magdalenka0071
24.02.05, 17:57
witam wszytskie mamusie litopadowe, postanowilam załozyc ten watek zeby sie
nawzajem wspierac, to moja 4 ciąza 3 wczesniejsze zakonczyły sie nie
najlepiej.... mam nadzieje ze tym razem wszytsko sie ułoży i w koncu bediemy
miec nasza długo oczewkiwana kruszynke...