Dodaj do ulubionych

SIM Ursynów

IP: *.acn.pl / 10.64.5.* 21.11.02, 13:37
Czy ktoś się z nimi zetknął i jakie były wrażenia? Myślimy poważnie o zakupie
mieszkania w "Zielonym Nugacie".
Czy ktoś wie czy to ma jakieś znaczenie, że mimo że to jest spółdzielnia to
budują jako inwestor (oprócz tego, że płaci się VAT i można negocjować
umowę)??
Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • Gość: zorro Re: SIM Ursynów IP: spc:* / 126.17.25.* 21.11.02, 13:49
      mnie ten temat tez bardzo interesuje. chciałbym dowiedziec sie czegos apropo
      płaconych czynszy i solidności spółdzielni jako zarządzającego budynkami. A
      tak apropo to co znaczy że można umowę negocjować chodzi o cenę czy raczej o o
      wielkość rat. Paweł jakim mieszkaniem jestes zaimteresowany?
      • Gość: Paweł Re: SIM Ursynów IP: *.acn.pl / 10.64.5.* 21.11.02, 16:53
        Ceny raczej nie można negocjować, tylko raty (i to też chyba niewiele). Czynsz
        to podobno 6 zł/m2.
        Dzięki i pozdrawiam.
    • Gość: gosia Re: SIM Ursynów IP: CENTRALA:* / *.zus.pl 21.11.02, 15:17
      Rok temu odebrałam mieszkanie KEN 94. Jestem bardzo zadowolona, klucze miałam
      trzy miesiące przed terminem, wysoki standard wykończenia.
      Nie wiem czy uda Ci się w prawie negocjaji cen - raczej watpię. Mieszkania
      dobrze się sprzedają (chyba że po wybudowaniu - wtedy są obniżki ale i
      mieszkania są przebrane.
      Życzę powodzenia
    • Gość: 1972 Re: SIM Ursynów IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.11.02, 00:05
    • miriam_73 Re: SIM Ursynów 22.11.02, 11:25
      Mnie rozłożyli płatność na dwie raty - kupowałam latem mieszkanie na KEN 90,
      miałam w toku sprawę sprzedaży starego mieszkania - bardzo mi poszli na rekę,
      uzgodniliśmy wszystko bardzo grzecznie i spokojnie. Nie było absolutnie żadnych
      problemów z uzyskaniem od nich dokuemntacji dla banku, wszystko dostałam od
      ręki. Na razie wszystki idzie zgodnie z planem, tzn. dokumenty dostaję na czas,
      ostatnio wypełniałam umowę o dostawę energii el. w budynku trwają prace
      wykończeniowe, więc marzec 2003 na oddanie wydaje się niezagrożony.
    • Gość: Krzy Re: SIM Ursynów IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 28.11.02, 11:07
      Paweł i inni zainteresowani mieszkaniem w Zielonym Nugacie.
      Zapraszam do lektury mojego wątku pt: Zielony Nugat - inwestor SIM Ursynów.
      Tam opisałem wszystkie moje doświadczenia.
      Paweł nie licz że teraz na początku sprzedaży obniżą cenę.Ale inne rzeczy są
      do załatwienia - przede wszystkim terminy wpłat.
      Powodzenia.
    • Gość: lus1 Re: SIM Ursynów IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 11.12.02, 13:33
      Pol roku temu kupilam mieszkanie jednopokojowe w SIM Ursynow przy KEN 90.
      Wczesniej zrobilam wywiad srodowiskowy wsrod mieszkancow juz oddanych budynkow.
      Nie spotkalam sie z zadna negatywna opinia. Pracownicy spoldzielni sa bardzo
      przyjaznie nastawieni, konkretni i sluza zawsze pomoca. Szczerze mowiac przez
      te 6 miesiecy podejrzewalam, ze cos tu musi byc nie tak, skoro wszyscy sa tacy
      grzeczni, ale teraz, kiedy dostaje mieszkanie na 3 miesiace przed planowanym
      terminem i widze, ze wszystko jest dopiete na ostatni guzik, moge polecic i
      stwierdzic, ze to naprawde uczciwa spoldzielnia.
      Sadze, ze nie uda sie wynegocjowac nizszych cen, bo ich mieszkania sprzedaja
      sie bardzo dobrze.
      Cena czynszu w oddanych budynkach wynosi 5 zlotych za m².
      Pozdrawiam!
      • miriam_73 Re: SIM Ursynów 11.12.02, 13:51
        O, witam przyszłą sąsiadkę :))). Ja też właśnie się dowiedziałam, że po
        uzgodnieniu terminu jeśli wszystko jest zapłacone to moge już dostać klucze. A
        planowane (wg umowy) oddanie jest na marzec!
      • Gość: Jarek Re: SIM Ursynów IP: *.chello.pl 09.01.03, 19:27
        Rozważam podpisanie umowy na "Zielony Nugat". Chciałbym się dowiedzieć, czy w
        umowach na KEN-ie było coś o końcowym rozliczeniu kosztów budowy i ew. dopłacie
        (i ile ta dopłata wyniosła), czy też cena podana początkowo przez SIMUR była
        faktycznie stała? Słyszałem że ostatecznie wychodziło 3900 za m2.

        Jarek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka