Dodaj do ulubionych

Potrzebuje nr tel. do... PILNE!

10.05.06, 19:11
dr. Mikolajczyka. Jesi ktos bylby tak mily i podal go to bardzo dziekuje:)
Obserwuj wątek
    • arczi-kalisz Re: Potrzebuje nr tel. do... PILNE! 10.05.06, 19:32
      Telefon I : 062 766 55 80
      Telefon II: 0604 998 265,
      a tutaj masz szczegóły.
      Nie ma za co ;)
      • z.piekla.rodem Re: Potrzebuje nr tel. do... PILNE! 10.05.06, 19:34
        Dzieki!!!!! Zycie mi uratowales :))

        Juz Cie lubie;)

        • arczi-kalisz Re: Potrzebuje nr tel. do... PILNE! 10.05.06, 19:37
          połączenie 'życie mi uratowałeś' z podaniem adresu i telefonu do ginekologa nie
          wróży dobrze :)
          ale może po prostu mam głupie skojarzenia :)
          • z.piekla.rodem Re: Potrzebuje nr tel. do... PILNE! 10.05.06, 19:42
            To ja Cie zapewniem, ze ciaza odpada! Na potomstwo mam czas....


            I ta nasza Polska mentalnosc.... jak gin to zaraz ciaza...:/

            • arczi-kalisz sarkazm 10.05.06, 21:34
              z.piekla.rodem napisała: "I ta nasza Polska mentalnosc.... jak gin to zaraz
              ciaza...:/"

              powtarzam: połączenie "PILNE!" i "ginekolog" przywołuje ciążę na myśl, i
              napisałem to humorystycznie. Sarkazm, takie fajne słowo;)
              • kaliszanin2 Sarkazm? 10.05.06, 21:48
                arczi-kalisz napisał:

                > z.piekla.rodem napisała: "I ta nasza Polska mentalnosc.... jak gin to zaraz
                > ciaza...:/"
                >
                > powtarzam: połączenie "PILNE!" i "ginekolog" przywołuje ciążę na myśl, i
                > napisałem to humorystycznie. Sarkazm, takie fajne słowo;)
                >

                Sarkazm byłby zupełnie nie na miejscu. To tyle co złośliwa ironia, a nie ma
                żadnego powodu, żeby tak potraktować rozmówczynię. Przecież w jej wypowiedziach
                nie było niczego beznadziejnie głupiego ani niegrzecznego? Ja na szczęście nie
                odebrałem twojej wypowiedzi jako sarkastycznej. Była co najwyżej zbyt
                protekcjonalna.
              • z.piekla.rodem Re: sarkazm 11.05.06, 08:13
                Arczno nooo wlasnie i o to mi chodzi - jak ginekolog (i to jeszcze PILNIE!) to
                zaraz ciaza.
                Malo wiesz...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka