promocjasebastian 18.09.04, 15:11 Temat pewnie stary jak świat, ale... Czy ktoś z Was wie, w jaki sposób za pośrednictwem internetu można skutecznie i najlepiej bezpłatnie wysłać SMSa na włoską komórkę (oczywiście we Włoszech)? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krowkasmieszka Re: SMS do Włoch 18.09.04, 16:20 z tym niestety jest problem :-( wycwanili sie operatorzy i kaza sobie placic :- ( ja wysylam ze strony omnitel, na komorki omnitel, ale zeby wysylac gratis trzeba miec numer omnitel. Odpowiedz Link
wierzba_m Re: SMS do Włoch 18.09.04, 21:42 Tak, niestety chyba sie juz nie da wyslac sms-a bezplatnie z netu :-(( Ja podobnie robie - wysylam smsy ze strony TIM-a, ale tylko dzieki uprzejmosci znajomego z komorka w tej sieci. Jesli sie myle i jest jakas mozliwosc bezplatnego wysylania smsow - to niech ktos poprawi. Odpowiedz Link
rossamaglietta Re: SMS do Włoch 19.09.04, 12:22 z gadu gadu mozna wyslac za darmo chyba.... Odpowiedz Link