Dodaj do ulubionych

Zingarelli

16.03.06, 20:53
Ciao a tutti :)! Chciałabym kupić sobie dobry słownik włosko-włoski.
Niestety, sprawdzałam w księgarnii Akademia w Warszawie, blisko UW, tam
Zingarelli z Cd-romem (którego swoją drogą nie potrzebuję) kosztuje) 424 zł!
Wydaje mi się, że to zdzierstwo, ale może się mylę... Nie wiecie może, gdzie
można by kupić taniej taki słownik, no i za ile? Chodzi mi o ten większy. No
i może być bez płytki, pewnie byłoby taniej. Będę wdzięczna za pomoc,
pozdrawiam, Kasia
Obserwuj wątek
    • linn_linn Re: Zingarelli 16.03.06, 21:02
      Nie wiem, czy Ci sie przyda:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10307&w=38350873&a=38453905
      • k_grzymala Re: Zingarelli 16.03.06, 22:22
        Bardzo dziękuję :). Na pewno się przyda. Zwłaszcza, że są tam również
        koniugacje, jak odkryłam.
        A swoją drogą, w międzyczasie odkryłam sklep internetowy - www.nowela.it - z
        wysyłką Zingarelli kosztuje 333 zł, tj. sporo mniej niż w "zwykłej" księgarni:)!
    • testardo Re: Zingarelli 16.03.06, 22:27
      We Wloszech najnowsze wydanie bez CD kosztuje 70-80 euro, a wiec wydatek ok
      300zl to jest i tak. Spojrz sobie na ta stronke i zobacz co by cie interesowalo,
      bede niedlugo we Wloszech, wiec mozemy sie jakos dogadac - napisz na priva jesli
      jestes zainteresowana.
      www.lafeltrinelli.it/istituzionale/ricerca/ricerca_libri.aspx
    • sandra666 Re: Zingarelli 21.03.06, 21:01
      www.italicus.com.pl
      ksiegarnia wysylkowa w Krakowie, studenci italianistyki maja znizke.
    • kasiakacp Re: Zingarelli 22.03.06, 06:50
      we włoszech ten słownik kostzuje ponad 90 euro
      • krowkasmieszka Re: Zingarelli 22.03.06, 10:58
        wedlug strony wydawnictaw mniej - 70,40 euro bez plyty, 81,80 euro z plyta.
        www.zanichelli.it/f_dizionari.html
        btw polecam zapisanie sie na liste mailingowa - codziennie dostaje na skrzynke
        nowe slowko ze slownika :-) (opcja una parola al giorno)
        • puara Re: A moze nowy Garzanti 2006? Polecam. 30.03.06, 14:42
          Ciao,
          ja kupilam we Wloszech z CD za 65 euro,nuova edizione 2006 ale Garzantiego.
          Polecam,jest bardziej przejrzysty od Zingarellego, latwo wyszukuje sie
          hasel,poszczegolne litery sa oznaczone z boku kolorami,a idiomy sa
          wyszczegolnione niebieska czcionka.Ponadto przy pewnych haslach w ramkach sa
          podane rozne pulapki na ktore nalezy uwazac,jesli slowo jest problematyczne(pod
          wzgledem pisowni,wymowy czy znaczenia). Milszy dla oka ten Garzanti no i jest z
          2006:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka