21.04.04, 10:23
Mam dziś urodziny :) Znów 21 :)
Jak miło :)


M.
Obserwuj wątek
    • razdwadwanascie Re: 21.04 21.04.04, 10:30
      Wszyyyyystkiego naj... niech Ci się wiedzie.



      p.s. jam miałem 16.IV, też jesteś spod znaku barana, czy juz byka??
    • ernest_pinch Re: 21.04 21.04.04, 10:43
      Ale ten czas leci. Moooni skonczyla 21 lat. Wszystkiego najlepszego zyczy
      Ernest spod znaku barana :)
    • roman_j Re: 21.04 21.04.04, 13:29
      moooni napisała:

      > Mam dziś urodziny :) Znów 21 :)
      > Jak miło :)

      Sto lat, sto lat! :-))
    • witalis82 Re: 21.04 21.04.04, 14:02
      Wszystkiego naj ......................................... lepszego
    • mika_p Re: 21.04 21.04.04, 14:32
      Ach, sto lat ! Żeby to zawsze była 21 wiosna !
    • hiubi Re: 21.04 21.04.04, 18:48
      22 lat!!!
    • werdan Re: 21.04 21.04.04, 22:14
      Wszystkiego Najlepszego Moooni.

      Ja mialem urodziny dzien wczesniej 20.04 :D
      Tego samego dnia co ja urodzil sie A. Hitler :P

      Jestes Baran czy Byk? A ja? Moze wiesz spod jakiego znaku ja jestem.
      Rozne zrodla roznie podaja. To jest dopiero dylemat :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka