Dodaj do ulubionych

41 - Skrytka listów do GCW1

14.08.03, 21:23
Witaj Gcw1 w rodzinie Listopisów - Szufludków smile

Nowiusieńka, otwarta na ludzką życzliwość z życzeniami jak najlepszych
słów i samych dobrych wiadomości, Twoja, „osobista” SZUFLADOWA SKRYTKA
LISTOWA Z CYFROWYM ZAMKIEM BLYSKAWICZNYM nr 41 - JEST, czeka na listy
od dobrych ludzi dla Ciebie i niech Ci służy jak najlepiej, bo po to
jest, by Tobie dobrze służyć smile

Niech się w niej układają życzliwe Ci myśli, starych i nowych znajomych.
Obserwuj wątek
    • aniouek1 list 1 od Jasmintea z 12-08-2003 14:38 14.08.03, 21:30
      jasmintea 12-08-2003 14:38 odpowiedz na list odpowiedz cytując

      Witamysmile))

      Nie wiem gdzie Pani Administrator - Anioleczek - ale ja zajrzalam i dywanik
      czerwony przetrzepalam i rozwijamsmile))

      Rozejrzyj sie - jesli czegos nie wiesz - pytajsmile
      Wlasna szuflade - a nawet dwie dostaneisz jesli sie postanowisz u nas
      zadomowicsmile
      Kawa czeka w kuchni - zawsze swiezasmile
      W saloniku dyskutujemy, a listow nie rozrzucamy gdzie popadnie - tylko
      w odpowiednie przegrodki wkladamysmile

      Pozdrawiam
    • aniouek1 list 2 od Kendo z 12-08-2003 14:39 14.08.03, 21:32
      kendo 12-08-2003 14:39 odpowiedz na list odpowiedz cytując

      gcw1 napisała:

      > Jestem tu pierwszy raz. Formuła jest bardzo miła i oryginalna. Jak się w niej
      > odnaleźć ? Może ktoś mi pomoże.
      >
      > z góry dziękuję.
      > Le Coeur

      Witaj gcw1 !!!!
      na Swoja szufladke chwilke poczekasz,Anioueczek zalozy Ci "schowanka"
      A tak ,to bardzo prosty system funkcjonalnosci tego forum,
      zorientujesz sie niebawem czytajac go czesciej.
      Pozdrawiam cieplutko,,,kendo
    • aniouek1 list 3 od aniouek1 z 13-08-2003 16:17 14.08.03, 21:34
      aniouek1 13-08-2003 16:17 odpowiedz na list odpowiedz cytując

      Witam! Witam! Witam!
      Życzliwości w Szuflandii nie brakuje jak widzisz smile
      I dla Ciebie w Szuflandii miejsca starczy. Dostaniesz NA WŁASNOŚĆ i skrytkę
      i przegródkę listową, tylko błagam - poczekaj jeszcze trochę, bo ja po prostu
      nie nadążam wink
      • mala20033 Re: list 3 od aniouek1 z 13-08-2003 16:17 14.08.03, 22:15
        Cudownego Dnia..milych listow w tej szufladce..i wogole..Mala
    • aniouek1 list 5 14.08.03, 23:10
      Zgodnie z prawem Szuflandii, otrzymujesz:

      * jedną SKRYTKĄ LISTOWĄ Z CYFROWYM ZAMKIEM BŁYSKAWICZNYM na listy DO Ciebie OD
      Listopisów wink

      ** jedną PRZEGRÓDKĄ LISTOWĄ Z CYFROWYM ZAMKIEM BŁYSKAWICZNYM na Twoje listy
      do świata, wszystkich, bezadresowe, a nawet do samego siebie wink
      Właśnie w niej możesz pisać i po swojemu układać to WSZYSTKO, co chcesz, by
      WSZYSCY o Tobie wiedzieli, albo... NIKT nie wiedział wink

      *** pełne prawo wspólnego użytkowania pokoików, saloników, werandy, kuchni,
      basenu i wszystkiego co w szufladzie jeszcze się pojawić może we wszystkie
      7 dni każdego tygodnia, a także w puzlowych "obrazach" słowami malowanych wink

      A Twoje listy znające adresata gdzie? ..

      Nie wiem, choć wiem, że takie co znają adresata nie lubią się błąkac po
      szufladowych kątach, a najlepiej się czują w adresowych skrytkach Listopisów
      Szufludków wink

      Pozdrawiam smile

      P.S.
      W szufladzie, musi być porządek, żeby się wszystko mieściło, nic nie mieszało
      i nie gubiło wink
    • aniouek1 list 6 15.09.03, 19:15
      czary... mary...byłeś...znikąłeś... pojawiłeś się na chwilkę a teraz milczysz
      i.. nie ma Cię.. sad
      A może jesteś?
    • aniouek1 list 7 25.09.03, 00:26
      Wraaaaaaaaaaaacaaj!!! Gdzie Cie poniosło i nosi tak długo?
      Wracaj do Szuflandi! Słyszysz?
      ...wracaj..proszę i.. czekam.. szeroko otwieram drzwi wink
    • aniouek1 list 8 05.11.03, 14:38
      sad
      zgubiłeś się gdzieś i nie możesz się znaleźć sad
      Wraaaaaacaaaaaaj!!!!!!
    • aniouek1 list 9 22.02.04, 01:26
      mam nadzieje, że odebrałeś @ i zjawisz się wieczorkiem wink
      Pozdrawiam i czekam wink
    • aniouek1 list 10 20.04.05, 15:35
      i co z Twoim przekonaniem, że będziesz się tu świetnie czuł?
      Gdzie sie podziewasz?
      Może jednak w swoich przestrzennych lotach zatrzymaj się choć na dwa słowa,
      że... jesteś, że pamiętasz...
      Jak widzisz tu...ZAWSZE jest miejsce Twoje

      Pozdrawiam serduszkowo i...nie tracę nadziei, że wrócisz i że prawdziwie
      będziesz się tu czuł świetnie smile
    • aniouek1 list 11 10.03.06, 22:28
      Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz niech Ci będzie jak najlepiej
      i pamiętaj, że jest takie miejsce gdzie, kiedy los Cię utrudzi

      www.twardoch.art.pl/gallery/607.html
    • aniouek1 [...] 10.03.07, 19:44
      Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
    • aniouek1 GCW1 02.03.08, 22:41
      rach-ciach i.......będzie bezpiecznie wink
    • aniouek1 Re: 41 - Skrytka listów do GCW1 01.03.09, 07:51

    • megxx Re: 41 - Skrytka listów do GCW1 25.02.10, 22:17
    • aniouek1 Re: 41 - Skrytka listów do GCW1 20.02.11, 19:26

      • marucha1 Re: 41 - Skrytka listów do GCW1 04.02.12, 08:24
        Milego dzionka zycze.
    • aniouek1 ......... 02.02.13, 18:58
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka