Dodaj do ulubionych

**D*O*B*R*A*N*O*C**

09.12.13, 21:38
https://i41.tinypic.com/2rel4cz.jpg
Wieczor juz dawno trwa od god.16, ciemno za oknem
a tu spac sie nie chce.
"Maluszek juz po ostatniej rundzie,
Spokojnej nocy zycze Wszystkim.
Obserwuj wątek
    • dorka556 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 09.12.13, 22:57
      Lusia, czy to świąteczne okno z gwiazdką to Twoje?
      Jeszcze trochę poczytam i też pójdę spać.
      Dobranoc.
      • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 10.12.13, 08:04
        czy Leniwce to tez Misie ?
        spac chodze z kurami
        a wstaje przed kogutem
        i wlucze sie z rana po swiecie
        zaczynajac od Australi i dalej
        na zachod podczas dnia

        pasuje mi ten tryb zycia




        ZEN
        • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 10.12.13, 12:57
          Dorko, tak to moje okno w kuchni, ktore wychodzi
          na podworko.

          Xystos, pewno ze leniwce to sa misie, ktore wspinaja
          sie tylko po drzewach, ale Ty jeszcze nie wspinasz sie
          nanie?. co....
          • jaga_22 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 10.12.13, 14:38
            O...jakie ładne okienko.
            • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 10.12.13, 16:22
              Jagus,K-stad to stare garniznowe miasto z czasow Christiana IV króla Dani
              to takie "Podole" dla Dani krainy Blekinge,Skåne,Halland
              Lusia mieszka w centrum miasta a te budynki nalezaly ongis do twierzy
              w Christianstad zaczasow Dunczykow stacjonowala artyleria i piechota
              gdy szwedzi zdobyli miasto to dodali jeszcze kawalerie-husarów

              dom z zewnatrz zgodnie z historia lecz wewnatrz absolutnie nowoczesny z
              garazem w piwnicy , pralnie tez w piwnicy zadarmo dla lokatorow
              mieszkajac tak centralnie auto to raczej wehikul na weekendy,nacodzien
              to utrapienie jezeli poza garazem

              my zas mieszkamy podmiastem w dzielnicy "sypialni" w dni powszednie tylko
              ciezarne kobiety i matki z malenkimi dziecmi,moga byc na macierzynskim w
              90% platnym urlopie,dla tatusiow przymusowe dwa miesiace ojcowskiego
              z czego moze max jeden miesiac przekazac zonie/matce dziecka
              maciezynski urlop mozna przedluzac o kolejne lata lecz z miejsza wyplata
              az do czasu ukonczenia przez najmlodsze dziecko 12go roku zycia,i dlatego
              nativitet jest wysoki,widac coraz mlodsze matki takie zaraz po liceum a tatusiowie
              z magisterium na ktorym farba drukarska niezdazyla porzadnie wyschnac

              co dziwne dzietnosc w rodzinach z akademickim wyksztalceniem jest wyzsza
              niz w rodzinach z wyksztalceniem srednim,szkol zawodowych popodstawowych
              juz od okolo 30stu lat juz niema,licea chociaz nieobowiazkowe konczy ponad
              94% absolwentow szkol podstawowych
              przemysl wyemigrowal a pozostalo jedynie jego zarzadzanie,to co pozostalo
              zatrudnia przedewszystkiem 1sza i 2ga generacje immigrantow
              kraj na psy (zarzadzanie) zchodzi.

              Pzdr.


              ZEN
              • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 10.12.13, 18:45
                Dorka, Jaga, Xystos,
                dziekuje...
                <za wczesnie, wieczor trwa i w dwoch programach TV pokazuja
                Nobelfests, nagrodzeni we fraktach, drotning Sylvia ma piekna
                czerwona kreacje, i widac ze robila sobie lyftnig twarzy, bo gladziudka
                sie zrobila bez zmarszczek. Makijaz tez ma b.ladny. Corek na przyjacieu
                nie bedzie poniewaz obie oczekuja dziecka - Wiktoria i Madlen.
                • jaga_22 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 10.12.13, 19:35
                  Xystos,dzięki za informacje.Gdyby tak u nas można było wychowywać na macierzyńskim do 12-tu lat,chociaż z mniejszym wynagrodzeniem,
                  to dzieci by przybywało.Niestety nas na to nie stać.Cieszymy się,
                  że w tym roku się poprawiło. To tak dla zorientowania.

                  www.bankier.pl/wiadomosc/Zmiany-w-urlopach-macierzynskich-i-wychowawczych-2013-2897949.html
                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 10.12.13, 22:41
                    Obejrzalam Nobla troche byl w tym roku dla mnie nudny.
                    I czas odpoczywac, "Maluszek" tez juz po ostatnim spacerku.
                    Dobrego wypoczynku i milych snow.
                    • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 12.12.13, 18:07
                      Dzisiaj wczesnie bylam obudzona to juz mnie mozy do
                      spania, popatrze na TV i moze sie zdzemne, tylko co bedzie
                      pozniej w nocy?....
                      • jaga_22 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 13.12.13, 16:20
                        Trochę postraszę. https://forum.vectra-unlimited.pl/images/smilies/smile.gif

                        odkrywcy.pl/kat,1038065,title,Zaglada-wszechswiata-coraz-bardziej-prawdopodobna,wid,16256966,wiadomosc.html?smg4sticaid=611d59
                        • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 13.12.13, 16:32
                          Jago, chyba my jeszcze zdazymy przezyc nasze zycie
                          bez kataklizmu.
                          • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 13.12.13, 20:12
                            Wieczor jeszcze trwa,zycze przyjemnego spedzenia
                            i milych snow.
                            • slo-onko Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 13.12.13, 21:10
                              ale ja sobie dzisiaj poleniuchowalam,mowie Wam. dwa dni mialam intensywne w prace i opieke. a dzisiaj po obiedzie i po ogollnych porzadkach polozylam sie na sofce pod koc. i do tej pory, taki dzien leniucha i jak rzadko kiedy pilot w reke. teraz ogladam Marię z Nazaretu. na jutro mam zaplanowane rozne zajecia,boje sie,ze znowu przesadze,ale takie sa "wolne" soboty.
                        • slo-onko Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 13.12.13, 21:14
                          Jago,a mnie to sie wydaje,ze naukowcy zwlaszcza fizycy maja wybujala fantazje.
                          cos tam badaja, cos tam odkrywaja, obserwuja gwiazdy i niech tak zostanie. wszytsko co przed nami jest wielka niezbadana tajemnica.
                          • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 13.12.13, 22:14
                            SLo, JAGO, DOrka, Greis, Xystos My mamy wlasne odkrycia i satysfakcje,
                            jak cos nam sie uda w kuchni, albo jak wydziergamy trudny wzor w sweterku.
                            Albo jak sie cos nowego nauczymy na kompie.
                            • jaga_22 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 13.12.13, 22:38
                              Lusiu,ja nie myślę wcale o takich kataklizmach,wystarczą te,
                              które już mamy .

                              https://www.familylobby.com/common/tt10180183fltt.gif
                              • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 13.12.13, 22:44
                                Ja jeszcze poogladam swoje pieski i tez pojde sie
                                odpoczywac.
                                • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 16.12.13, 23:07
                                  Milych snow dla Wszystkich.
                              • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 17.12.13, 17:21
                                kataklizmow nigdy zawiele,nie dla fizykow

                                "Wszechświat nie jest wieczny, praktycznie w każdym momencie może się zapaść i wszystko, co w nim się znajduje zostanie skompresowane do postaci osobliwości. Ten radykalny pogląd popierają fizycy z Uniwersytetu Południowej Danii, którzy znaleźli dowody potwierdzające te prognozy. Doszli też do wniosku, że ryzyko kolapsu jest jeszcze większy, niż wcześniej sądzono."


                                innemedium.pl/wiadomosc/naukowcy-twierdza-ze-wszechswiat-moze-sie-zapasc-w-jednej-chwili
                                nocy dobrej zycze
                                • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 17.12.13, 17:59
                                  Czytalam Xystos o jakies dziurze kosmicznej.(czarna) ze to tam
                                  podobno mamy sie kiedys zapascc, albo bedziemy wsorbani?.
                                  • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 17.12.13, 20:08
                                    Lusia,ja juz jestem "wsiorbywany",ciekawie bedzie.

                                    snów slonecznych zycze


                                    ZEN
                                    • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 17.12.13, 20:28
                                      Ooojjj. Xystos, do dobrze ze juz idziesz odpoczywac,.
                                      Spokojnych snow i wypoczynku.
                                      • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 18.12.13, 18:00
                                        "To, co codziennie dzieje się w obrębie uszkodzonej japońskiej elektrowni atomowej, ma bezpośredni wpływ na życie większości z nas. To, że promieniowania nie widać, nie oznacza bynajmniej, że nie wpływa na nas. Każdego dnia oficjalnie do oceanu emitowane jest 300 ton silnie radioaktywnej wody stosowanej do chłodzenia reaktorów, które eksplodowały w pierwszych dniach kryzysu. Tylko totalni naiwniacy mogą sądzić, że wpływ Fukushimy n środowisko naturalne może być pomijany."

                                        zmianynaziemi.pl/wiadomosc/fukushima-po-cichu-zatruwa-nas-wszystkich

                                        nocy dobrej zycze


                                        ZEN
                                        • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 18.12.13, 20:23
                                          Xystos to jest potwierdzone?, nie mam teraz czasu przeczytac,
                                          to strach kapac sie na wczasach bo ruch wody roznosi wszedzie?
                                          • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 19.12.13, 10:11
                                            wrecz przeciwnie Lusia,kap sie w cieplym Atlantyku dowoli
                                            po powrocie zaoszczedzisz na elektryce-niebedziesz musiala
                                            oswietlenia wlanczac,sama bedziesz jaj zarówa.

                                            Pzdr.



                                            ZEN
                                            • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 19.12.13, 12:18
                                              Ale dajesz Xystos, to prawda wody wszedzie sa zanieczyszczone,
                                              zmalala ilosc ryb, zmalala ilosc ptakow juz zaliczanych do rzadkich
                                              okazow, a scieki jak plynely rzekami tak przybywa ich coraz wiecej,
                                              i wiecej trujacych.
                                              • slo-onko Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 19.12.13, 12:27
                                                WY o morzu,a ja tu przerazona sprawdzić chciałam kto się do spania szykuje.
                                                • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 19.12.13, 16:52
                                                  W 1929 roku, grupa historyków odnalazła ciekawy artefakt. Była to niesamowita mapa narysowane na wygarbowanej skórze gazeli. Badanie wykazało, że jest to oryginalny dokument, sporządzony w 1513 roku przez Piri Reisa, znanego admirała floty tureckiej z XVI wieku. To, co jest w tej mapie niezwykłe to zgodność szczegółów ze współczesnymi wydawnictwami kartograficznymi. Wydawało się oczywiste, że można było to osiągnąć jedynie poprzez obserwacje lotnicze, a najlepiej satelitarne.


                                                  Zatem oczywiste pytanie brzmi: Kto odwzorował linię brzegową Ziemi Królowej Maud na Antarktydzie 6000 lat temu? Nikt nie potrafi na to odpowiedzieć. Czy cywilizacja, która mieszkała wtedy na naszej planecie miała technologii lub potrzebę, aby zrobić coś takiego?



                                                  innemedium.pl/wiadomosc/mapa-piri-reisa-slawna-nierozwiazana-dzisiaj-zagadka
                                                  Ewangelia Krowy
                                                  na poczatku bylo malenkie NIC
                                                  puzniej byla Krowa
                                                  jest Krowa
                                                  i zawsze bedzie Krowa

                                                  taka wiedze o nas (porownywalnie) serwuje nam
                                                  tzw. uznana nauka.


                                                  nocy spokojnej zycze


                                                  ZEN
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 19.12.13, 22:18
                                                    SLO, nasz jeden rodzynek Xystos, nie wybiera pory,
                                                    artykul ciekawy.
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 19.12.13, 22:19
                                                    No przeciez maialam juz szykowac sie do spania,
                                                    Przyjemnego wypoczynku Wszystkim zycze.
                                              • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 20.12.13, 09:49
                                                zauwaz Lusie ze na Kanarach nikt sie niekapie przy przyplywie
                                                by niedostac w buzie tego co oczyszczalnia sciekow niezdolala
                                                zutylizowac ..,kapanie tylko przy odplywie.

                                                ja pujde do solarium a wanne z czysta woda (i futrzakiem)
                                                mam w domu.

                                                przyjemnych wywczasuf zyczem



                                                ZEN
                                                • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 20.12.13, 16:05
                                                  Xystos, jak zobaczylam to Ci poopowiadam jak to bylo z tymi przyplywami
                                                  i odplywami.
                                                  • alfredka1 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 20.12.13, 19:57

                                                    www.shinylearning.co.uk/freegames/ShinySingingSheep.html
                                                  • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 21.12.13, 16:15
                                                    Lusiek,tylko sie nieobzeraj,Kanaryjskie rekiny sa na diecie
                                                    antycholesterowej,badz przyjaciolka zwierzatek
                                                    z I. niebedzie problemu,niech rekiny uwazaja.

                                                    kiedy wyjezdzasz ?

                                                    Pzdr.



                                                    ZEN
                                                  • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 22.12.13, 18:36
                                                    zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-mogli-odkryc-tajemnice-starzenia

                                                    Przeprowadzone badania nad gryzoniami dały naukowcom do zrozumienia w jaki sposób komórki się starzeją. W trakcie eksperymentów udało się nie tylko zatrzymać ten proces ale również odwrócić go bez jakichkolwiek skutków ubocznych.


                                                    Gdy komunikacja między mitochondrium a jądrem wewnątrz komórki psuje się, dochodzi do przyspieszenia procesu starzenia się. Naukowcy odkryli jednak, że wraz z wiekiem obniża się poziom związku chemicznego, dinukleotydu nikotynoamidoadeninowego (NAD) a podwyższenie go natychmiast naprawia komunikację i rozwiązuje problem starzenia. Dotychczasowe wysiłki pozwoliły jedynie spowolnić spadek poziomu związku NAD poprzez odpowiednią dietę i ćwiczenia.


                                                    Eksperyment wykonany na myszach pozwolił odmłodzić mięśnie a według uczonych, związek podany dość wcześnie w trakcie procesu starzenia spowoduje iż mięśnie starszych i młodszych myszy będą nie do odróżnienia. Dwuletnie myszy miały dobre wyniki badań na insulinoodporność oraz stany zapalne i zostały pod tym względem porównane do sześciomiesięcznych gryzoni.


                                                    Według oceny farmakologa Nigela Turnera, osiągnięte efekty były bardzo wyraźne: "To jak jakby 60-latek wypadł w niektórych badaniach niczym 20-latek". Odkrycie może pozwolić również zwalczyć takie choroby jak rak czy cukrzycę typu 2. Naukowcy twierdzą, że koniecznie trzeba przeprowadzić kolejne badania.

                                                    .. mysz zawsze mloda .. az trafi na kota

                                                    nocy dobrej zycze


                                                    ZEN
                                                  • jaga_22 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 22.12.13, 18:48
                                                    Myślę,że jeszcze daleko do wykrycia,na razie błądzą po omacku.
                                                    Dobranoc
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**20124** 06.01.14, 21:42
                                                    Przyjemnej nocy i wypoczynku,
                                                    jutro tydzien, pracy bedzie
                                                    krotszy o jeden dzien.
                                                  • dorka556 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**20124** 06.01.14, 22:06
                                                    Lusia, rok 20124, to już chyba z zaświatów?http://s17.rimg.info/2e4995a02317104ed0e3a4bbefd65f67.gif

                                                    Spokojnej nocy i miłych snów.
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 06.01.14, 22:26
                                                    No zobacz Dorka z pospiechu jak to wszystko wychodzi,
                                                    tylko 4 cyfry i takie gafy sie przytrafiaja - przepraszam.
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 08.01.14, 22:12
                                                    JUz dzisiaj sie nadeptalam i doslownie jestem zmeczona,
                                                    ide rozprostowac kosci, "Maluszek wyeskortowany dopiero
                                                    w piatek przyjdzie.
                                                    Spokojnej nocy.
                                                  • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 09.01.14, 19:55
                                                    www.youtube.com/watch?v=j94cCrE6Xh0
                                                    byc moze juz to widzieliscie,dobre na wieczorne refleksjie

                                                    bez pocalunku Judasza nieukrzyzowano by Jezusa

                                                    bez Judasza niebylo by Chrystusa

                                                    co by bylo dzisiaj ?

                                                    nocy dobrej zycze


                                                    ZEN
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 09.01.14, 22:01
                                                    Xystos, ciekawy film dokumentalny, poparty faktami
                                                    prawdziwymi, i nie wiem czy mozna w to wierzyc, jeszcze
                                                    nie dokonczylam ogladania,

                                                    Kosciol przyja ta teorie? odrzucil. W 1983 w Szwajcari niesprzedal
                                                    Egipski antykwariat manuskryptu za 3 miljony. Po nieudanej tranzakcji
                                                    Egipski antykwariusz schowal manuskrypt w sejfie w N,Jorku, gdzie wysycha,
                                                    kruszal i obracal sie w proch.

                                                    Przypomnialam sobie troche religi i poznalam tego czego nas nie uczyli.
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 09.01.14, 22:22
                                                    Uwazam ze film byl za dlugi, lepiej byloby
                                                    go podzielic na mniejsze odcinki, ledwo wysiedzialam
                                                    na krzesle, chociaz mam wygodne.
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 10.01.14, 23:29
                                                    Po degustacji nowo upieczonych buleczek, moge juz zmienic
                                                    miejsce do sypialni i jutro mam wolne od "mALUSZKA" to moge
                                                    pospac moze dluzej, zalezy jak dlugo wytrzymam przy TV. Nawet nie wiem
                                                    jakie filmy gdzie pokazuja.
                                                    Przyjemnych snow i dobrego wypoczynku dla Wszystkich.
                                                  • jaga_22 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 10.01.14, 23:38
                                                    Dobranoc,pora spać http://s19.rimg.info/888bc4e6bf45204e81efb6e14c3f46d4.gif
                                                  • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 11.01.14, 18:01
                                                    www.youtube.com/watch?v=rybw1YfXKRg&feature=player_embedded

                                                    dobrej nocy zycze


                                                    ZEN
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 11.01.14, 21:22
                                                    Ja nie wierze w takie usprawiedliwiajace bajki.
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 11.01.14, 21:23
                                                    Dopiero mina mi troche bol w krzyzu, chyba na noc bede sie smarowac
                                                    jakims mazidlem, corka ma "Maluszka" odebrac 23,30, dzisiaj wieczor
                                                    nadprogramowo u mnie goscil, mloda do kina poszla.

                                                    Przyjemnego wypoczynku i spokojnego snu.
                                                  • greis52 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 11.01.14, 21:37
                                                    spokojnej nocki bez bólu życzę!
                                                  • greis52 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 12.01.14, 22:59
                                                    dobranoc i spokojnego kolejnego tygodnia życzę!
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 12.01.14, 23:23
                                                    Tez gasze swiatla, i odplywam do sypialni, dzisiejszy
                                                    spacer czuje jednak w nogach,
                                                    spokojnej nocy.
                                                  • dorka556 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 12.01.14, 23:28
                                                    Jeszcze poczytam.
                                                    Zaczęłam Emily Giffin Coś niebieskiego i już wiem, że będę się dobrze bawić.
                                                    Do jutra.
                                                  • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 13.01.14, 18:30
                                                    zmianysolarne.pl/wiadomosc/ziemia-oczekuje-burze-geomagnetyczna

                                                    Zasięg zorzy polarnej dla wybranych miast świata przy burzy geomagnetycznej o sile G1


                                                    North America:

                                                    Portland (OR, USA) Boise (ID, USA) Casper (WY, USA) Lincoln (NE, USA) Indianapolis (IN, USA) Columbus (OH, USA) New York City (NY, USA)
                                                    Europe:
                                                    Dublin (Ireland) Manchester (England) Hamburg (Germany) Gdańsk (Poland) Vilnius (Lithuania) Moscow (Russia)
                                                    Southern Hemisphere:
                                                    Devonport (Australia) Christchurch (New Zealand)


                                                    nocy dobrej zycze

                                                    ZEN
                                                  • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 15.01.14, 18:45
                                                    "Na międzynarodowych targach elektroniki CES, które odbyły się w Las Vegas, firma Pulse Wallet przedstawiła specjalne urządzenie, które pozwoli nam dokonywać płatności w całkowicie nowy sposób. Dzięki niemu nie trzeba nosić przy sobie żadnych pieniędzy ani kart. Jedyne co trzeba zrobić to zbliżyć rękę do czytnika. Technologia wejdzie na rynek już za miesiąc."


                                                    zmianynaziemi.pl/wideo/skaner-dloni-pulse-wallet-moze-zastapic-karty-kredytowe
                                                    hmm,czy moge pania prosic o reke ?

                                                    nocy dobrej zycze,koniecznie w rekawiczkach.



                                                    ZEN
                                                  • slo-onko Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 15.01.14, 20:03
                                                    Och bylaby to najbardziej bezpieczna mozliwosc placenia rachunkow.ciekawe kiedy ta nowosc wejdzie do naszego kraju?
                                                    wiec wtedy bedziemy mogli spac spokojnie nie myslac czy aby ktos nie zeskanowal nr pin, albo nadwyrezy skradzona karta rachunek bankowy.
                                                  • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 15.01.14, 20:26
                                                    Slonko,a wiesz jak popularne bylyby rekawiczki ?
                                                    przez cala dobe,wszystkie dni w roku

                                                    szansa dla Lodzi i przemyslu tekstylnego

                                                    Pzdr.

                                                    ZEN
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 15.01.14, 23:32
                                                    Na tematy banku to juz nic nie mowie,
                                                    dzisiaj dostalam kubel zimnej wody na glowe, ze mialam debet na koncie
                                                    -za malo pieniedzy i nie sciagli rachunku i kara 60,-kr.
                                                    A to przez te zakupy w samolocie ostatni raz, handlowalam 28,grudn, a pieniadze
                                                    sciagneli2 stycznia i zrobili mi minus.
                                                    Wyslalam papiery bo to tez jest pokazane ze Kastrup, a ja wcale tam nie bylam
                                                    -to co ktos podkopal moj nr karty?, Juz nie wiem co o tym myslec.?
                                                  • dorka556 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 16.01.14, 07:44
                                                    -to co ktos podkopal moj nr karty?, Juz nie wiem co o tym myslec.?

                                                    Lusia, nie martw się na zapas. To może być tylko pomyłka i zaraz się wyjaśni.
                                                  • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 16.01.14, 10:14
                                                    "to co ktos podkopal moj nr karty?"
                                                    to znaczy ze najblizszy serwet twojego banku byl na Kastrup
                                                    przewaznie robia to z parodniowym poslizgiem.

                                                    zalatw sobiw "chec kredit" roczna oplata do 10000 miesiecznie to 250 SEK
                                                    jest odliczalny od podatku w 30%,uwazaj oni (bank) zciaga calosc jednorazowo
                                                    w dniu wyplaty lub emerytury,niemisisz uzywac calego przyznanego kredytu,
                                                    w ogule niemusisz go uzywac ale to tani "buffer" w podobnych przypadkach
                                                    jaki ci sie trafil,chetnie pomoge z "papiórami".

                                                    Pzdr.

                                                    ZEN
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 16.01.14, 12:17
                                                    Czekam wyslalam reklamacje, zobacze co sie bedzie dzialo.
                                                    I pozniej siedzialam i myslalam, ze w Göteborgu na lotnisku przeciez
                                                    tez lecielismy Dunskim samolotem, to moze oni maja glowna siedzibe
                                                    w Kopenhadze - Kastrup. - no zobaczymy.?
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 16.01.14, 21:50
                                                    Chyba sie juz poloze do lozka i bede sluchac jak wiatr
                                                    hula i huczy coraz bardziej.
                                                    Spokojnej nocy i kolorowych snow dla Wszystkich.
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 17.01.14, 22:52
                                                    Jestem juz spokojniejsza, SLO, dziekuje.
                                                    U mnie dalej snieguje i wieje.
                                                    Zycze wszystkim spokojnej nocy.
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 18.01.14, 20:20
                                                    Wieje mroznym wiatrem i jest na plusie,
                                                    po dzisiejszych emocjach, ze Kendo wrocila, juz pora
                                                    na mnie, odpoczywac.
                                                    Zrobilam na jutro deser z ktorym pojade do Kendo.
                                                    Spokojnej nocy i kolorowych snow.
                                                  • jaga_22 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 18.01.14, 20:26
                                                    Też jakoś chce mi się spać,choć wieczorem wypiłam kawę,
                                                    albo obejrzę film,albo pójdę spać,dobranoc.
                                                  • slo-onko Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 18.01.14, 20:59
                                                    W takim razie milych snow, a ja jeszcze czytam o "slawnym"Świętym. Bardzo mocno wciagajaca aytobiografia Rogera Moora, dosc barwne mial zycie i fajnie opisuje je w tej ksiazce.
                                                  • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 19.01.14, 09:55
                                                    *Slo,
                                                    ciesze sie,ze trafilam z lektura,
                                                    nie za bardzo bylam przygotowana na wszystkie spotkania....ale to juz sobie "odbijemy "innym razem,

                                                    ja choc zawsze kabine biore na promie,
                                                    nigdy usnac nie moge,
                                                    zasypiam chyba nad ranm i zaraz budza przez glosniki do wstawania,
                                                    wczoraj odplynelam szybciutko...
                                                    ale odpoczywac chyba z tydzien bede by zaklimatyzowac sie od nowa-
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 19.01.14, 19:44
                                                    I juz wieczor i dawno ciemno, jakie te wieczory dlugie i nieprzyjemne
                                                    przy takiej wietrznej i wilgotynej pogaodzie. Najlepiej wlasnie pozostac
                                                    w domu z dobra ksiazka lub innym kreatywnym zajeciem.

                                                    Ja jestem pochlonieta nowym projektem, wiec szukam w necie potrzebnych
                                                    materialow, jak rozpoczne to sie pochwale.

                                                    Przyjemnego wieczoru i kolorowych snow.
                                                  • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 19.01.14, 19:52
                                                    szybko dobranockujesz Lusia,
                                                    ja chyba tez pozegnam sie i zajme sie innymi jeszcze przyjemnosciami....
                                                    a ksiazke tez mam dobra,
                                                    moze zaczne do poduszki czytac..

                                                    milego wieczoru i spokojnych snow.
                                                  • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 20.01.14, 18:38
                                                    https://3.bp.blogspot.com/-GaTZUgiqvqs/UeLKMkkSPjI/AAAAAAAACvQ/P7hcnPKdUDU/s1600/D7307.jpg


                                                    Błogosławiony Tomasz z Cori OSF (zm. 1729) popadł w stan ekstazy
                                                    w czasie rozdawania Komunii świętej w kościele w Civitella.
                                                    Wzniósł się z taką prędkością aż na wysokość sufitu, że zgromadzeni obawiali
                                                    się, iż uderzy głową o krokiew. Jednak wkrótce Tomasz łagodnie
                                                    opadł na podłogę, wciąż trzymając cyborium w jednej ręce, zaś Hostię
                                                    w drugiej między kciukiem a palcem wskazującym. Żywot tego świętego,
                                                    oparty na materiałach procesu beatyfikacji, mówi również o tym, że
                                                    w czasie swej ostatniej choroby lewitował ponad łóżkiem w pozycji horyzontalnej.[...]


                                                    popotopie.blogspot.co.uk/2013/07/czy-teoria-innych-wymiarow-jest-suszna.html

                                                    nocy dobrej zycze


                                                    ZEN
                                                  • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 20.01.14, 20:13
                                                    lece na rozdanie w TV "zlotych chraboszczy" dla tutejszego swiata aktorskiego.....
                                                    odpowiednik amerykanskiegj Statuetki Oskarowe....

                                                    milego wieczoru z herbata imbirowa z miodzikiem
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 20.01.14, 21:06
                                                    Akurat przelaczylam , jak te artystki wygladaly.. jak swinki pigy...
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 21.01.14, 23:51
                                                    Jestem pochlonieta swoim nowym projektem, ze nie wiem nawet,
                                                    ktora godzina?, ale jutro chyba sobie odpoczne.

                                                    Spokojnej i cieplej nocy zycze Wszystkim.
                                                  • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 23.01.14, 20:24
                                                    Lusia dalej haftuje
                                                    a ja?? w TV nic ciekawego,coby mozna bylo obejzec,
                                                    wiec zmykam do ksiazki..

                                                    ciepla wieczornego i ciekawych programow w TV czy tam gdzie jestescie

                                                    DOBRANOC
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 23.01.14, 22:34
                                                    Zmobilizpwaöam sie i dokonczylam te krokiety, jutro mam
                                                    gotowy obiad. Troche haftowalam, jutro pokaze robocza probke.

                                                    Spokojnej nocy, kolorowych snow.
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 24.01.14, 21:11
                                                    Juz sie obrobilam, teraz moze zrobie sobie jakiegos drinka,
                                                    ale tak zimno, dopiero przyszlam z "Maluszkiem" ze spaceru -ostatniej
                                                    rundy. Pierw musze sie zagrzac goraca herbata.

                                                    Przyjemnego wieczoru i spokojnej nocy.
                                                  • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 25.01.14, 19:35
                                                    jakos zmozona juz jestem
                                                    mrozikowe powietrze na spacerku tak na mnie zadzialao dzis

                                                    milego wieczoru w ciepelku zycze.
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 26.01.14, 19:32
                                                    Przyjemnego wieczoru dla Wszystkich
                                                    spokojnej nocy.
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 27.01.14, 23:48
                                                    Wszystkim spokojnej nocy,
                                                    Mnie mam nadzieje nie zasypiesnieg.
                                                  • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C**2014** 30.01.14, 21:31
                                                    po emocjach dnia dzisiejszego,
                                                    zamykam obejscia i troche cos w Tv obejze...

                                                    trzymajacie sie cieplutko
                                                    za duzo nie podjadajcie..
                                                    do jutra...
    • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 31.01.14, 17:07
      "Już wkrótce mogą się pojawić nowe wytyczne w zakresie tego, co zrobić z naszymi pieniędzmi. My, jako obywatele mamy mieć przede wszystkim długi a nie oszczędności. Już wkrótce usłyszymy o dodatkowym podatku solidarnościowym na ratowanie strefy Euro, być może będą nim obłożone rachunki bankowe w państwach posiadających wspólną walutę, ale znając nadgorliwość naszych władz, pewnie też się na to zrzucimy.

      Wywłaszczenie staje się obecnie słowem kluczem w bankowości. Międzynarodowy Fundusz Walutowy zaproponował taki dodatkowy podatek w wielkości 10 procent lokat już w zeszłym roku, ale pomysł nie znalazł zainteresowania mediów. Pieniądze zabrane obywatelom miałyby być używane do spłaty zadłużenia państw borykających się z bankructwem.

      Specjaliści przypominaj, że ta koncepcja jednorazowego podatku sprawdziła się po I wojnie światowej. MFW nazywa ten podatek zadłużeniowym i ma obejmować 10% oszczędności wszystkich obywateli strefy euro. Zaproponowane zmiany zakładają też większą kontrolę przepływu kapitału tak, aby wszelkie drogi ewakuacyjne obywateli, którzy mają ulokowane pieniądze, zostały odcięte."

      zmianynaziemi.pl/wiadomosc/brytyjski-bank-pyta-klienta-po-co-mu-jego-pieniadze-nadchodzi-nowy-podatek-kryzysowy

      .. coby nam sie dobrze spalo i zlodzieje niesnily





      ZEN
      • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 31.01.14, 17:24
        mam nadzieje,ze tu tego systemu nie wprowadza,

        chce sama dysponowac wlasnym kontem

        ludziska znajad sposoby by wyludzic swe oszczednosci z bankow...
        • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 31.01.14, 18:29
          Jaka samorzadnosc sie nam szykuje nad nasza wlasnoscia,
          podejrzewam, ze chyba do tego nie dojdie, przeciez i tak juz placimy
          najwyzsze podatki w Europie.
          • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 31.01.14, 20:36
            ciekawe co bedzie dalej z "samorzadnoscia bankowa"

            zamykam obejscia,

            ide do "norki" cos w TV zobaczyc...czy to nie eliminacje dzis do Eurovisin ??

            cieplego milego wieczoru.
            • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 31.01.14, 22:23
              Kendo eliminacje to jutro.
              Ja przy zakonczeniu tygodnia prawie, zrobilam sobie Digestive
              z serkiem i gruszka i owocowa herbatke. Pewnie pasowalo by co
              innego ale to juz inna strona medalu, w towarzystwie inaczej wszystko
              smakuje.

              cos mnie zaczal bolec krzyz, chyba nadwyrezylam dzisiaj sily na rowerze,
              zobacze jutro jak sie bede czula.
              Spokojnej i cieplej noczy dla Wszystkich zycze.
              • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 02.02.14, 20:26
                Kendo w TV na "7" Det okända a potym Spårlöst.
                A na kanle "11" zaczelo sie tez The bachelor. Kile wybiera sobie
                zone, bo sam nie byl wybrany.

                Spokojnej nocy dla Wszystkich zycze.
                • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 02.02.14, 20:36
                  o,dzieki za przypomnienie "nieznanych mocy"
                  biegne wlaczyc TV i ogladac bede,
                  dobrze ,ze ksiazke skonczylam ,
                  dzis wieczor telewizylny.

                  DOBRANOC
                  • alfredka1 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 02.02.14, 20:39

                    Wieczorny gość na dobranoc smile))
                    • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 03.02.14, 19:48
                      takiego misiowego goscia nie chciala bym miec niespodziewanie w domu...

                      Witaj w dobranocce Alfredziu,
                      i miej sobie mily wieczora z domownikami i Vistulanami/kami

                      filmy sie zaczynaj,
                      moze jakis przypadnie do gustu

                      DOBRANOC Zalodze
                      • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 03.02.14, 20:21
                        W moim komputerze nie otwieraj sie wszystkie linki zapodane
                        z Polski,
                        Alfredko, nie otworzylo mi, popytam Kendo o co chodzilo w tym filmiku.
                        Przjemnego wieczoru dla Wszystykich
                        • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 04.02.14, 20:52
                          Ide juz odpoczywac, rozprostowac plecki, przed TV.
                          Tylko zrobie sobie jeszcze herbatki.
                          Spokojnej nocy.
                          • jaga_22 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 04.02.14, 21:12
                            Dobranoc,a ja idę zaparzyć sobie ziółek.
                            • maria88 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 04.02.14, 21:14
                              Ja to jestem sowa chodzę spać koło 23-ej ale zyczę już teraz Spokojnej Nocki.
                              • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 04.02.14, 21:39
                                Ja chyba usne pozniej ale ogladam TV w lozku z pozycji lezacej.
                                Podeszlam wylaczyc kompa i nieomieszkalam, jeszcze sie rozpisac.
                                Do jutra mile towarzystwo.
                                • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 05.02.14, 20:20
                                  dokladnie tak jest Lusia,
                                  nieraz na momecik wlacze by cos w necie sprawdzi i zasiedze sie okropnie,-zla jestem na siebie pozniej....

                                  *Marysiu,
                                  ja tez pozno zasypiam,
                                  w TV zaczynaja sie filmy/debaty o 20 godz,
                                  wiec jak cos ciekawego zmykam wczesniej,

                                  dzis ma byc debata o misteczku OS w Soczi

                                  zycze milego wieczoru i snow ze sniezynkami
                                  • jaga_22 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 05.02.14, 20:50
                                    Teraz oglądam "Na dobre i na złe" ,o 22-giej "Szkło kontaktowe"
                                    i o 23 spać. Dobranoc
                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 05.02.14, 20:53
                                    Ja tez zaliczylam ostatni spacerek z "Maluszkiem" umylam mu lapki
                                    bo ukajdane w piachu i brzuszek czarny, corka przyniosla dla niego szampon
                                    i bebisowymi chusteczkami na mokro obmywam piach, wycieram na
                                    sucho, a on biedak stoi cierplipiwe, a pozniej dosusza sie na kanapie,
                                    dokazujac i szczekajac.

                                    Przyjemnego nocnego wypoczynku i kolorowych snow dla Wszystkich.
                                    • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 06.02.14, 19:41
                                      https://i62.tinypic.com/2wr206s.jpg
                                      Chyba juz , jestyem i zmeczona, musze na kanapie rozprostowac
                                      kosci, bo niedlugo pryjdzie "Maluszek"i kanapa bedzie na polowe.
                                      • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 06.02.14, 20:51
                                        *lusia,
                                        moze Bobby Ci podesle,
                                        to faktycznie polowa kanpy bedzie zajeta
                                        a Maluszek Kruszynka ,to na poduni sie jednej zmiesci...

                                        *Jagus
                                        jakos niegdy nie ogladalam tego serialu...
                                        Mame co innego interesowalo a tu pancio tez co inne oglada..

                                        DOBRANOC ludziki
                                        gwiezdzistego nieba zycze.
                                        • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 08.02.14, 19:48
                                          czas juz na mnie...
                                          w TV cos obejzec ciekawego,

                                          milego wieczoru zycze Zalodze....
                                          • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 08.02.14, 20:01
                                            Kendo tak wczesnie, ja chyba jeszcze troche powisze, za pol godziny
                                            przyjdzie "Maluszek". i tez zasiade przed TV.
                                            • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 08.02.14, 20:06


                                              Astrobiolog Richard Hoover i jego koledzy z Centrum Astrobiologii na Uniwersytecie Buckingham zasłynął w ostatnich latach, stwierdzając, że posiada mocne dowody potwierdzające istnienie życia pozaziemskiego. Hoover planuje zaprezentować niektóre z nich na Międzynarodowym Kongresie UFO, które odbędzie się niedługo w Stanach Zjednoczonych.



                                              Spotkanie, o którym mowa odbędzie się w hotelu Radisson Fort McDowell, w Fountain Hills w Arizonie i dojdzie do tego w czwartek 13 lutego. Hoover przyciąga uwagę mediów, ponieważ kiedyś pracował, jako lider zespołu astrobiologów pracujących w Marshall Space Flight Center, należącym do NASA. W marcu 2011 roku na kanale Fox News opublikowano wstępne wyniki jego badań. Hoover twierdzi, że znalazł dowody mikroskamieniałości w meteorytach.

                                              "Należy to interpretować, jako wyraźne wskazanie, że życie jest powszechne we wszechświecie, a nie tylko specyficzne dla naszej planety" - powiedział wtedy odkrywca

                                              Dane te skłoniły jego i wielu innych do poszukiwania tego typu dowodów. Jeszcze w 2013 r. w prasie naukowej pojawił się kolejny artykuł na ten temat i naukowiec twierdził, że skamieniałe szczątki zwane okrzemkami, które zlokalizowano w meteorycie na Sri Lance. Niewątpliwie ich pochodzenie było pozaziemskie.



                                              Następnie we wrześniu tego samego roku grupa naukowców stosując specjalne balony pomiarowe odnalazła małe organizmy biologiczne w stratosferze, podczas gdy paradygmat naukowy twierdzi, że życie w takich warunkach nie może istnieć.



                                              Nowoczesna nauka niezbyt entuzjastycznie podchodzi do wspomnianych powyżej odkryć i głównie z tego powodu jakiekolwiek istnienie tych teorii w przestrzeni publicznej wymaga zaangażowania osób zajmujących się badaniem niewyjaśnionych zjawisk.


                                              innemedium.pl/wiadomosc/astrobiolog-nasa-wkrotce-przedstawi-dowody-istnienie-zycia-pozaziemskiego

                                              nocy dobrej zycze





                                              ZEN
                                              • dorka556 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 08.02.14, 22:54
                                                Dobranoc.
                                                Może nam się przyśnią zielone ludziki z odległej planety. http://s.rimg.info/514b4782ce876a5a32122d5eb433d87d.gif
                                                • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 09.02.14, 09:06
                                                  moga sie snic,
                                                  byle nie odwiedzaly nas noca,
                                                  no chyba ,ze by byly swietliste i wiadzialysmy je dokladnie ...

                                                  rozne sa tez na to "drugie zycie czy inne w kosmoscie"
                                                  moze kiedys sie dowiemy,
                                                  ale watpie ze my tego dozyjemy
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 09.02.14, 09:24
                                                    Xystos, juz sobie je wyobrazil, i pewnie w rodxju zenskim tez sa??
                                                    Dorka, Kendo, tak sie zastanawiam, bo zawsze te ludziki
                                                    sa przedstawione w rodzxaju meskim?
                                                    a jak by wygladaly ludziki ufoludki w rodzaju zenskim?
                                                  • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 09.02.14, 09:33
                                                    *Lusia
                                                    z tej literatury co o nich czytalam
                                                    to zawsze byly przedstawiane w rodzaji jakos "nijakim"
                                                    na wysokim poziomie myslenia i telepatycznego porozumiewania sie,

                                                    naukowcy twierdza,ze kazdy z nas posada ta umiejetnosc,
                                                    tylko nie umie jej rozwinac....
                                                  • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 09.02.14, 17:56
                                                    Świadomość człowieka w momencie śmierci ciała wędruje do innego wszechświata


                                                    Źródło: 123rf.com
                                                    Czy życie może istnieć po śmierci? A jeśli tak, to co się dzieje ze świadomością człowieka? Według książki "Biocentryzm: Jak życie i świadomość są kluczem do zrozumienia natury wszechświata", napisanej przez dr. Roberta Lanza, życie może trwać wiecznie a śmierć wcale nie jest ostatnim etapem życia.

                                                    Według dr Lanzy w jednym wszechświecie nasze ciało może być już martwe, ale zawsze będzie istniał jakiś inny wszechświat, w którym może się określić nasza świadomość zyskując tymczasowe przypisanie do czasu i przestrzeni. Gdyby ta teoria była prawdziwa oznaczałoby to, że po śmierci nasza świadomość nie wędruje do piekła czy nieba, ale do innego wszechświata.

                                                    tylkonauka.pl/wiadomosc/swiadomosc-czlowieka-w-momencie-smierci-ciala-wedruje-innego-wszechswiata
                                                    Muzulmanskim wojownikom za Wiare obiecuje sie czterdziesci dziewic jako nagrode
                                                    .. jaki to raj ? gdy tu na tej ziemi czlek ma problem z jedna ?








                                                    ZEN
                                                  • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 09.02.14, 19:03
                                                    ..cyt Xystos
                                                    Muzulmanskim wojownikom za Wiare obiecuje sie czterdziesci dziewic jako nagrode
                                                    .. jaki to raj ? gdy tu na tej ziemi czlek ma problem z jedna ?

                                                    hi,hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii no dobre na dobranoc,
                                                    ale te dziewice chyba tam w niebie maja dostac,jak wypelnia "zadanie"

                                                    czas cos zjesc.
                                                    ciasreczkiem ofsianym zagrysc na deser,
                                                    a jeszcze budyn niezjedzony,
                                                    panciowi za pozno sie go zachcialao,
                                                    ewentualnie jutro bede miec...

                                                    milego wieczoru i wiosennych snow.
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 09.02.14, 19:58
                                                    Xystos, to jest bardzo duzo tych wszechswiatow,?...
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 09.02.14, 21:17
                                                    Kendo to przy niedzieli juz chyba zjadlas linim slodkiego na
                                                    caly tydzien.?

                                                    Przyprowadzilam do domu "Maluszka", zjadl kolacje, i juz chyba nie
                                                    bedzie chcial na runde, czas na odpoczynek, nachodzilam sie dzisiaj.
                                                    Kolorowych snow dla Wszystkich zycze.
                                                  • jaga_22 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 09.02.14, 21:53
                                                    Cieszę się,że Kamil Stoch ,mistrz świata zdobył złoto.Dobranoc
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 10.02.14, 07:21
                                                    Dzieki Jago za wiadomosci.
                                                    To cieszy sie chlopach pewnie i cala Polska z nim i Polacy.
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 10.02.14, 20:31
                                                    Chyba musze cos zrobic, z ta klawiatura, pojde do sklepu moze mi wymienia,
                                                    trzcionki za plytko ulozone i przy pisaniu przyciskaja sie dubelt trzcionki.

                                                    Juz "Maluszek" wola mnie na ostatnia runde, musze z nim wyjsc,
                                                    jutro tez jest dzien.
                                                    Kolorowych snow i spokojnej nocy dla Wszystkich.
                                                  • slo-onko Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 10.02.14, 20:49
                                                    i ja rowniez milych snow,bez koszmarow jak moje. jakas skapcaniała jestem,niektorzy tak mowia.
                                                    do jutra
                                                  • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 11.02.14, 20:09
                                                    usch...koszmary mialam nocne...

                                                    milych snow zycze,

                                                    moze szwedzka Tv cos jeszcze z olimpidy ciekawego pokaze...

                                                    DOBRANOC
                                                  • jaga_22 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 11.02.14, 20:55
                                                    A mnie wczoraj nad ranem śniła się policja,że coś szukali w moim mieszkaniu,
                                                    nawet wyrwali kontakt.Niestety nie dowiedziałam się co takiego szukali.big_grin
                                                    Dobranoc życzę przyjemnych snów.. http://s4.rimg.info/f7d45291281ec52b8c20c156a4dd5c44.gif
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 11.02.14, 23:02
                                                    Jago, czasem sie sie takie niezrozumiale sny, i niedokonczone,
                                                    i nie ma sposobu zeby sie dowiedziec dalszego ciagu.`?

                                                    Ksiezyc zbliza sie do pelni moze go jego zasluga.
                                                    Przyjemengo wypoczynku zycze.
                                                  • slo-onko Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 12.02.14, 05:46
                                                    Lusia bylabys miala racje z ta pelnia ksiezyca,bo moja dzisiejsza nocka to same leki nocne, a nie sen. Jestem jak klebek nerwow. Nie moge spac to wiec wzielam sprzet i szukam ucieczki...byleby odgonic czarne mysli.
                                                    zaraz musze szykowac sie do pracy .
                                                    o i tak zamiast dobranocny wyszedl powitalny poscik z tego wszystkiego.
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 12.02.14, 08:42
                                                    SLO, to nie tyy pierwsza nie mozesz sypiac w pelnie ksiezyca.
                                                    Mnie tez nieraz koszmary sie snia, albo wcale nie spie, tylko
                                                    przewracam sie z boku na bok,

                                                    Moze dziosiaj wieczorem ze zmeczenia polozysz sie wczesniej to wypocznesz.
                                                    Przyjemnego dnia Wszystkim.
                                                  • jaga_22 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 12.02.14, 08:50
                                                    A o tym nie pomyślałam,od paru dni bardzo źle śpię,
                                                    wybudzam się co 2 godz. koszmar.
                                                  • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 12.02.14, 09:47
                                                    o jejaaaaaaaa,wiec nie jestem osamotniona w koszmarach i budzeniu sie,
                                                    niegdy nie pamietalam co mi sie snilo
                                                    a teraz nagle od pazdziernika pamietam te koszmary...brrrrrrrrrrrrrrr

                                                    popijajmy jakies herbatki czy cos,coby zasnac szybko i cala noc przespac...
                                                  • jaga_22 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 12.02.14, 10:00
                                                    Piję na noc melisę i kwiat głogu i nic nie pomaga.Mam nadzieję,że mi się polepszy.Całe szczęście,że ponownie usypiam.
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 12.02.14, 10:08
                                                    Jago, u nas jkest herbatka pod nazwa "wieczorowa" kulka ziol
                                                    namieszanych, od czasu do czasu ja pije, ale najlepiej mi sie spi,
                                                    jak z "Mluszkiem" przez dzien zrobie kilka dlugich marszow, to nie
                                                    potrzebuje zadnej herbatki ziolowej.
                                                    Spie i zauwazylam budze sie o 7,oo rano.
                                                  • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 12.02.14, 10:25
                                                    ja kiedys przed snem wypilam lamke tutejszego glögg,
                                                    chcialam juz butelke wyrzuci a tu stala z ociupinka trunku swiatecznego....
                                                    nisko %,zasnelam niewiem kiedy...
                                                    nie jestem zwolenniczka % ....ale to wtedy poskutkowalo....
                                                  • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 12.02.14, 22:23
                                                    czas juz ...
                                                    poduszki za mna wolaja....
                                                    TV tez zniecierpliwiony,czemu tak dlugo zwlekam by go wlaczyc..

                                                    milego wieczoru i snu bez koszmarow...
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 12.02.14, 23:07
                                                    Dzieki, Kendo., jeszcze rzuce kroczek do psiunkow i tez ide
                                                    odpoczywac.
                                                    Przyjemnego wypoczynku.
                                                  • xystos bajki na dobranoc ... 13.02.14, 19:57
                                                    .. w niedorzeczna prawde nikt niewierzy(l),a szkoda

                                                    www.geoengineeringwatch.org/

                                                    nocy spokojnych zycze



                                                    ZEN
                                                  • kendo Re: DOBRANOC 13.02.14, 20:53
                                                    juz zamykam obejscia i ide sobie....

                                                    ciepelka wieczornego zycze,
                                                    z herbatka obejze cos w TV i moze usne..
                                                  • lusia_janusia Re: DOBRANOC 13.02.14, 20:59
                                                    Xystos, byloby przyjemniej posluchac, jak sie cos kolwiek rozumie.
                                                    Ja tez juz sie odmeldowuje, na odpoczynek sie oddalam.
                                                    Kolorowych snow i przyjemnego nocnego wypoczynku.
                                                  • kendo Re: DOBRANOC 14.02.14, 22:09
                                                    https://i57.tinypic.com/15o9wkj.jpg
                                                    niech Walenty was uspi slodziascie..

                                                    czas cos w TV obejzec,

                                                    DOBRANOC https://i61.tinypic.com/2njeiv4.jpg
                                                  • lusia_janusia Re: DOBRANOC 14.02.14, 22:19
                                                    Kendo, sliczna dobranocka wieczorem;
                                                    http://s7.rimg.info/41d56b269960e141d64bf1c01d66c928.gif
                                                    W tym towarzystwie tez jest bezpiecznie?....
                                                    Spokojnego wypoczynku i kolorowych snow.
                                                  • kendo Re: DOBRANOC 15.02.14, 20:32
                                                    sliczny "janiol Lusia"
                                                    podoby do Ciebie

                                                    miejcie spbie mily wieczor....
                                                  • lusia_janusia Re: DOBRANOC 15.02.14, 21:44
                                                    Kendo, a z ktorej niby strony,?
                                                    wlosy mam tylko krotkie do uszu, a wysokosci
                                                    sie boje.

                                                    Przyjemnego wypoczynku i kolorowych snow dla Wszystkich.
                                                  • dorka556 Re: DOBRANOC 15.02.14, 23:35
                                                    Gaszę światło. Dobranoc.
                                                    Kolorowych snów.
                                                  • kendo Re: DOBRANOC 16.02.14, 08:35
                                                    och Ty "janielico"
                                                    przecie to przenosnia do Ciebie"
                                                    i wcale nie musisz byc podobna do obrazkowego anilo,
                                                    wystarczy,ze masz predyspozycje jego...
                                                  • lusia_janusia Re: DOBRANOC 16.02.14, 09:29
                                                    Kendo, Acha, w ten sposob myslalas, to dziekuje,
                                                  • lusia_janusia Re: DOBRANOC 16.02.14, 20:02
                                                    A moze juz czas na odpoczynek, zobacze, zaraz przyjdzie "Maluszek"
                                                    zmokniety, bo pada deszcz.
                                                    Przyjemnego wieczoru i kolorowych snow, dla Wszystkich zycze.
                                                  • jaga_22 Re: DOBRANOC 16.02.14, 20:27
                                                    http://i60.tinypic.com/2yoesrc.gif
                                                  • lusia_janusia Re: DOBRANOC 16.02.14, 20:50
                                                    Jago, sliczna miekka przytulanka - dzieki-
                                                  • maria88 Re: DOBRANOC 17.02.14, 04:59
                                                    Kiciuś jest prześliczny. Ale ja już witam. Poszłam wczesniej spac i juz sie zbudziłam.
                                                    Więc udanego dzionka życze.
                                                  • kendo Re: DOBRANOC 17.02.14, 20:32
                                                    *Marysiu,
                                                    faktycznie wczesnie klikalas...
                                                    ja tez nieraz sie obudze wczesniej,
                                                    ale poleze sobie przed TV,albo mala gimanstyke sobie zrobie...

                                                    czas juz na cos w TV obejzec..

                                                    milego/cieplego wieczoru Zalodze.
                                                  • lusia_janusia Re: DOBRANOC 17.02.14, 20:53
                                                    Mario ranny ptaszku to juz pewni sie szykujesz do odpoczynku.
                                                    Mnie "Maluszek" budzil juz o godz,6,00 rano, wstalam o 7, i pomaszerowali
                                                    my do parku i tez juz jestem zmeczona calym dniem i musze udac sie odpoczynek.
                                                    Przyjemnego wieczoru, cieplego lozeczka i slodkich snow.

                                                    A niebo pelne gwiazd. wyraznie widac Duza i Mala Niedzwiedzice, lubie tak
                                                    zagladac do gwiazd.
                                                  • lusia_janusia Re: DOBRANOC 18.02.14, 21:54
                                                    Slodkich snow.
                                                  • xystos Re: DOBRANOC 20.02.14, 18:25
                                                    "Odpowiedź na pytanie kim są ludzie, którzy tworzą te elity – w zaskakujący sposób – nie jest aż tak ważna. Są to bowiem powszechnie znani/nieznani Rockefellerowie i Rothschildowie tego świata. Większość tych, których personalny majątek obliczany jest w miliardach dolarów. Początkowo wykorzystali oni do swojego celu faszystów, dając im w zamian zaawansowane technologie, które i tak ich nie uratowały od zguby. Faszyści wypełniając swoja misję mieli nie tyle wybić do nogi wszystkich ludzi na ziemi, co zlikwidować określone grupy, które były dla elity konkurencyjne. Taką grupą była masoneria. Byli nimi także Żydzi, bo korzenie hiperprzestrzennej fizyki można znaleźć w hebrajskich dokumentach z Torą włącznie. Zresztą klucze do tej fizyki znajdują się we wszystkich starożytnych, świętych dokumentach na Ziemi i dlatego ludzi którzy je przechowywali, byli przez nazistów skazani na zagładę. Nadrzędnym celem było więc eliminowanie konkurencji."

                                                    nowaatlantyda.com/2011/04/01/ziemia-na-lasce-elit/

                                                    nowaatlantyda.com/category/polityka/orwell/

                                                    nocy dobrej zycze






                                                    ZEN
                                                  • kendo Re: DOBRANOC 20.02.14, 19:40
                                                    w zwolnionym tepie oddalam sie od kompa

                                                    milego wieczoru w zdrowiu...
                                                  • lusia_janusia Re: DOBRANOC 20.02.14, 21:27
                                                    Mam nadzieje Kendo ,ze jutro juz bedziesz inaczej czula glowe.
                                                    Spokojnej nocy i slodkich snow.
                                                    http://s2.rimg.info/3398a789bfa44268bd5aba6340c7258e.gif
                                                  • lusia_janusia Re: DOBRANOC 20.02.14, 21:30
                                                    Xystos tym ktorym sie udalo wyjechac do Ameryki, rosnie juz
                                                    trzecie ich pokolenie i maja sobie dobrze.
                                                  • slo-onko Re: DOBRANOC 21.02.14, 07:30
                                                    co do wyjezdzajacych do Ameryki to i teraz się zdarza. nie tak nagminnie jak kiedyś,ale jednak ludzie emigrują za lepszym zżyciem, za pieniadzem. trzeba być jednak bardzo odważnym i lubic zmiany. jedni aklimatyzują się,zostaja i bardzo sobie chwala,inni wracają. rozne ludzkie losy wpisane sa w nasz scenariusz.
                                                  • lusia_janusia Re: DOBRANOC 21.02.14, 08:19
                                                    To prawds Dorko, mam sasiadke, ktora mieszka obok mamy, byla tam 28 lat i
                                                    bardzo sobie chwali, chociaz pierwsze lata pobytu i nauki jezyka miala
                                                    ciezko, i wiele chorob przeszla lacznie z przeszczepem nerki, i operacja
                                                    oczu,
                                                  • xystos Re: DOBRANOC 21.02.14, 12:29
                                                    www.paranormalne.pl/index.php?
                                                    za wczesnie na sen,i dobrze
                                                    fajna strona do poduszki
                                                    na kazdy temat w temacie

                                                    gdy zmory i strzygi juz niestraszne ...





                                                    ZEN
                                                  • slo-onko Re: DOBRANOC 21.02.14, 13:01
                                                    ciekawe czy ten pies wielki jak noc rżał czy szczekal?
                                                    czasami w zyciu sa takie paranolmalne zjawiska i zachowania.
                                                  • kendo Re: DOBRANOC 21.02.14, 13:11
                                                    upiorny psiun,kiedys faktycznie mi sie przysnil
                                                    wtedy kiedy Dux juz mielismy-drugi doberman,
                                                    po pieciu latach Dux wydorosla i zachowywal sie nienagannie,
                                                    oni jakos tak pozno dojzewaja...

                                                    wola bym by nic mi sie nie snilo...
                                                  • lusia_janusia Re: DOBRANOC 21.02.14, 21:57
                                                    Xystos, SLO, Kendo, jak sie snia psy to zwiastrun przyjaciela, jak pies
                                                    lagodny, a jak gryzie albo goni, to wystrzegaj sie bo ktos Ci zrobi przykrosc.
                                                    Zycze samych kolorowych snow i spokojnego wypoczynku.'
                                                  • kendo Re: DOBRANOC 21.02.14, 22:15
                                                    ech,naparzalam sie dzis na psiunki ze hej,
                                                    zasiedzialam sie okropnie za dlugo
                                                    przysnia mi sie same przyjaciele laszace sie do mnie..

                                                    milego wieczru,
                                                    no ide do kuchni,
                                                    moze cos mi "wpadnie pod zabek"
                                                    glodna jestem strasznie.
                                                  • jaga_22 Re: DOBRANOC 21.02.14, 22:23
                                                    A ja dziś w nocy fruwałam...dobranoc
                                                  • maria88 Re: DOBRANOC 21.02.14, 23:10
                                                    Ja tez życzę miękkiej poduszki i dobrego wypoczynku.
                                                  • lusia_janusia Re: DOBRANOC 22.02.14, 21:40
                                                    Mario, poduszeczki mam miekkie, bo az trzy, a jak rano sie
                                                    budze to ani jednej pod glowa.
                                                    Przyjemnej nocki i kolorowych snow, juz po pelni to dobrze
                                                    sie spi,
                                                  • maria88 Re: DOBRANOC 23.02.14, 20:39
                                                    Czas mi dzisiaj uciekł na przyjemnościach więc zmykam do kuchni zrobić co nieco
                                                    i potem znowu myk na oglądanie dobrego filmu. Przecież to niedziela.
                                                    Tydzień będę znowu miała biegający.
                                                    Niech się Wam dobrze śni.
                                                  • kendo Re: DOBRANOC 23.02.14, 21:08
                                                    Dobranoc Marysiu,

                                                    musze "odsiedziec nieobecnosc netowa"
                                                    zaraz tez pojde cos w Tv obejzec..

                                                    Dobranoc Waszystkim
                                                  • lusia_janusia Re: DOBRANOC 23.02.14, 21:40
                                                    No ja przygotowuje swoje mieszkanie na przyjecie Kendo,
                                                    juz popralam wszystkie koce i poszewki z poduszki na kanape,
                                                    beda mieli swiezo z "Maluszkiem"
                                                    Slodkich snow wszystkim zycze.
                                                  • kendo Re: DOBRANOC 23.02.14, 21:42
                                                    dzeiki Lusia
                                                    ale nie uzywalas zadnego plynu do plukania?...
                                                  • lusia_janusia Re: DOBRANOC 23.02.14, 22:10
                                                    Nie i takie dziwne mi sie wydaje.
                                                    chyba bede musiala kupowac
                                                    ten plyn do plukania co ty, bo przeciez nie toleruje
                                                    jak wszystko elektryzuje, ale to jak juz przyjade od mamy.
                                                  • kendo Re: DOBRANOC 24.02.14, 21:01
                                                    zaraz pewnie Maluszek nadejdzie,
                                                    wiec zamykam obejscia,bo za bardzo ich nie lubi by byly otwarte...

                                                    ciepla i milego wieczoru zycze.
                                                  • kendo Re: DOBRANOC 25.02.14, 20:02
                                                    lapie za druciska
                                                    i kocyk bede konczyc a Mluszek przytuli sie do boku...

                                                    miejcie sobie mily wieczor i noc bez koszmarow...

                                                    DOBRANOC
                                                  • kendo Re: DOBRANOC 26.02.14, 20:01
                                                    cos w TV trzeba dla urozmaicenia zobaczyc,
                                                    jeszcze jedna ostania rundka,ktortka na "odcedzenie"

                                                    ciepelka i milego wieczoru zycze
                                                  • slo-onko Re: DOBRANOC 26.02.14, 20:40
                                                    Kendus pewnke jestescie juz po wieczornej rundzie. Ja mam zmiany na chodzenie z psem. Jak corka jest w. Domj to ja sie nie ruszam z pieskiem,chyba,ze przy okazji. Zabieram ja na siku, a ona sama wfaca do domu na tzw.wabika jeslk nam sie spieszy. Wtedy wabik ma dzialanie magnesu,pedzi po schodach jak blyskawica.
                                                    Sama zas nachodze sie rano przec praca i w wolne dni kd pracy wiec jak sie da to unikam.
                                                  • kendo Re: DOBRANOC 27.02.14, 09:13
                                                    musialam Maluszka wyciagac na ostani spacerek,chicialam tez na film zdazyc..
                                                    zimno,to niechce ,mysli,ze kubraczek bedzie musial miec,czego nie lubi nakladac...
                                                    a zaden wabik go nie wywola spod cieplutkiej koldry,straszny piecuch jest,choc uwielbia szyneczke,to zostaje "pod kolderkowym namiocikiem"
                                                    w dzien poszedl by na koniec swiata,jak cieplo...
                                                  • kendo Re: DOBRANOC 01.03.14, 21:24
                                                    dobranocka marcowa,
                                                    a tu w miescie zadnego kocia nie widac,
                                                    jakies tylko ogloszenie na drzewie obwiesili,
                                                    jutro zobacze,psiunek sie zaparl i niechcial podejsc bym zobaczyla "co szukaja "

                                                    milego wiecczoru Wam zycze,
                                                    ogladam eliminacji do Song Cotest,
                                                  • dorka556 Re: DOBRANOC 01.03.14, 23:20
                                                    Dzisiaj w ogóle nie wychodziłam na dwór.
                                                    Przydałby mi się taki piesek jak Maluszek, który wymuszałby codzienne spacery.
                                                    Zmykam do łóżka, jeszcze trochę poczytam.
                                                    Spokojnej nocy. Dobranoc.
                                                  • kendo Re: DOBRANOC 02.03.14, 09:05
                                                    Dprus,
                                                    o jejaaaaa,
                                                    kiedy nie jestem na dworze podczas calego dnia-a tak sie nieraz stanie,
                                                    nie moge zasnac...
                                                    tez wzielam ksiazke do lozka ale w telewizornie sie zagapilam,
                                                    moze dzis cos poczytam
                                                  • xystos Re: DOBRANOC 04.03.14, 20:00
                                                    Putin idzie w zaparte z Krymem i oskarża Polskę o pomoc w zamachu stanu na Ukrainie


                                                    zmianynaziemi.pl/wiadomosc/putin-idzie-w-zaparte-krymem-oskarza-polske-o-pomoc-w-zamachu-stanu-ukrainie

                                                    noo i przechlapali Sikorskie & Co. , teraz jak Car sie zezli to wyzwoli Polske

                                                    noo ale przespijmy sie z tym,do maja spokojnie,podle obietnic

                                                    dobranoc


                                                    ZEN
                                                  • kendo Re: DOBRANOC 04.03.14, 20:05
                                                    o siwecie---juz calkiem sen z powiek odszel...

                                                    ale Dobranoc Zalodze,
                                                    moze jednak tak zle nie bedzie
                                                  • xystos Re: DOBRANOC 06.03.14, 18:21
                                                    www.paranormalne.pl/tutorials/article/401-w-poszukiwaniu-jazni/

                                                    powyzej ciekawy artykul,dobre przed zasnieciem

                                                    nocy dobrej zycze


                                                    ZEN
                                                  • kendo Re: DOBRANOC 06.03.14, 20:01
                                                    o swiecie,
                                                    nie ogarne tego tematu tylko raz przeczytawszy,
                                                    pewnie z kims tez trza by bylo podyskutowac by bardziej zrozumiec temat....
                                                    na noc nie zaprzatam sobie tym lepatyny mojej...

                                                    ide jakis film w televizorni obejzec
                                                    zyczac Wam dobrego/milego wieczoru bez "dwoch jazin"
                                                    DOBRANOC
    • greis52 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 12.03.14, 22:25
      dobrej nockismile
      • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 13.03.14, 07:54
        *Greis,
        nocka byla dobra,
        przespalam calusienka noc bez przebudzenia,
        Maluszek mnie budzil na jego sniadanie

        wczesnie wczoraj sie polozylam...dzis duzo lepiej sie czuje.
        • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 13.03.14, 21:50
          ale sie zasiedzialam,
          porozmawialam sobie z Lusia o wszystkim,,
          tak by sie wydawalo...a kiedy sie czlek rozlaczy to mase sie jeszcze poprzypomina...

          milej nocy i bezkoszmarnego snu..
          dzis sama spie,
          Maluszek jutro na" druga zmiane przychodzi"

          DOBRANOC
          • greis52 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 14.03.14, 19:24
            to czas na TV i podusię
            dobrej nocki!
            • dorka556 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 14.03.14, 23:21
              Greis, przed 20-tą to chyba trochę za wcześnie.
              Ja idę spać o przyzwoitej porze.
              Dobranoc wszystkim.
              • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 15.03.14, 07:49
                no tak,
                kazdy chyba ma "swa przyzwoita pore na pojscie do lozeczka"

                ja nieraz po ostaniej rundzie z maluszkiem,
                juz po 21 godz.czlapala do lozka,

                mase "milosnych zapachow na drogach/trawnikach"
                i Maluszek nie usiedzi w domu,
                szczekaniem z domu wyciagnie...
                • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 15.03.14, 19:50
                  ide konczyc kocyk dla maluszka i cos w telewizorni poogladc..

                  milego wieczoru i beskoszmarnej nocy

                  DOBRANOC
                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 16.03.14, 21:33
                    Wypadaloby zmienic zdjecie do dobranocki, ale komputer jest
                    nieupdatowany i musze dzwonic do siostrzenca, bo nie moge przeniesc
                    zdjec z kamery do kompa, probowalam roznych trikow i nic nie daje, teraz
                    chyba bez pomocy sie nie obejdzie.

                    Zycze Wszystkim przyjemnego wieczoru i przyjemnych snow.http://s.rimg.info/6527ab9ef2ae99996b9c3d1d8a6bb37f.gif
                    • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 16.03.14, 21:54
                      a no trza chyba to zrobic...

                      dzien jakis dlugi mi sie wydal,

                      odpoczywajcie/i snijcie juz o wiosnie
                      • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 17.03.14, 20:55
                        ludziki,
                        zaraz zamykam obejscia,
                        by przed Telewizornia zasiac i" o strasznieu w domach popatrzec"
                        ludzie sa straszeni przez nieodeszle dusze do innego swiata,
                        przychodzi medium i" pomaga im przejsc do swiatla"

                        DOBRANOC
                        milego wieczoru i nocy
                        • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 17.03.14, 21:32
                          Tez ogladam ten program, ale najbardziej podoba mi sie
                          jak ten anglik (medium) podchodzi do kazdej sprawy, i nawet tez
                          cos osobistego powie dla osoby zyjacej ktora jest nawiedzana.
                          Przyjemnego wypoczynku Wszystkim zycze.
                          • dorka556 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 17.03.14, 21:42
                            Dzisiaj planuję wcześniej pójść spać.
                            Ostatnio chodziłam po północy. Wszystko przez Camillę Lackberg. Teraz czytam Kamieniarza. Mam nadzieję, że nie przyśnią mi się jakieś morderstwa.
                            Miłych snów.
                            • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 17.03.14, 21:48
                              Dorka po tytulach widze ze lubisz kryminaly i napiecie.
                              • jaga_22 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 17.03.14, 21:57
                                Dobranoc,ja jeszcze szkiełko zaliczę i lulu.Coś mnie oczy szczypią.
                                • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 17.03.14, 22:21
                                  ni i co nie straszy?????????????
                                  Dorus,Camila mloda pisarka,kryminaly piszaca,rozwiodla sie bodajze w tamtym roku,
                                  brala udzial "w taniec z gwiazdami" nie pamietam,ale doszla niemal do konca, czy wygrala czy II miejsce zajela...

                                  milych snow...i juz zmykam...
                                  • dorka556 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 18.03.14, 07:55
                                    Od czasu do czasu, czytam kryminały. Teraz przeczytam te 8 części Camillii i na jakiś czas będę miała dosyć.
                                    Nadal jednak na I miejscu bezapelacyjnie jest Millenium. Szkoda, że autorowi się zmarło. Podobno niedokończoną część IV, miano dokończyć i wydać. Wiadomo coś na ten temat?
                                    Kiedyś zaczytywałam się w Agatce, ale to już przeszłość.
                                    • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 18.03.14, 09:29
                                      Dorka nic nie slyszalam na ten temat, przy okazji bedac w bibliotece,
                                      popytam personalu, moze cos beda wiedziec.
                                      • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 18.03.14, 18:40

                                        W jednym z kościołów w Belgii zaczął świecić posąg Matki Boskiej
                                        https://innemedium.pl/sites/default/files/imagecache/zdjecie_640-480/matkoboska.jpg

                                        Źródło: Internet

                                        Małe miasteczko Jalhay na południu Belgii nagle zaczęło się dusić z napływu turystów. Pielgrzymi przybywają z różnych krajów po doniesieniach, że na plebanii przy jednym z lokalnych kościołów sama z siebie zaczęła się świecić figurka Matki Boskiej. Codziennie do cudownego posągu ustawiają się w kolejki setki wiernych.



                                        Niezwykły posąg stał się znany w styczniu. Od tego czasu miasto jest odwiedza codziennie tysiące pielgrzymów z całego świata. Wielu z nich mówi, że dotknięcie posągu wyleczyło ich z chorób. Miejsce to stało się tak oblegane, że sprawą cudownej figurki musiała się zainteresować miejscowa policja.



                                        Pomimo tego, że belgijski Kościół katolicki nie uznał cudu, to właśnie Jalhay jest teraz uważane za główny cel pielgrzymek dla miejscowych katolików.

                                        "Nie mamy wątpliwości, że jest to niezwykły pomnik jednak trudno teraz powiedzieć, co dokładnie jest przyczyną emisji." - powiedział ksiądz Leo Palm, który został wysłany do kościoła w celu zbadania sprawy.

                                        Przedstawiciele kościoła, w którym znajduje się posąg Matki Boskiej, uznali, że nie należy go przenosić w inne miejsce i twierdzą, że ekspozycja tego posągu w dotychczasowym miejscu na plebanii jak ma to miejsce obecnie jest w zupełności wystarczające. Trwają badania i dopóki cud nie zostanie uznany mamy do czynienia po prostu z anomalią nieznanego pochodzenia.

                                        innemedium.pl/wiadomosc/w-jednym-kosciolow-w-belgii-zaczal-swiecic-posag-matki-boskiej
                                        nocy dobrej zycze

                                        • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 18.03.14, 21:28
                                          o i nastepny cud...
                                          jak ludzie wierza to dobrze,
                                          bo kazdy chce w cos wierzyc i uwierzyc,ze tak jest naprade...

                                          zasiedzialam sie znowu,
                                          otworzylam gazety by program TV sprawdzic,bo nie chcialo mi sie od biurka odchodzi,
                                          i zawsze na cos ciekawego sie czlek natkie do czytania...
                                          ech...teraz zamykam juz obejscia,
                                          milego wieczoru i przespanej nocy...

                                          DOBRANOC
                                          • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 18.03.14, 22:35
                                            Cuda i cudenka, ludziom lzej sie zyje jak w cos wierza,
                                            sama wiem po sobie.

                                            Spokojnej nocy Wszystkim.
                                            • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 19.03.14, 19:35
                                              ciepelka wieczornego i wiosennych snow,

                                              dzis telefon w innym pokoju zostawiam,
                                              zobacze czy koszmary sie nasnia..

                                              DOBRANOC
                                              • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 19.03.14, 20:51
                                                Caly dzien wialo, zimnym wiatrem, a "Maluszek" tylko
                                                chce chodzic,
                                                Jeszcze na ostatni spacer i do lozka pojde sie grzac.
                                                Spokojne nocy zycze Wszystkim.
                                                • jaga_22 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 19.03.14, 21:10
                                                  Dobranoc,spokojnego snu.
                                                  • dorka556 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 19.03.14, 22:52
                                                    Kendo, napisz czy dobrze się spało bez telefonu.
                                                    Wszystkim miłych snów i dobrego, nocnego wypoczynku.
                                                  • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 20.03.14, 20:22
                                                    *Dorus,
                                                    faktycznie usnelelam nie wiem kiedy,
                                                    tak jakos lzej sie wydawalo,
                                                    obudzilam sie nad ranem....chyba po 6 godz.
                                                    dzisiaj tez go wyniose,

                                                    ide cos w televizorni popatrzec...

                                                    milego wieczoru i nocki przespanej
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 20.03.14, 21:19
                                                    Ja juz od dluzszego czasu mobila zostawiam na byro
                                                    w hallu, ale roznie spie.

                                                    Wieczor dzisiaj gwiezdzisty, mrugajace gwiazdy, Mala i Duza
                                                    Niedzwiedzica szla ze mna na runde z "Maluszkiem"

                                                    Spokojnej nocy, slodkich snow.
                                                  • jaga_22 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 20.03.14, 21:59
                                                    Mało kiedy widzę gwiazdy,a dziś ciemności nawet księżyca nie ma.Ciekawe,
                                                    dzień był ładny.Dobranoc,może dziś się wyśpię.
                                                  • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 21.03.14, 20:40
                                                    kiedy skonczylam palic,
                                                    wieczorami nie patrze w niebo...
                                                    wiec rowniez i gwiadkow mi brak..

                                                    a teraz przegapilam "taniec z gwiazdami"
                                                    wiec lece ogladac,

                                                    milego wieczoru i wyspania
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 22.03.14, 00:00
                                                    Prawie ze usnelam na kanapie przed TV, ale juz sie ciagne
                                                    do lozka, "Maluszek" juz chrapie na kanapie.
                                                    Spokojnej nocy, kolorowych snow.
                                                  • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 22.03.14, 08:46
                                                    w ladna godzinke sie Lusia wpisalas(godz.ducha)
                                                    chyba sie wyspalas,
                                                    choc wczesnie wstalas..
                                                  • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 22.03.14, 12:30
                                                    nasza przyszlosc ?

                                                    www.youtube.com/watch?v=6-3X5hIFXYU

                                                    ZEN
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 22.03.14, 19:40
                                                    Pospala bym dluzej ale "Maluszek" mnie obudzil 6,30.
                                                    W dzien po obiedzie ucielam sobie dxzemke.

                                                    Cystos nic nie zrozumialam z tego filmuy, chyba to chodzi
                                                    o przyrost naturalny ludzi?.
                                                  • xystos Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 23.03.14, 09:44
                                                    lusia_janusia napisała:

                                                    > Pospala bym dluzej ale "Maluszek" mnie obudzil 6,30.
                                                    > W dzien po obiedzie ucielam sobie dxzemke.
                                                    >
                                                    > Cystos nic nie zrozumialam z tego filmuy, chyba to chodzi
                                                    > o przyrost naturalny ludzi?.

                                                    o 06:30 ? toz to prawie lunch

                                                    Pzdr.
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 22.03.14, 19:41
                                                    Kendo, pospala bym dluzej ale "Maluszek" mnie obudzil 6,30.
                                                    W dzien po obiedzie ucielam sobie drzemke.

                                                    Xystos nic nie zrozumialam z tego filmu, chyba to chodzi
                                                    o przyrost naturalny ludzi?.
                                                  • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 22.03.14, 20:07
                                                    to miejcie sobie mily wieczor przed telewizorem
                                                    przespana dluga nocke bez budzenia ..

                                                    DOBRANOC
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 22.03.14, 20:09
                                                    Ja tez sie juz oddalam, maly marudzi juz od pol
                                                    godziny.
                                                    Przyjemnego wieczoru i spokojnej nocy Wszystkim,
                                                    Chyba zie moze jeszcze wpadne?...
                                                  • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 22.03.14, 20:11
                                                    ja zamykam definitywnie me obejscia i w telewizornie slepia wloze...
                                                  • jaga_22 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 22.03.14, 21:55
                                                    Kenduś,a nie zapomnij później swoich ślepków z telwizorni wyjąć.wink tongue_out
                                                    Dobranoc
                                                    http://i58.tinypic.com/2mwdlde.jpg
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 23.03.14, 10:02
                                                    Jago przesliczny ten koteczek.
                                                    Xystos, zalezy jak dla kogo, dla mnie godz, 6,30 to ociupinke
                                                    za wczesnie, no 7,oo to juz wstaje.
                                                  • kendo Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 23.03.14, 10:07
                                                    *Jagulka,
                                                    z tymi slepkami w telewizorni to juz dla mnie "gehenna"
                                                    zawsze z okularami na nosie przysne w srodku filmu,
                                                    pozniej zloszcze sie,ze konca nie widzialam a film byl dobry"gonili go a on uciekl" tak mawial nasz dobry znajomy....czyli film action...

                                                    kocie przeslodkie w czapie...
                                                  • greis52 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 23.03.14, 21:53
                                                    spokojnej nocki
                                                  • jaga_22 Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 23.03.14, 22:08
                                                    Wiesz Kenduś,a ja to tak mam jak oglądam swoje "Szkiełko"
                                                    bo między trzema odcinkami jest przerwa i tylko głowę na chwilę położę
                                                    i jeden odcinek przesypiam.. Żebym tak w łóżku dobrze spała.
                                                    Już się zaczęło i wyłączam kompa.Dobranoc Wszystkim. http://s19.rimg.info/888bc4e6bf45204e81efb6e14c3f46d4.gif
                                                  • lusia_janusia Re: **D*O*B*R*A*N*O*C** 23.03.14, 22:38
                                                    ja tez juz mam zamiar do lozka sie wybrac.
                                                    Greis, Jago, spokojnych snow i dla wszystkich.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka