Dodaj do ulubionych

Aplikacja Biedronki

22.11.22, 13:04
Zapytam tu, bo na forum jest sporo osób, które robią zakupy w tych sklepach (oraz sporo pogardzających zakupami tamże wink)

Wczoraj wiekszość dnia pracowego spędziłam z koleżanką, z która współpracuję. Okazało się, że w tym czasie robiła zakupy w mieście, na wschodzie kraju. No nie, była razem ze mną w zupełnie innym miejscu.
Skąd o tym się dowiedziała? Z aplikacji, która ma zainstalowana w telefonie - z historii transakcji.

Ponieważ podobną sytuację miała w lecie - zakupy w miastach (różnych) oraz w dzielnicach w których nie bywa (mieszka, dajmy na to, na Ursynowie - zakupy w Otwocku) - zablokowała na infolinii możliwość podawania numeru telefonu. Aż do niedawna był spokój, dopiero ostatnio, ktoś na jej kartę odebrał naklejki na maskotki 9ona zbiera je dla córek.
No i wczoraj (dowiedziałam się o jej "kłopotach" dzisiaj), gdy razem pracowałyśmy - robiła zakupy w innym mieście big_grin

Nie ma znajomych w tych miastach/dzielnicach
Możliwość podawania numeru telefonicznego - zablokowana.
Wszystkie karty ma - żadnej nie zgubiła.

Infolinia idzie w zaparte, że nie jest to możliwe. A jednak jest, jak widać. Jedyny pozytyw (po tym, jak ubyło jej naklejek), ze w skarbonce pojawiło się 3 zł big_grin
W historii transakcji można podejrzeć paragon. A na paragonie jest sposób płatności kartą, w tym przypadku. Czyli można sprawdzić, kto te zakupy robił. Tyko, czy ma to sens - takie bujanie się?

Może któraś z emam spotkała się z taką sytuacją?
Dla mnie to dziwne.
Obserwuj wątek
  • 35wcieniu Re: Aplikacja Biedronki 22.11.22, 13:09
   Biedronka pierdyli że zablokowała możliwość podawania telefonu i tyle.
   Czy warto się z tym bujać kwestia gustu, ja bym olała ale nie zbieram naklejek ani nie mam aplikacji więc może nie wiem co tracę.
   Swoją drogą jakie to jest zło... ludzie recytują te telefony aż miło, jak ktoś akurat bez karty a chciałby promkę to wystarczy że posłucha poprzedzających go klientów, jest to aż niewiarygodne że dorośli ludzie to robią.
   • kochamruskieileniwe Re: Aplikacja Biedronki 22.11.22, 13:10
    no ale od lipca był spokój... może to była czasowa blokada? (zaraz jej powiem)
    • 35wcieniu Re: Aplikacja Biedronki 22.11.22, 13:13
     Spokój zapewne niezwiązany z jej interwencją, ot nałożyła się ostrożność drugiego użytkownika karty na jej zgłoszenie, ale pokusa u tamtego jednak wygrywa.
     • kk345 Re: Aplikacja Biedronki 22.11.22, 16:07
      Ale ja nie kumam tej pokusy... dlaczego ktoś, kto kupuje w Biedrze nie miałby sam załozyć karty, tylko korzystać od czapy z czyjejś? Osobliwe...
  • kaki11 Re: Aplikacja Biedronki 22.11.22, 14:30
   Ja pewnie bym to zignorowała i wybierała sobie naklejki na bieżąco a nie zostawiająca je na kiedyś. Może też założyć sobie nową kartę (tylko czy nie będzie kolidowało z istniejącym nr telefonu nie wiem).
   Poza naklejkami jak rozumiem jej to nie przeszkadza?
  • jozefrobotnik Re: Aplikacja Biedronki 22.11.22, 14:38
   W portfelu zaoszczędziłam 16 zł, nawet nie wiem skąd, bo nie pisze co i za jaki produkt się rabatuje. W ubiegłą sobotę chciałam rabat wykorzystać, a tu dupa, z innego końca Polski ktoś już te pieniądze wykorzystał. Chore to jest, bo nikomu nie udostępniłam.karty.
   Ludzie na ślepo wpisują te numery, czy co?
   • premeda Re: Aplikacja Biedronki 22.11.22, 15:03
    Ale kasę z portfela można wykorzystać tylko z kartą lub aplikacją, na sam numer telefonu nie można.
    • jozefrobotnik Re: Aplikacja Biedronki 22.11.22, 16:03
     Normalnie było wykorzystane z numeru, chyba że zabloujesz na infolinii
    • kk345 Re: Aplikacja Biedronki 22.11.22, 16:09
     Masz rację, specjalnie wyszukałam: "Kwota zapisana w Wirtualnym Portfelu może zostać wykorzystana w każdą sobotę trwania akcji promocyjnej do 3.12.2022 r. do zrabatowania zakupów po zeskanowaniu karty Moja Biedronka lub karty w aplikacji Biedronka"
  • nena20 Re: Aplikacja Biedronki 22.11.22, 16:51
   Też ktoś kiedyś ukradł mi naklejki. No i trudno, teraz mam aplikacje i nawet to lubię.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka