani. I ciepłej Andaluzji. Ty też trzymaj się cieplutko. Zwłaszcza dzisiaj. I rozględnij się. Może ktoś dla Ciebie coś napisał. Może gdzieś tajnie Cię sławi, Lepszymi od moich rymami. A ten Kolega wyżej - Chrobry? Też w rymach był całkiem dobry. Ja nie mam do niego żadnej ansy. Ale z tym swoim ptakiem w mojej głowie? On mi po prostu nie dał na uprzejmość szansy. Odpowiedz Link Zgłoś
kasicaaa Re: Do kasicyyy 18.01.08, 20:52 wątek został usunięty przez administrację zawodową Portalu za złamanie zasad (podanie nr rejestracyjnego itd.). został wysłany na oślą ławkę - lądują tam wątki, w których zasady łamie pierwszy post. czy naprawdę uważacie, że gdybym rzeczywiście na tym forum uprawiała cenzurę według własnego widzimisię, zostawiałabym te wszystkie obelgi pod moim adresem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Do kasicyyy IP: 83.1.74.* 18.01.08, 21:21 kasicaaa napisała: > czy naprawdę uważacie, że gdybym rzeczywiście na tym forum uprawiała cenzurę > według własnego widzimisię, zostawiałabym te wszystkie obelgi pod moim adresem? przepraszam,czy Ciebie ktoś zmusza abyś była tutaj moderatorem? Odpowiedz Link Zgłoś
kasicaaa Re: Do kasicyyy 18.01.08, 21:31 nie zmusza. ale skoro jestem to robię co do mnie należy i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 23 Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.08, 23:05 Doceniam wysiłek,doceniam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Do kasicyyy IP: 83.1.74.* 19.01.08, 09:50 kasicaaa napisała: > nie zmusza. ale skoro jestem to robię co do mnie należy i tyle przecież nie musisz tego robić Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blabla Re: Do kasicyyy IP: 83.1.64.* 23.01.08, 20:13 hie,hie... kasicaa... ktoś chce Cię wygryźć ze stanowiska! ;PPP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.08, 21:48 ..to nie pierwszy wątek który nagle znikł...prawda! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: EDEK Re: Do kasicyyy IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.08, 22:55 a jo cie kasica kochom tak jok wszycko i wszyckich ;) chebzio i tako nikto ni powali tam sa normolni ludziska a ni takie jok wy durs z duza gowa i problema ;) to jo edek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mg Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.08, 23:00 Co ten debil wypisuje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edzio Re: Do kasicyyy IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.08, 00:18 dedila to w lustrze jak se zobaczysz i tak wos kochom edek ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hycel Re: Do kasicyyy IP: 83.1.74.* 19.04.08, 23:13 kasica czego nie zamiatasz po swoim pupilu? jeszcze raz zobacze jak twoj czworonog sra na chodniku to zrobie zdjecie i pokaze tarnogorzanom! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olopolokoomolodolo Re: Do kasicyyy IP: 83.1.74.* 20.04.08, 00:11 to wez jakiegos ze schroniska cichy kat,nie bedziesz sama! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doda Re: Do kasicyyy IP: 83.1.74.* 02.05.08, 22:31 kasicaaa napisała: > już dawno nie mam psa a to dziwne,niedawno widzialam jak cie prowadzi jakis taki sfilcowany czworonog,pewnie od sasiadki co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolega kasicy Re: Do kasicyyy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.08, 16:48 Sama jesteś sfilcowana! Kasica ma błękitnego doga i dwa kanarki. Odpowiedz Link Zgłoś