Dodaj do ulubionych

SMS do Włoch

18.09.04, 15:11
Temat pewnie stary jak świat, ale... Czy ktoś z Was wie, w jaki sposób za
pośrednictwem internetu można skutecznie i najlepiej bezpłatnie wysłać SMSa
na włoską komórkę (oczywiście we Włoszech)?
Obserwuj wątek
    • krowkasmieszka Re: SMS do Włoch 18.09.04, 16:20
      z tym niestety jest problem :-( wycwanili sie operatorzy i kaza sobie placic :-
      ( ja wysylam ze strony omnitel, na komorki omnitel, ale zeby wysylac gratis
      trzeba miec numer omnitel.
    • wierzba_m Re: SMS do Włoch 18.09.04, 21:42
      Tak, niestety chyba sie juz nie da wyslac sms-a bezplatnie z netu :-(( Ja podobnie robie - wysylam smsy ze strony TIM-a, ale tylko dzieki uprzejmosci znajomego z komorka w tej sieci.
      Jesli sie myle i jest jakas mozliwosc bezplatnego wysylania smsow - to niech ktos poprawi.
      • rossamaglietta Re: SMS do Włoch 19.09.04, 12:22
        z gadu gadu mozna wyslac za darmo chyba....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka