k_grzymala
16.03.06, 20:53
Ciao a tutti :)! Chciałabym kupić sobie dobry słownik włosko-włoski.
Niestety, sprawdzałam w księgarnii Akademia w Warszawie, blisko UW, tam
Zingarelli z Cd-romem (którego swoją drogą nie potrzebuję) kosztuje) 424 zł!
Wydaje mi się, że to zdzierstwo, ale może się mylę... Nie wiecie może, gdzie
można by kupić taniej taki słownik, no i za ile? Chodzi mi o ten większy. No
i może być bez płytki, pewnie byłoby taniej. Będę wdzięczna za pomoc,
pozdrawiam, Kasia