Dodaj do ulubionych

Lilith i Pluton raz jeszcze

06.07.11, 00:39
A co powiecie na taki układ w natalnym? Lilith w Baranie (8 dom) w koniunkcji z Westą oraz w opozycji do Plutona w Wadze - (2 dom). Same opisy Lilith w domach i znakach już znam (średnio do mnie pasują). Jednak aspekty są dla mnie bardzo zagadkowe. Chętnie poznam wasze opinie.

Czyżby kobieta, która NIE CHCE być doceniana za swoją urodę i jej wykorzystywać w pracy, ale zarabiać raczej dzięki inteligencji? Hmm...no nie wiem...Głośno myślę.
Obserwuj wątek
    • jasmina.0 Re: Lilith i Pluton raz jeszcze 06.07.11, 17:50
      Też by mnie to interesowało.
      Z tym, że w sumie nie wiem w jakim stopniu mam Lilith w zalezności od programu raz mi wychodzi, że w 29,5 st (wtedy jest w zerowym trygonie z Plutonem) a raz że w 19,24 st. (co chyba gorzej bo aspektuje światła - ścisły sekstyl do Księżyca i ścisły trygon do Słońca.
      W sumie to nie wiem co jest lepsze.
      Odkrywając różne takie zależności w moim radixie wychodzi na to,że chyba nie jestem taka idealna jak mi sie zdawało, chociaż jak tu ktoś napisal idealnie sobie z tym radzę.

Temat Lilith jest parokrotnie poruszany na tym forum ale jakby bardziej pod katem połozenia w znakach i domach - co tez średnio do mnie przystaje. natomiast aspekty natalne tej Lilith i synastryczne to jakby tak "po łebkach".

Jeśli chodzi o aspekty synastryczne to nie mogę nic znaleźć na temat ścisłej opozycji męskiej Lilith w Pannie (w koniunkcji do Plutona) 9 dom z damskim Marsem w Rybach 8 dom.
      Czy jakaś podpowiedź lub odnośnik do jakis materiałów na ten temat ktoś ma?

Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka