z.piekla.rodem 10.05.06, 19:11 dr. Mikolajczyka. Jesi ktos bylby tak mily i podal go to bardzo dziekuje:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
arczi-kalisz Re: Potrzebuje nr tel. do... PILNE! 10.05.06, 19:32 Telefon I : 062 766 55 80 Telefon II: 0604 998 265, a tutaj masz szczegóły. Nie ma za co ;) Odpowiedz Link Zgłoś
z.piekla.rodem Re: Potrzebuje nr tel. do... PILNE! 10.05.06, 19:34 Dzieki!!!!! Zycie mi uratowales :)) Juz Cie lubie;) Odpowiedz Link Zgłoś
arczi-kalisz Re: Potrzebuje nr tel. do... PILNE! 10.05.06, 19:37 połączenie 'życie mi uratowałeś' z podaniem adresu i telefonu do ginekologa nie wróży dobrze :) ale może po prostu mam głupie skojarzenia :) Odpowiedz Link Zgłoś
z.piekla.rodem Re: Potrzebuje nr tel. do... PILNE! 10.05.06, 19:42 To ja Cie zapewniem, ze ciaza odpada! Na potomstwo mam czas.... I ta nasza Polska mentalnosc.... jak gin to zaraz ciaza...:/ Odpowiedz Link Zgłoś
arczi-kalisz sarkazm 10.05.06, 21:34 z.piekla.rodem napisała: "I ta nasza Polska mentalnosc.... jak gin to zaraz ciaza...:/" powtarzam: połączenie "PILNE!" i "ginekolog" przywołuje ciążę na myśl, i napisałem to humorystycznie. Sarkazm, takie fajne słowo;) Odpowiedz Link Zgłoś
kaliszanin2 Sarkazm? 10.05.06, 21:48 arczi-kalisz napisał: > z.piekla.rodem napisała: "I ta nasza Polska mentalnosc.... jak gin to zaraz > ciaza...:/" > > powtarzam: połączenie "PILNE!" i "ginekolog" przywołuje ciążę na myśl, i > napisałem to humorystycznie. Sarkazm, takie fajne słowo;) > Sarkazm byłby zupełnie nie na miejscu. To tyle co złośliwa ironia, a nie ma żadnego powodu, żeby tak potraktować rozmówczynię. Przecież w jej wypowiedziach nie było niczego beznadziejnie głupiego ani niegrzecznego? Ja na szczęście nie odebrałem twojej wypowiedzi jako sarkastycznej. Była co najwyżej zbyt protekcjonalna. Odpowiedz Link Zgłoś
z.piekla.rodem Re: sarkazm 11.05.06, 08:13 Arczno nooo wlasnie i o to mi chodzi - jak ginekolog (i to jeszcze PILNIE!) to zaraz ciaza. Malo wiesz... Odpowiedz Link Zgłoś