Gość: jorgen IP: *.man.polbox.pl 04.04.03, 11:24 Czy ktoś już tam mieszka? Czy stacja CPN śmierdzi pod oknami? Czy ruch na ulicach (Rzymowskiego x Puławska) nie za duży? Bardzo proszę o opinie. Nie wiem czy cena jest warta lokalizacji. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Irek Re: CATALINA na wyścigach IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.04.03, 17:13 Oczywiście, że warto. Ostatnio kupiłem mieszkanie i jestem niezmiernie szczęśliwy. Cena to rzecz względna. To tak jak z samochodami - można kupić fiata albo VW. Fiat jest tani i kiepski a VW drogi ale na wiele lat i wykonany z wielką precyzją. Podobnie jest z moim mieszkaniem. Co prawda zapłaciłem 1200 $/m2 ale apartament jest naprawdę przedni. No i widok z okna na 140 ha zieleni - jest na co popatrzeć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leszek Re: CATALINA na wyścigach IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.04.03, 15:55 Pracownik Catliny a nie dorobil sie jeszcze stalego lacza. Oj cos kiepsko wam schodza te mieszkania ... hehehe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZRobert Re: CATALINA na wyścigach IP: *.acn.waw.pl 05.04.03, 17:01 Nie tylko pracownicy Cataliny chwalą ta inwestycję i firmę. A nie za bardzo wiem na jakiej podstawie tak wywnioskowałeś. ONI SĄ WSZĘDZIE? Widzę że jakiś sfrustrowany jesteś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jola Re: CATALINA na wyścigach IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.04.03, 22:42 Juz bylo troche info o tej inwestycji na forum - zatem proponuje, zbys cofnal sie do marcowych watkow. Co do stacji benzyowej - wg. mnie nie smierdzi:-)) przynajmniej z 4 pietra - testowalam to juz latem, bo wlasnie od strony stacji kupilam mieszkanie. Co do halasu biegnacego od ulicy Pulawskiej (wypowiadam sie co do tej ulicy bo od jej strony bede mieszkac)- nie chce ukrywac, ze takowy istnieje...jednak nie nazwalabym tego halasem, lecz raczej jednostajnym szumem lub poszumem...jednak biurowiec, ktory "wyrosnie" przed blokami od strony Rzymowskiego ma przejac na siebie znaczacy procent tego szumu. Mnie ten szum zbytnio nie przeszkadza, ale jest to opinia subiektywna, gdyz wieksza czesc swego zycia mieszkalam w okolicy zajezdni tramwajowej na Woronicza i dlatego wszelkiego typu odglosy miasta, nawet bardziej uciazliwe niz "poszum" ulicy Pulawskiej, nie sa mi obce i z czasem sie ich nie slyszy..hm...moze po 20 latach bede miala jakis ubytek sluchu...ale o tym przekonam sie dopiero za te np. 20 lat...teraz pozostaje optymistka,ze nie jest tak zle. Pozdrawiam. Jola Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZRobert Re: CATALINA na wyścigach IP: *.acn.waw.pl 06.04.03, 00:21 A najlepiej idź zobacz na własne oczy i uszy co i jak. Ja uważam że zobaczyć warto. Nie powinieneś mieć żadnych problemów ze strony pracowników biura sprzedaży by umówić się jednego dnia 3 razy (ok 9, 12, 18) i zaobserwować wszystkie możliwości oświetlenia mieszkania i natężenia hałasu i ruchu samochodów (tak przy zamkniętych, jak rozszczelnionych i otwartych oknach). A co uznasz za właściwe później to już Twoja i tylko Twoja decyzja i pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: CATALINA na wyścigach IP: 212.87.3.* 06.04.03, 13:52 Ceny Cataliny nie odbiegaja bardzo od tego co proponuja inni developerzy na Mokotowie, wiem bo sprawdzilam praktycznie wszystkich. Kupilam od Cataliny mieszkanie na Tagore, jakosc wykonczenia jest bardzo dobra, nie mialam tez zbyt wielu klopotow ani na etapie negocjacji ani pozniej. Jedynie co moge doradzic kupujacym od Cataliny to zastanowienie sie czy brac wykonawcow z ktorymi Catalina ma umowy o upusty na wykonczenie mieszkan, dostalam taka liste. 'Firma od lazienek' stasznie droga, faktyczne koszty wykanczenia byly o polowe nizsze niz oni mi proponowali. Podobnie z 'HTH Ekpert w kuchni' i Sofbud maja ceny astronomiczne. Kosbud od podlog wogole sie nie sprawdzil oszukali mnie na klasie parkietu i jeszcze czesc jednej z sypialni zrobili mi z klepki mniejszej niz zamawialam. Teraz sie z nimi procesuje o usuniecie 'usterki'. Developera o 'przygodzie' z ta firma poinformowalam i mam nadzieje ze juz wiecej nikomu jej polecac nie beda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jorgen Do Joli IP: *.man.polbox.pl 07.04.03, 15:48 Moja koleżanka ma mieszkanie nad rogiem ul. JPII i Solidarności. Wstawiła szyby pancerne i nagle ucichło. Może to pomoże. Natomiast czy na pewno ma tam być biurowiec a nie mieszkalny? Odpowiedz Link Zgłoś