Dodaj do ulubionych

4 - Skrytka listów do RZULW

    • aniouek1 list 35 18.06.03, 09:58
      Rzulwiku dziękuję za użyczenie PODUCH Szufludkom smile
    • ulalka Re: 4 - Skrytka listów do RZULW 18.06.03, 15:15
      dziękuję Rzulwiku smile))
      • mala20033 Re: 4 - Skrytka listów do RZULW 18.06.03, 15:33
        Nigdy nie przestawaj sie usmiechac,nawet jesli jestes smutny,
        poniewaz nigdy nie wiesz,kto moze zakochac sie w twoim usmiechu.
        ************************************************* Gabriel Gracja Marqez



        ..bo mi sie dzis tak oczy poca..
        • mala20033 tak sobie.. 27.06.03, 17:50
          ..tak jedno sie ma zycie..czasem trudno wyposrodkowac co sluszne a co dobre dla
          mnie...nie chce nikogo skrzywdzic..no i wogole..Cudownego Dnia Mala
    • nict1 list 38 20.06.03, 12:58
      Witaj Rzulw smile
      Ale sie porobilo sad
      Musiales miec nerwka, a ja teraz nie wiem co moge, a czego nie sad
      Czuje sie jak zielony ufolud, albo slon w skladzie porcelany sad
      Pozdrowionka DRUHU smile
      p.s.
      ja mowie: ignor, albo szable w dlon nie w obecnosci dam.
      "Gniew rodzi sie natychmiast, ale umiera powoli"
    • aniouek1 list 39 21.06.03, 01:43
      Serduszkowo życzę radosnego każdego dnia lata i pogodnego nieba nad głową smile
    • ulalka Re: 4 - Skrytka listów do RZULW 22.06.03, 12:35
      gdzie jest Rzulwik (zachodze w glowe),
      gdzie jest nasz Rzulwik (kto mi odpowie),
      szukam Rzulwika i na poduchach,
      i w tej szufladzie - a on nie slucha,
      bo go tu nie ma, nie ma i tam,
      gdzie ja Rzulwika szukac mam???
    • ulalka Re: 4 - Skrytka listów do RZULW 26.06.03, 17:31
      ufff... przytargalam Ci Rzulwiku lampke ogrzewajaca smile) wydziela z siebie tez
      zapach rozany smile) mam nadzieje, ze przestaniesz widziec ciemnosc, ze
      usmiechniesz sie do Slonka na niebie i wygodnie ulozysz sie na podusi smile)
      • marucha1 List 41 28.06.03, 03:01
        Hej Rzulwiku,hejRzulwiku gdzie mam wyslac zdjec bez liku.
        Ktore u mnie w przytuleniu w wielkim Ciebie utesknieniu
        w podroz wybrac by sie chcialy i za morze polecialy.
        Morze Baltyk miano nosi i na falach swych przenosi
        smutki,zale i pragnienia przytulenia i cierpienia.
        Mail i zdjecia dla Rzulwika niech na falach wiec pomyka
        dac mu radosc w podarunku by zapomnial o frasunku.
        Adres duzej skrzynki prosze a te zdjecia juz przenosze
        nie zwlekajac ni drobinki dla wesolej Twojej minki.



















    • ulalka Re: 4 - Skrytka listów do RZULW 28.06.03, 11:16
      witanko smile)
      no wiec juz jestem Cola-zanka wink) dziekuje za pamiec smile) znaczy sie natluklam
      Ci punktow? smile no i dobrze wink
      milego dzionka smile)
      • marucha1 List 42 29.06.03, 23:02
        Rzulwik,gdzie sie podziewasz.Dzwonilem i jest tylko tasma.Daj znac czy jestes.


        • marucha1 List 43 30.06.03, 18:34
          Rzulwik,postaram sie dzis wieczorem zadzwonic i sciagnac do telefonu "kumatego"
          w Twoich problemach z Java.


          • mrouh Mrouh do Rzulwia:-) 03.07.03, 09:01
            Rzulwiku, przepraszam, że tak zamilkłam. Dziś mam troszkę
            zawalony dzień, ale do weekendu chyba się wyrobię.
            Napiszę @. Chyba będę mogła dołożyć swoje trzy grosze na
            Twoją stronęsmile
            Pozdrawiamsmile
    • aniouek1 list 47 11.07.03, 10:56
      Witaj Rzulwiku smile

      Dziękuję za.. i uśmiech, dobre myśli, dobre słowa,
      za zaczarowanie smutków i chlipkapków w hichatki i chahitki wink
      Dziękuję, że jesteś 4-TYM wink

      Pozdrawiam serduszkowo smile

      P.S.
      ...nie byłam zła, tylko... przemoczyłam kapkaniem supełki z węzełkami... sad
      dzisiaj są suche...spróbuję pozaciskać, poluzować i.. liczę na Twój c.d. wink

      Czy odebrałeś starą @?

      Proszę, uratuj przed zaplątaniem w rozmaitościach TEGO co prawdziwie piękne
      i cenne:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11087&w=6584188&a=6736427
      układając TO za swoim cyfrowym zamkiem błyskawicznym TU:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11087&w=4925403
    • aniouek1 list 48 11.07.03, 12:49
      Witaj Rzulwiku smile

      Dziękuję za "podziałanie" i za SAMOTNOŚĆ dziękuję wink

      Pozdrawiam smile

      P.S.
      stara @ z 2003-07-02 18:25
      • kendo Re: list 12.07.03, 08:47
        Hej Rzulwiku,,,,
        No ,biore to cos z pudelka,,,
        ale przed podroza jestem zawsze roztargniona,
        to juz chyba nie bardzo wiem co robie hi,hi,
        i niewiem dokladnie co to mam brac,,,
        Pozdrawiam cieplutko,,,,PA;..
    • aniouek1 list 50 12.07.03, 22:01
      Witaj Rzulwiku smile

      Przepraszam.
      Obiecałam wczoraj, pozaciskałam, poluzowałam dopiero dzisiaj wink

      Pozdrawiam serduszkowo smile

      P.S.
      liczę na c.d.n. wink
    • jtka Re: 4 - Skrytka listów do RZULW 12.07.03, 23:24
      hej Rzulwikusmile
      oj walczę , walczę z kablamiwink))
      gorzej że to jeszcze troche potrwa, bo jak to przy remontach cos niecoś zawsze
      się namiesza...
      ale na kablu nie widzę nigdzie przycisku "włącz"wink))
      gdzież on może być?wink
      • mala20033 Re: 4 - Skrytka listów do RZULW 15.07.03, 18:07
        Jedni walcza z kablami inni ze spacjami w site..Dobrego Dnia Mala
    • aniouek1 list 53 16.07.03, 16:28
      Witaj Rzulwiu smile

      Serduszkowo dziękuję za cudne "klik,klik" i "szufladę" we WSZYSTKO smile

      Pozdrawiam leciutkim wiaterkiem smile

      P.S.
      Sejf śpi?
    • aniouek1 list 54 25.07.03, 11:29
      Witaj Rzulwiku smile

      Gratuluję tematu ciekawej dysputki:

      www1.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=10835&w=6707653&a=6707653
      W "saloniku szufludków" też - jak sądzę - takowa dysputka, bardzo by się zdała.

      Pozdrawiam serduszkowo smile

      P.S.
      odebrałeś @?
    • aniouek1 list 55 29.07.03, 22:35
      Witaj Rzulwiku smile

      Dziękuję nie tylko za PRZYJAŹŃ wink

      Pozdrawiam serduszkowo smile

      P.S.
      odbierz @
    • aniouek1 list 56 30.07.03, 18:42
      Witaj Rzulwiku smile

      Spróbujmy wink

      Pozdrawiam serduszkowo smile

      P.S.
      odbierz @
    • aniouek1 list 57 01.08.03, 20:27
      Witaj Rzulwiku smile

      Dziękuję i proszę o c.d. wink

      Pozdrawiam serduszkowo smile
    • mrouh Re: 4 - Skrytka listów do RZULW 06.08.03, 18:29
      Rzulwiu, dziękujęsmile Wygląda na to, że wiadomość zniknęła
      po tym jak nakrzyczałam na postmasterasmile Próbowałam ją
      ściągnąć programem pocztowym mozilli i jeszcze w jakiś
      dla mnie czarodziejski sposób (udało mi sie mojego
      ulubionego specjalistę namówic do współpracysmile), ale nie
      chciała się sciągnąć z powodu nieprawidłowych nagłówków.
      Postamaster dostał to, co i Ty i jeszcze komunikat o tych
      nagłówkach i zapytał mnie o wnioski, ja się trochę
      wpieniłam i dziś w cudowny sposób wiadomości już nie mam.
      Ciekawe czy na długo? smile
      Dziękismile)
    • aniouek1 list 59 08.08.03, 18:51
      Witaj Rzulwiku smile
      Czy coś się stało?
      Serduszkowo pozdrawiam smile
      P.S.
      Odbierasz czasem @?
    • aniouek1 list 60 09.08.03, 10:22
      Witaj Rzulwiku smile

      Ty też...zalatany?
      Ho, ho, ho!
      Nie lataj za wysoko, pamiętaj o Ikarze, słoneczko mocno przygrzewa wink

      Serduszkowo pozdrawiam i na @ czekam smile
    • aniouek1 list 61 11.08.03, 08:10
      Witaj Rzulwiku smile

      Dziękuję za.. Ty NOCNY MARKU wiesz za co.
      Wróciłam, jestem, kawę w szufladzie piję i Ciebie na kawę zapraszam wink

      Serduszkowo pozdrawiam dobrego życząc dnia smile
    • mala20033 Re: 4 - Skrytka listów do RZULW 13.08.03, 18:14
      Rzulwikowi z zyczeniami Cudownej Srody..Mala

      Kiedy Cię moje oplotą sny -
      jak białe róże -
      nie bój się kochać - ja - i ty
      w nieba lazurze.
      Ziemia, jak echo minionych dni,
      grające w borze,
      a nasze duchy wśród martwych pni
      wieszają zorze.
      Serce mi splatasz koroną gwiazd,
      hymnem warkoczy -
      pode mną góry, wieżyce miast -
      nade mną - oczy.
      Dziwnie się srebrzysz, aniele mój,
      w tęczowym piórze -
      fontanny szemrzą, gwiazd iskrzy rój
      wonieją róże...


      Tadeusz Miciński

    • aniouek1 list 63 15.08.03, 00:06
      Witaj Rzulwiku smile

      Zapomniałeś czy jeszcze myślisz, a może już piszesz?

      Pozdrawiam smile

      P.S.
      mam czas dla przyjaźni, dla pisania "o.." deficyt czasu sad
      Może się wkrótce poprawi?
      Oby tylko jedno, nie kosztem drugiego...
    • mala20033 Re: 4 - Skrytka listów do RZULW 15.08.03, 20:52
      Ciesze sie ze sprawilam Ci radosc wierszem...mala
    • aniouek1 list 65 16.08.03, 06:31
      Rzulwiku... woda Cię porwała czy jakiś serial wessał?

      Pozdrawiam serduszkowo i życzę Ci dobrego dnia smile
    • aniouek1 list 66 18.08.03, 18:04
      Dziękuję Rzulwiku i gratuluję tempa błyskawicy wink
      To naprawde bardzo ważna sprawa; dosłownie sprawa życia i śmierci.
      Serdecznie Cię pozdrawiam wink
      P.S.
      Co z "tamtym" listem?
      Masz jeszcze jakieś inne wymagające zewnętrznej interwencji?
      Jeśli masz, to ładuj ile się zmieści, niech się nie lenią specemgriści od
      wyładowywania!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka