mala20033 Re: 4 - Skrytka listów do RZULW 18.06.03, 15:33 Nigdy nie przestawaj sie usmiechac,nawet jesli jestes smutny, poniewaz nigdy nie wiesz,kto moze zakochac sie w twoim usmiechu. ************************************************* Gabriel Gracja Marqez ..bo mi sie dzis tak oczy poca.. Odpowiedz Link
mala20033 tak sobie.. 27.06.03, 17:50 ..tak jedno sie ma zycie..czasem trudno wyposrodkowac co sluszne a co dobre dla mnie...nie chce nikogo skrzywdzic..no i wogole..Cudownego Dnia Mala Odpowiedz Link
nict1 list 38 20.06.03, 12:58 Witaj Rzulw Ale sie porobilo Musiales miec nerwka, a ja teraz nie wiem co moge, a czego nie Czuje sie jak zielony ufolud, albo slon w skladzie porcelany Pozdrowionka DRUHU p.s. ja mowie: ignor, albo szable w dlon nie w obecnosci dam. "Gniew rodzi sie natychmiast, ale umiera powoli" Odpowiedz Link
aniouek1 list 39 21.06.03, 01:43 Serduszkowo życzę radosnego każdego dnia lata i pogodnego nieba nad głową Odpowiedz Link
ulalka Re: 4 - Skrytka listów do RZULW 22.06.03, 12:35 gdzie jest Rzulwik (zachodze w glowe), gdzie jest nasz Rzulwik (kto mi odpowie), szukam Rzulwika i na poduchach, i w tej szufladzie - a on nie slucha, bo go tu nie ma, nie ma i tam, gdzie ja Rzulwika szukac mam??? Odpowiedz Link
ulalka Re: 4 - Skrytka listów do RZULW 26.06.03, 17:31 ufff... przytargalam Ci Rzulwiku lampke ogrzewajaca ) wydziela z siebie tez zapach rozany ) mam nadzieje, ze przestaniesz widziec ciemnosc, ze usmiechniesz sie do Slonka na niebie i wygodnie ulozysz sie na podusi ) Odpowiedz Link
marucha1 List 41 28.06.03, 03:01 Hej Rzulwiku,hejRzulwiku gdzie mam wyslac zdjec bez liku. Ktore u mnie w przytuleniu w wielkim Ciebie utesknieniu w podroz wybrac by sie chcialy i za morze polecialy. Morze Baltyk miano nosi i na falach swych przenosi smutki,zale i pragnienia przytulenia i cierpienia. Mail i zdjecia dla Rzulwika niech na falach wiec pomyka dac mu radosc w podarunku by zapomnial o frasunku. Adres duzej skrzynki prosze a te zdjecia juz przenosze nie zwlekajac ni drobinki dla wesolej Twojej minki. Odpowiedz Link
ulalka Re: 4 - Skrytka listów do RZULW 28.06.03, 11:16 witanko ) no wiec juz jestem Cola-zanka ) dziekuje za pamiec ) znaczy sie natluklam Ci punktow? no i dobrze milego dzionka ) Odpowiedz Link
marucha1 List 42 29.06.03, 23:02 Rzulwik,gdzie sie podziewasz.Dzwonilem i jest tylko tasma.Daj znac czy jestes. Odpowiedz Link
marucha1 List 43 30.06.03, 18:34 Rzulwik,postaram sie dzis wieczorem zadzwonic i sciagnac do telefonu "kumatego" w Twoich problemach z Java. Odpowiedz Link
mrouh Mrouh do Rzulwia:-) 03.07.03, 09:01 Rzulwiku, przepraszam, że tak zamilkłam. Dziś mam troszkę zawalony dzień, ale do weekendu chyba się wyrobię. Napiszę @. Chyba będę mogła dołożyć swoje trzy grosze na Twoją stronę Pozdrawiam Odpowiedz Link
aniouek1 list 47 11.07.03, 10:56 Witaj Rzulwiku Dziękuję za.. i uśmiech, dobre myśli, dobre słowa, za zaczarowanie smutków i chlipkapków w hichatki i chahitki Dziękuję, że jesteś 4-TYM Pozdrawiam serduszkowo P.S. ...nie byłam zła, tylko... przemoczyłam kapkaniem supełki z węzełkami... dzisiaj są suche...spróbuję pozaciskać, poluzować i.. liczę na Twój c.d. Czy odebrałeś starą @? Proszę, uratuj przed zaplątaniem w rozmaitościach TEGO co prawdziwie piękne i cenne: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11087&w=6584188&a=6736427 układając TO za swoim cyfrowym zamkiem błyskawicznym TU: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11087&w=4925403 Odpowiedz Link
aniouek1 list 48 11.07.03, 12:49 Witaj Rzulwiku Dziękuję za "podziałanie" i za SAMOTNOŚĆ dziękuję Pozdrawiam P.S. stara @ z 2003-07-02 18:25 Odpowiedz Link
kendo Re: list 12.07.03, 08:47 Hej Rzulwiku,,,, No ,biore to cos z pudelka,,, ale przed podroza jestem zawsze roztargniona, to juz chyba nie bardzo wiem co robie hi,hi, i niewiem dokladnie co to mam brac,,, Pozdrawiam cieplutko,,,,PA;.. Odpowiedz Link
aniouek1 list 50 12.07.03, 22:01 Witaj Rzulwiku Przepraszam. Obiecałam wczoraj, pozaciskałam, poluzowałam dopiero dzisiaj Pozdrawiam serduszkowo P.S. liczę na c.d.n. Odpowiedz Link
jtka Re: 4 - Skrytka listów do RZULW 12.07.03, 23:24 hej Rzulwiku oj walczę , walczę z kablami)) gorzej że to jeszcze troche potrwa, bo jak to przy remontach cos niecoś zawsze się namiesza... ale na kablu nie widzę nigdzie przycisku "włącz")) gdzież on może być? Odpowiedz Link
mala20033 Re: 4 - Skrytka listów do RZULW 15.07.03, 18:07 Jedni walcza z kablami inni ze spacjami w site..Dobrego Dnia Mala Odpowiedz Link
aniouek1 list 53 16.07.03, 16:28 Witaj Rzulwiu Serduszkowo dziękuję za cudne "klik,klik" i "szufladę" we WSZYSTKO Pozdrawiam leciutkim wiaterkiem P.S. Sejf śpi? Odpowiedz Link
aniouek1 list 54 25.07.03, 11:29 Witaj Rzulwiku Gratuluję tematu ciekawej dysputki: www1.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=10835&w=6707653&a=6707653 W "saloniku szufludków" też - jak sądzę - takowa dysputka, bardzo by się zdała. Pozdrawiam serduszkowo P.S. odebrałeś @? Odpowiedz Link
aniouek1 list 55 29.07.03, 22:35 Witaj Rzulwiku Dziękuję nie tylko za PRZYJAŹŃ Pozdrawiam serduszkowo P.S. odbierz @ Odpowiedz Link
aniouek1 list 56 30.07.03, 18:42 Witaj Rzulwiku Spróbujmy Pozdrawiam serduszkowo P.S. odbierz @ Odpowiedz Link
aniouek1 list 57 01.08.03, 20:27 Witaj Rzulwiku Dziękuję i proszę o c.d. Pozdrawiam serduszkowo Odpowiedz Link
mrouh Re: 4 - Skrytka listów do RZULW 06.08.03, 18:29 Rzulwiu, dziękuję Wygląda na to, że wiadomość zniknęła po tym jak nakrzyczałam na postmastera Próbowałam ją ściągnąć programem pocztowym mozilli i jeszcze w jakiś dla mnie czarodziejski sposób (udało mi sie mojego ulubionego specjalistę namówic do współpracy), ale nie chciała się sciągnąć z powodu nieprawidłowych nagłówków. Postamaster dostał to, co i Ty i jeszcze komunikat o tych nagłówkach i zapytał mnie o wnioski, ja się trochę wpieniłam i dziś w cudowny sposób wiadomości już nie mam. Ciekawe czy na długo? Dzięki) Odpowiedz Link
aniouek1 list 59 08.08.03, 18:51 Witaj Rzulwiku Czy coś się stało? Serduszkowo pozdrawiam P.S. Odbierasz czasem @? Odpowiedz Link
aniouek1 list 60 09.08.03, 10:22 Witaj Rzulwiku Ty też...zalatany? Ho, ho, ho! Nie lataj za wysoko, pamiętaj o Ikarze, słoneczko mocno przygrzewa Serduszkowo pozdrawiam i na @ czekam Odpowiedz Link
aniouek1 list 61 11.08.03, 08:10 Witaj Rzulwiku Dziękuję za.. Ty NOCNY MARKU wiesz za co. Wróciłam, jestem, kawę w szufladzie piję i Ciebie na kawę zapraszam Serduszkowo pozdrawiam dobrego życząc dnia Odpowiedz Link
mala20033 Re: 4 - Skrytka listów do RZULW 13.08.03, 18:14 Rzulwikowi z zyczeniami Cudownej Srody..Mala Kiedy Cię moje oplotą sny - jak białe róże - nie bój się kochać - ja - i ty w nieba lazurze. Ziemia, jak echo minionych dni, grające w borze, a nasze duchy wśród martwych pni wieszają zorze. Serce mi splatasz koroną gwiazd, hymnem warkoczy - pode mną góry, wieżyce miast - nade mną - oczy. Dziwnie się srebrzysz, aniele mój, w tęczowym piórze - fontanny szemrzą, gwiazd iskrzy rój wonieją róże... Tadeusz Miciński Odpowiedz Link
aniouek1 list 63 15.08.03, 00:06 Witaj Rzulwiku Zapomniałeś czy jeszcze myślisz, a może już piszesz? Pozdrawiam P.S. mam czas dla przyjaźni, dla pisania "o.." deficyt czasu Może się wkrótce poprawi? Oby tylko jedno, nie kosztem drugiego... Odpowiedz Link
mala20033 Re: 4 - Skrytka listów do RZULW 15.08.03, 20:52 Ciesze sie ze sprawilam Ci radosc wierszem...mala Odpowiedz Link
aniouek1 list 65 16.08.03, 06:31 Rzulwiku... woda Cię porwała czy jakiś serial wessał? Pozdrawiam serduszkowo i życzę Ci dobrego dnia Odpowiedz Link
aniouek1 list 66 18.08.03, 18:04 Dziękuję Rzulwiku i gratuluję tempa błyskawicy To naprawde bardzo ważna sprawa; dosłownie sprawa życia i śmierci. Serdecznie Cię pozdrawiam P.S. Co z "tamtym" listem? Masz jeszcze jakieś inne wymagające zewnętrznej interwencji? Jeśli masz, to ładuj ile się zmieści, niech się nie lenią specemgriści od wyładowywania! Odpowiedz Link