Dodaj do ulubionych

la scabbia

20.04.05, 08:44
Poratujcie co to jest? jakas choroba skorna ale grzebie w slownikach i nie
nic nie moge znalesc
pozdr
Obserwuj wątek
    • viki2lav Re: la scabbia 20.04.05, 09:16
      zapalenie skory, swierzb, luszczyca, zalezy jaka scabbia?
      • cuciolo Re: la scabbia 20.04.05, 13:11
        Kurcze nie wiem dzis pomykamy do lekarza ale naprawde nie wiem jakim cudem moje
        dziecko to zlapalo ale jakos zlapalo
        tym niemniej dzieki
        • viki2lav Re: la scabbia 20.04.05, 16:21
          miedzy paluszkami ma ranki?
          • cuciolo Re: la scabbia 20.04.05, 21:03
            nie i to nie luszczyca
            lekarz orzekl ze to alergia: sa to plamy centrymetrowe jedna na brzuszku jedna
            na plecach jedna na udzie czerwone i swedzace
            Na razie eliminujemy kosmetyki i zobaczymy problem w tym ze ona nie ma jeszcze
            2 lat a moj maz jest alergikiem wiec jedzenie dostawala tzw bezpeiczne w domu
            czysto bez zwierzat dywanow i roslin ( niestety)
            pozdr
            • daisy123 Re: la scabbia 20.04.05, 23:15
              Gdyby to byla wina kosmetykow to plam by bylo wiecej . Chodzi chyba o to, ze
              skora jest przesuszona (dermatite) i po prostu trzeba skore smarowac kremami
              silnie nawilzajacymi, a jesli te plamy staja sie bardzo swedzace to lekarz moze
              przepisac masc Altosone. Wiele dzieci choruje na to, a objawy nasilaja sie
              jesli powietrze jest suche etc.
              Pozdrawiam.
              • cuciolo Re: la scabbia 20.04.05, 23:57
                Ale mysmy wczoraj zauwazyli 1 plame dzis sa 3. Lekarz polecil cos do kapieli
                Avena ide wlasnie poczytac
                Moj maz ma alergie pylkowo roztoczowa a lekarz nie wykluczyl uczulenia
                pokarmowego.
                • viki2lav Re: la scabbia 21.04.05, 08:53
                  to ulzylo wam.
                  • cuciolo Re: la scabbia 21.04.05, 10:30
                    tak i to bardzo. Bo co tu kryc moja corka kiedy miala 15 miesiecy zlapala
                    bardzo wstydliwa chorobe tzn wszy i walka z tym to byl koszmar dla nas. I
                    balismy sie ze znowu jakis swierzb jakas luszczyca skad i jak nie wiadomo a
                    leczenie takich maluchow nie jest latwe
                    Dzieki za wszelkie rady
    • pulma Re: la scabbia 21.04.05, 18:12
      Scabbia-z tego co wiem jest zakaźna.
      W każdym bądz razie ubrania i pościel wystawić na powietrze i słońce a potem
      prać i dezynfekować.
      Nie ma nic wspólnego z alergiami.
      Pozdrowienia.
      A
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka